Horoskop tygodniowy 4.02.-10.02.

Oto najnowsze przepowiednie dla 12 znaków zodiaku!
Horoskop tygodniowy 4.02.-10.02.
04.02.2013

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Będziesz rozdrażniona i niespokojna. Nadmiar niedokończonych spraw i goniące cię terminy skutecznie zepsują ci humor. Staniesz się opryskliwa dla otoczenia i surowa dla samej siebie.

Miłość i seks: Singielki będą miały powody do radości. Staną się obiektem westchnień wartościowego i przystojnego mężczyzny. Barany w związku spędzą sielankowy weekend z ukochanym.

Kariera i pieniądze: Twoje problemy z pracą skończą się. Jeśli do tej pory nie mogłaś znaleźć odpowiedniego stanowiska dla siebie, to sytuacja się odmieni. Czekająca cię rozmowa kwalifikacyjna zapoczątkuje nowy etap w twojej karierze.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: W najbliższych dniach nie szukaj towarzystwa. Chwile samotności uspokoją cię i napełnią dobrą energią. Znajdź również czas dla realizowania swoich pasji, nie zapominając o ruchu na świeżym powietrzu.

Miłość i seks: Przed tobą miłosny dylemat. Będziesz musiała wybrać spomiędzy dwóch bliskich ci mężczyzn. Nie kieruj się rozsądkiem, bo unieszczęśliwisz nie tylko siebie.

Kariera i pieniądze: Merkury rozjaśni twoje myśli i poprawi koncentrację. Będziesz szybciej kojarzyć, zapamiętywać i uczyć się. Wykorzystaj sprzyjające warunki na zdobycie nowych kwalifikacji.

Horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Jowisz zadziała na ciebie pobudzająco. Dzięki niemu staniesz się energiczna i odporna na zmęczenie. Będziesz miała szansę dokonać niemożliwego i osiągnąć zamierzony cel.

Miłość i seks: Twoje codzienne sukcesy negatywnie wpłyną na relację z bliskim mężczyzną. Spojrzysz na niego krytycznie, dostrzegając wady, na które wcześniej nie zwracałaś uwagi. Przestanie ci on imponować, co stanie się początkiem końca waszej znajomości.

Kariera i pieniądze: W pracy wreszcie bardzo dobry czas. Perfekcyjne wykonywanie obowiązków zaimponuje twojemu szefowi. Możesz spodziewać się pochwał i pieniężnej nagrody.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Życie przyniesie ci dużo radości. Twoje problemy zdrowotne znikną, więc staniesz się energiczna i pełna witalności. Masz również szansę poprawić swoje relacje ze starymi przyjaciółmi i naprawić stosunki z osobą, od której jesteś zależna finansowo.

Miłość i seks: Zostaniesz przyparta do muru. Bliski ci mężczyzna zapragnie sformalizować waszą znajomość, wymuszając na tobie niekoniecznie szczere deklaracje. Nie obiecuj mu gruszek na wierzbie, bo narazisz się na plotki i przykre komentarze.

Kariera i pieniądze: W tym tygodniu skoncentruj się na pracy. Poświęć jej więcej czasu i energii, nie stroniąc od nadgodzin. Dopłata do pensji przyda ci się w kryzysowej sytuacji. Bądź przezorna i odłóż pieniądze na „czarną godzinę”.

Horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Pierwsza połowa tygodnia upłynie bezstresowo. W okolicach środy spotka cię przykre zdarzenie, które odbierze ci ochotę do weekendowej zabawy. Niedziela to idealny dzień na relaks w domowych zaciszu.

Miłość i seks: Mężczyzna bliski twojemu sercu przejdzie negatywną metamorfozę. Zacznie narzucać ci swoją wolę, egzekwując swoje racje za pomocą psychicznego nacisku. Nie pozwól mu sobą pomiatać i sprowadź go jak najszybciej do pionu.

Kariera i pieniądze: To świetny czas dla twoich finansów. Wykorzystaj dobrą passę na pomnożenie zgromadzonej gotówki. W piątek zagraj na loterii.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Czeka cię miła niespodzianka. Bliska osoba podaruje ci prezent, o którym od dawna marzyłaś. Będzie to nagroda za twoją uczciwość i zaangażowanie w cudze problemy.

Miłość i seks: W związku czeka cię dużo emocji i erotycznych wrażeń. Twój partner skupi się na tobie i twojej satysfakcji w łóżku. Jesteś singielką? Zacznij ryzykować. Analizując każde posunięcie, odbierasz sobie szansę na miłość.

Kariera i pieniądze: Twoja droga do kariery stanie się długa i kręta. Napotkasz nowe przeszkody, które oddalą cię od osiągnięcia celu. Nie zniechęcaj się, bo stracisz więcej niż mogłabyś zyskać.

Horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Humor przestanie ci dopisywać. Zaczniesz szukać dziury w całym i zadręczać się z powodu najdrobniejszych niepowodzeń. Pod koniec tygodnia spotka cię miła niespodzianka, która poprawi twój nastrój.

Miłość i seks: Najbliższe dni to idealny czas na zawarcie nowych, rokujących na przyszłość znajomości. Dopomóż losowi i zacznij częściej wychodzić z domu. Zadbaj o szczegóły, stawiając nacisk na kobiecy strój i życzliwy uśmiech.

Kariera i pieniądze: Jowisz będzie sprzyjał twoim interesom. Jeśli prowadzisz własny biznes, możesz spodziewać się zwiększonych zysków. W sobotę bądź czujna i uważaj na fałszywych doradców.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Spotka cię problem związany ze sferą towarzyską. Jego rozwiązanie będzie wymagało zarówno dyplomacji, jak i psychologicznego podejścia. Poproś o radę dojrzałą kobietę, którą uważasz za autorytet. Jej intuicja okaże się nieomylna.

Miłość i seks: Najbliższe dni spędzisz w towarzystwie mężczyzn. Twoja zmysłowa tajemniczość przyciągnie do ciebie kolejnych adoratorów. Będąc w związku, zapragniesz mieć więcej swobody, co negatywnie wpłynie na twoje relacje z partnerem.

Kariera i pieniądze: Fortuna uśmiechnie się do ciebie. Odzyskasz pieniądze, które uważałaś za stracone. Przypływ gotówki pozwoli ci pomóc bliskiej osobie.

Horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Bliska ci osoba stanie się dla ciebie opoką. Jej pomoc i wsparcie pomoże ci przetrwać trudne chwile. Okolice weekendu to czas, który powinnaś przeznaczyć na rehabilitację i wzmocnienie swojej odporności.

Miłość i seks: Będziesz miała okazję unormować swoje sprawy sercowe. Uświadomisz sobie, że impulsywne działanie negatywnie wpływa na twoje relacje z mężczyznami. Stając się mniej wylewna uczuciowo, uchronisz się od popełnienia kolejnych błędów.

Kariera i pieniądze: W tym tygodniu zajmij się swoimi finansami. Zacznij je kontrolować, ograniczając wysadki do minimum. Kilka dni spędzonych oszczędnie pozwoli ci na realizację kosztownych planów.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: Możesz spodziewać się drobnych dolegliwości fizycznych. Przeziębienie i ból głowy pokrzyżują ci plany na weekendową zabawę. Wieczory spędzone w domowym zaciszu wyjdą ci na dobre. Porządny wypoczynek naładuje twoje akumulatory na następny tydzień.

Miłość i seks: Nie będziesz mogła narzekać na brak wrażeń. Mężczyzna bliski twojemu sercu stanie się spontaniczny i otwarty na zmiany. Zacznie cię zaskakiwać, wprowadzając w wasze życie odrobinę szaleństwa.

Kariera i pieniądze: Marzysz o prawdziwej karierze? Nawiąż kontakt z wpływowymi osobami i umów się na rozmowę kwalifikacyjną. Twoja odwaga i ambicja zostaną docenione.

Horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Nie będziesz w najlepszej formie. Hormony zawładną twoim organizmem, więc staniesz się nerwowa i płaczliwa. Przetrzymaj zły okres, unikając tłumu i stresujących sytuacji.

Miłość i seks: Jesteś singielką? Nie wstydź się nawiązać rozmowy z obcym mężczyzną. Twoja spontaniczność i naturalność zrobią piorunujące wrażenie. Masz faceta? Zażegnasz konflikt z partnerem, co zapoczątkuje sielankowy okres w waszym związku.

Kariera i pieniądze: Mars zaopiekuje się twoimi sprawami zawodowymi. Wszystko będzie układało się po twojej myśli, a obowiązki, z którymi masz problemem, zostaną powierzone innej osobie. Zaczniesz robić to, w czym się sprawdzasz i co przynosi zyski.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: W pierwszej połowie tygodnia pozwól sobie na luz. Zachowuj się biernie i nie próbuj naprawiać niczego w życiu rodzinnym i towarzyskim. Emocjonalne przedsięwzięcia odłóż na sobotę lub niedzielę. W weekend będziesz silniejsza i odporniejsza na stres.

Miłość i seks: Będąc w związku, spędzisz romantyczne chwile u boku ukochanego. Jesteś singielką? Będziesz miała okazję znaleźć odpowiedniego partnera. Miej oczy szeroko otwarte, by bezbłędnie odczytać niewerbalne sygnały.

Kariera i pieniądze: Męczy cię praca pod dyktando niekompetentnych osób? Zamiast narzekać na swój los, pomyśl o założeniu własnej firmy. Jesteś w stanie osiągnąć więcej niż myślisz.

Komentarze (32)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.04.2013 11:15
Ja korzystam z wróżby prze e-maila. Może to śmieszne ale czasem tego potrzebuje, oczywiście z umiarem i ślepo w to nie wierze. Ale są rzeczy o których nie można pogadać z nikim, a w tym przypadku jestem anonimowa. Wróżby prawie zawsze są trafione, czasem sprawdzają się z większym opóźnieniem ale jednak. Pomagają rozwiać wiele wątpliwości i często dodają odwagi. Dla zainteresowanych to korzystam z annatur.adm@wp.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.02.2013 23:07
nic się nie sprawdziło ..
odpowiedz
Byk (Ocena: 5) 09.02.2013 02:28
Nigdy nie wierzę w horoskopy ale ten idealnie pasuje... :|
odpowiedz
wodnik (Ocena: 5) 06.02.2013 13:13
w środę mam urodziny...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.02.2013 16:30
jak zwykle sie sprawdza! kocham horoskopy! ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo