Horoskop tygodniowy 11.02.-17.02.

Oto najnowsze przepowiednie dla 12 znaków zodiaku!
Horoskop tygodniowy 11.02.-17.02.
11.02.2013

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Staniesz się powodem towarzyskiego konfliktu. Twój świetny kontakt z mężczyznami i bezbłędne dogadywanie się z nimi uczynią z ciebie obiekt złośliwych plotek. Nie oddalaj się od przyjaciół, ale zadbaj o dobre relacje z partnerkami swoich kolegów.

Miłość i seks: Będąc w związku, zaznasz spokoju i szczęścia. Ukochany otoczy cię miłością i troską. Singielki poznają intrygującego indywidualistę. Spotkania z nim okażą się wyjątkowo interesujące.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja finansowa nie będzie najlepsza. Rozrzutność, która cię cechuje, „wyczyści” twoje konto do zera. Odbicie się od dna pochłonie dużo czasu i jeszcze więcej pracy.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Twoje życie nabierze szalonego tempa. Lawina obowiązków i pochłaniających zajęć całkowicie wypełni twój codzienny plan. Brak chwili wytchnienia wyjdzie ci na dobre. Nie będziesz miała czasu na nostalgię i destrukcyjne myśli.

Miłość i seks: W miłości dużo zmian, a nawet wkroczenie w kolejny etap. Jeśli do tej pory nie potrafiłaś „usidlić” wymarzonego mężczyzny, to sytuacja ulegnie zmianie. Możesz spodziewać się stałego związku, a nawet zaręczyn.

Kariera i pieniądze: Sytuacja w pracy stanie się problemowa. Drobne zaniedbania z twojej strony odbiją się na efekcie końcowym całego projektu. Będziesz musiała się sporo natrudzić, by naprawić swoje błędy.

Horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Przed tobą tydzień nowych możliwości. Spojrzysz na swoje problemy z innej perspektywy i dostrzeżesz w nich szansę na wprowadzenie korzystnych zmian. Uśmiech zacznie zdobić twoją twarz tak jak dawniej.

Miłość i seks: Będąc w związku, możesz spodziewać się dużo atrakcji. Partner zacznie cię zaskakiwać spontanicznością i kreatywnością. Jesteś singielką? Zapal zielone światło nieśmiałemu sąsiadowi, który od dawna okazuje ci zainteresowanie.

Kariera i pieniądze: W pracy czeka cię stresujący okres. Dużo obowiązków i humory szefa przytłoczą cię psychicznie. W piątek wisi nad tobą fatum pomyłki. Tego dnia bądź bardziej dokładna i uważniej czytaj dokumenty.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Twoje życie towarzyskie rozkwitnie. Wolny czas wypełnią ci spotkania i imprezy. Twoja inteligencja i humor wielokrotnie uczynią z ciebie gwiazdę wieczoru. Korzystaj z życia i baw się na całego.

Miłość i seks: Możesz spodziewać się sercowego niepowodzenia. Mężczyzna, na którym ci zależy, zacznie okazywać zainteresowanie innej kobiecie. Na szczęście będzie to tylko przelotne zauroczenie.

Kariera i pieniądze: W pracy spędzisz przewidywalny tydzień. Wszystko będzie się odbywało tak jak zwykle bez żadnego urozmaicenia. Monotonia zapewni ci spokój ducha, ale przyprawi o nudę.

Horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: W tym tygodniu nie stroń od towarzystwa. Korzystaj z zaproszeń na spotkania i spędzaj wieczory w gronie najbliższych. Otaczając się przyjaciółmi, przetrwasz trudne chwile.

Miłość i seks: Singielki mogą spodziewać się nowego zauroczenia, a nawet romansu. Wasz wybranek okaże się dobrym materiałem na partnera. Wagi będące w stałym związku zaznają dużo miłości i namiętności ze strony ukochanego.

Kariera i pieniądze: W pracy staniesz się popularna. Twoja oryginalność i niekonwencjonalne metody działania zwrócą uwagę otoczenia. Zyskasz nowych zwolenników, ale i zazdrosnych wrogów.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Przed tobą udane dni pełne miłych niespodzianek. Zyskasz na atrakcyjności zarówno psychicznej, jak i fizycznej. Zaczniesz zjednywać sobie ludzi; przekonasz do siebie osoby, które do tej pory nie były ci przychylne.

Miłość i seks: Czeka cię powrót do przeszłości. Ukochany z dawnych lat odezwie się do ciebie. Jego nieoczekiwana wiadomość wprowadzi zamęt w twoje uporządkowane sprawy miłosne.

Kariera i pieniądze: Najbliższe dni sprzyjają zawodowym transakcjom. Podpisane przez ciebie umowy okażą się trafione. Druga połowa tygodnia to najlepszy czas na skorzystanie z bankowej pożyczki lub wzięcie kredytu.

Horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Przyjaciółka będzie potrzebowała twojej rady. Wysłuchaj jej uważnie, bo twoje zdanie wpłynie na decyzję, którą podejmie. W czwartek uważaj na drodze. Brawurowe prowadzenie samochodu może zakończyć się kolizją.

Miłość i seks: Los się do ciebie uśmiechnie. Problemy i nieporozumienia, które oddalały od ciebie ukochanego, zakończą się. Będziecie mieli szansę stworzyć idealną parę.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja materialna poprawi się. Trafi ci się oferta dodatkowej pracy i możliwość zarobienia ponadprogramowej gotówki. W pierwszej kolejności oddaj długi znajomym.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Mimo niepowodzeń zachowasz dobry humor i formę. Dystans do przyziemnych spraw pozwoli ci cieszyć się drobiazgami. W okolicach weekendu uważaj podczas spaceru po śliskich powierzchniach.

Miłość i seks: Niekorzystny układ Jowisza i Wenus wpłynie na twoje sprawy sercowe. Koziorożce będące w stałych związkach mogą spodziewać się nieporozumień i chwil zwątpienia. Singielki przestaną być adorowane, a grono ich wielbicieli zmaleje.

Kariera i pieniądze: W pracy nie będziesz miała sobie równych. Odzyskasz zaufanie szefa i staniesz się jego prawą ręką. We wtorek bądź czujna i nie daj się wplątać w intrygę współpracowniczki.

Horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Niekorzystny układ Plutona i Merkurego wpłynie na twoje samopoczucie. Będziesz roztrzęsiona, apatyczna i pesymistycznie nastawiona do ludzi. Fatalny nastrój minie wraz z miłą niespodzianką, która spotka cię w okolicach czwartku.

Miłość i seks: Bliźniętom w związku los przyniesie dużo radości i zadowolenia z partnera. Nie masz faceta? Wybierz się z koleżankami na narty. Sport i zimowa sceneria to idealne warunki do nawiązania atrakcyjnej znajomości.

Kariera i pieniądze: Otworzą się przed tobą nowe możliwości. Będziesz miała szansę się wykazać w dziedzinach związanych z naukami ścisłymi. Na tym polu osiągniesz zawodowy sukces.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Twoje życie ruszy do przodu. Poczujesz przypływ energii i siłę, by zmienić to, co utrudnia ci być szczęśliwą. Staniesz się zmotywowana i gotowa na zmiany.

Miłość i seks: W związku zaczniesz się dogadywać z partnerem i uzupełniać jak nigdy wcześniej. Jesteś singielką? Zanim wdasz się w przelotny romans, zastanów się, czy taki charakter znajomości przyniesie ci więcej radości czy rozczarowania.

Kariera i pieniądze: Pierwsza połowa roboczego tygodnia upłynie spokojnie i leniwie. Okolice środy to czas przełomu. Spadną na ciebie nowe obowiązki i trudne wyzwania. Możesz spodziewać się nadgodzin i pracowitego weekendu.

Horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: To idealny czas na wprowadzenie spektakularnych zmian. Jowisz obdarzy cię determinacją i silną wolą. Będziesz miała szansę osiągnąć wymarzony cel znacznie łatwiej i szybciej niż się tego spodziewałaś.

Miłość i seks: W najbliższych dniach nie będziesz mogła narzekać na miłosny marazm. Twoi adoratorzy dowiedzą się o sobie i zaczną zażarcie rywalizować. Zrobi się gorąco, nerwowo i niezręcznie.

Kariera i pieniądze: Twoje problemy w pracy skończą się. Szala przechyli się z korzyścią dla ciebie, a lęk o przyszłość w firmie przestanie ci spędzać sen z powiek. Odetchniesz z długo oczekiwaną ulgą.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Uran obdarzy cię pomysłowością i życiowym sprytem. Dzięki temu wybrniesz z kłopotów i wynegocjujesz to, co dla ciebie najlepsze. W weekend zajdź czas na odpoczynek i zadbaj o urodę.

Miłość i seks: Czeka cię rozłąka z ukochanym mężczyzną. Będzie ona spowodowana służbowym wyjazdem lub problemami rodzinnymi. Jesteś singielką? W tym tygodniu miłość nie zapuka do twoich drzwi.

Kariera i pieniądze: Przez najbliższe dni postaraj się być bardziej oszczędna. Nie przeceniaj swoich finansowych możliwości i powstrzymaj się od obfitych zakupów. Pieniądze bardziej ci się przydadzą w późniejszym terminie.

Komentarze (31)

Ocena: 5 / 5
wodniczka (Ocena: 5) 13.02.2013 18:27
jak zawsze przynajmniej jedna rubryka mi się zgadza ;o tym razem samopoczucie - zaczęłam się częściej uśmiechać, mam lepszy humor. głównie dlatego, że już po studniówce i mam ferie!!!
odpowiedz
rybka (Ocena: 5) 13.02.2013 00:06
"Mężczyzna, na którym ci zależy, zacznie okazywać zainteresowanie innej kobiecie." to się akurat zgadza.. jak nigdy ; d
zobacz odpowiedzi (1)
asdfghjkl (Ocena: 5) 12.02.2013 00:13
skorpion - prawda :D jak nigdy :D
odpowiedz
Biźniak (Ocena: 5) 11.02.2013 18:49
Szkoda, że miła niespodzianka się nie spełni...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.02.2013 18:25
s,ranie w banie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo