Horoskop tygodniowy 14.01.- 20.01.

Oto najnowsze przepowiednie dla 12 znaków zodiaku!
Horoskop tygodniowy 14.01.- 20.01.
14.01.2013

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Twój nastrój ulegnie pogorszeniu. Odżyją w tobie dawne kompleksy, które uniemożliwią ci swobodne zawieranie nowych kontaktów. Wygraj ze słabościami, zmieniając swój codzienny strój na bardziej kobiecy.

Miłość i seks: Partner obdarzy cię troską i zrozumieniem. Będziesz mogła na niego liczyć w najbardziej kłopotliwych i krępujących sytuacjach. Nie masz faceta? Głowa do góry. Na najbliższej imprezie poznasz mężczyznę, z którym spędzisz niezapomnianą noc.

Kariera i pieniądze: Sprawy zawodowe ułożą się wyjątkowo pomyślnie. Jeśli starałaś się o nowe stanowisko lub awans, to możesz spodziewać się sukcesu. Piątek to dzień, który zapoczątkuje nowy etap w twoim życiu.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Rutynowe obowiązki nawarstwią się. Ciężko będzie ci się uporać z zaległościami, a kolejne zadania przekreślą twoje szanse na wolny weekend. W niedzielę wygospodaruj chociaż godzinę i spędź ten czas na świeżym powietrzu.

Miłość i seks: W miłości czekają cię same miłe niespodzianki. Twój partner zreflektuje się i zacznie cię traktować jak księżniczkę z bajki. Nie masz faceta? Wyjątkowo atrakcyjny mężczyzna zacznie o ciebie zabiegać. Koleżanki pękną z zazdrości.

Kariera i pieniądze: Twoja sytuacja materialna pogorszy się. Będziesz zmuszona pomóc bliskiej osobie, wydając ostatnie zaskórniaki. Zostaniesz bez zaplecza finansowego i z kiepskimi perspektywami na odmianę losu.

horoskop

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Przed tobą ciężki tydzień. Będziesz musiała poradzić sobie z wieloma stresującymi sytuacjami. W chwilach kryzysu nie zapominaj o optymizmie. Różowe okulary uchronią cię przed nerwowym załamaniem.

Miłość i seks: Gwiazdy będą sprzyjać Bliźniaczkom szukającym miłości. Będziesz miała okazję poznać mężczyznę, z którym od pierwszej rozmowy połączy cię nić porozumienia. Masz faceta? Twój partner uświadomi sobie, jak wiele przyjemności płynie z samego przebywania obok ciebie.

Kariera i pieniądze: Sytuacja finansowa ustabilizuje się. Nie będziesz musiała sobie wszystkiego odmawiać i liczyć się z każdym groszem. Jedynie we wtorek zwróć uwagę na pieniądze i ogranicz swoje wydatki do minimum.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: W twoim domu na stałe zagości spokój i harmonia. Raz na zawsze zapomnisz o kłótniach i nieporozumieniach spowodowanych różnicą pokoleń. Znów poczujesz się rozumiana, szanowana i kochana.

Miłość i seks: Sprawy miłosne mogą przysporzyć ci zmartwień. Zawiedziony adorator postawi się odegrać, stawiając cię w niezręcznej sytuacji. Zachowaj twarz, nie komentując całego zajścia. Twoja obojętna postawa zaświadczy o twojej niewinności.

Kariera i pieniądze: W pracy będziesz miała dużo szczęścia. Możesz spodziewać się pomyślnego obrotu wydarzeń i szczęśliwych zbiegów okoliczności. Czwartek to najlepszy dzień na zawieranie umów.

horoskop

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Twoje zmieniające się jak w kalejdoskopie życie zacznie przynosić ci więcej zmartwień. Niewyjaśnione sytuacje i niedokończone sprawy odbiją się negatywnie na twojej psychice. Zaczniesz rozpamiętywać błędy z przeszłości, co uniemożliwi ci efektywne działanie.

Miłość i seks: Czeka cię drobna sprzeczka z ukochanym. Łagodząc konflikt, zdaj się na urok osobisty i promienny uśmiech. Jesteś singielką? Zaproś na randkę mężczyznę, który spędza ci sen z powiek. Jesteś wystarczająco towarzyska i bezpośrednia, by nie odebrał tego jako aktu desperacji.

Kariera i pieniądze: Nadchodzący tydzień będzie sprzyjał twoim sprawom zawodowym. Masz szansę osiągnąć swój cel i wywalczyć więcej praw i swobód. Staniesz się decyzyjna i bardziej szanowana.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Nadchodzący tydzień upłynie pod znakiem rozrywki. Będziesz miała okazję się wyszaleć i zakosztować przyjemności płynącej z całonocnej zabawy. Obudzi się w tobie młodzieńcza beztroska, która pomoże ci spojrzeć na problemy z dystansem.

Miłość i seks: Twój ukochany zaskoczy cię namiętnością i finezją. Temperatura w waszej  sypialni wzrośnie, a ty znów poczujesz się zmysłowo i atrakcyjnie. Jesteś singielką? Nie obawiaj się wejść w poważny związek. Stabilny układ korzystnie wpłynie na twoją psychikę i podejście do życia.

Kariera i pieniądze: Współpracowniczka będzie chciała cię „wygryźć” ze stanowiska. Broń swojego terytorium, zdając się na dokładność i kulturę osobistą. Pokazując swój profesjonalizm, staniesz się nie do pokonania.

horoskop

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Odporność twojego organizmu spadnie. Będziesz bardziej podatna na przeziębienia i infekcje, zwłaszcza te związane z drogami oddechowymi. Zadbaj o zdrowie, zaczynając od zmiany trybu życia na bardziej uregulowany.

Miłość i seks: Mężczyzna spod znaku Bliźniąt zawróci ci w głowie. Razem stworzycie wybuchową mieszankę pełną wzajemnych sprzeczności. U jego boku nie zaznasz spokoju, ale na pewno nie będziesz się nudzić.

Kariera i pieniądze: Przed tobą ważne, biznesowe spotkanie. Jego przebieg może wpłynąć na twoją przyszłość w firmie. Przygotuj się jak najlepiej, biorąc do serca porady współpracowniczki. Wbrew pozorom jest ona ci życzliwa.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Los się do ciebie uśmiechnie. Bez większego wysiłku wyjaśnisz i rozwiążesz konfliktowe sytuacje, które nie pozwalały ci cieszyć się życiem. W okolicach środy będziesz miała szansę zakończyć trudne spawy urzędowe.

Miłość i seks: Nieciekawa sytuacja sercowa wprawi cię w melancholię. Poczujesz się nieatrakcyjna i bez szans na wygraną w walce o miłość. Odmień swój los, wykorzystując najskuteczniejszy wabik – czerwoną sukienkę. Pożądliwe spojrzenia mężczyzn w mgnieniu oka podbudują twoją samoocenę.

Kariera i pieniądze: Nadchodzące dni to pasmo sukcesów. Zostaniesz zauważona, doceniona i nagrodzona. Pokaż, że w pełni na to zasłużyłaś i popracuj nad punktualnością.

horoskop

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Merkury zaopiekuje się twoim zdrowiem. Staniesz się odporniejsza i bardziej energiczna. Wykorzystaj dobrą kondycję na rozpoczęcie intensywnego treningu.

Miłość i seks: W związku poczujesz się jak ryba w wodzie. Wątpliwości dotyczące życia w zalegalizowanym układzie odejdą w niepamięć. Uświadomisz sobie, że posiadanie partnera daje ci poczucie bezpieczeństwa, stabilność i szczęście. Singielki dostaną zaproszone na randkę, która może zakończyć się upojną nocą.

Kariera i pieniądze: Twoje stosunki z szefem poprawią się. Przełożony stanie się wobec ciebie mniej krytyczny, a ty przestaniesz traktować go jak wroga. W milszej, mniej napiętej atmosferze zaczniesz pracować wydajniej.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: W tym tygodniu zapomnij o problemach koleżanek i skup się na samej sobie. Zadbaj o zdrowie i urodę, a zwłaszcza o kondycję włosów. Odżyw je, wybierając produkty na bazie naturalnych składników.

Miłość i seks: Zaczniesz się dogadywać z partnerem jak na początku waszego związku. Staniecie się dla siebie bardziej wyrozumiali i skłonni do kompromisu. Jesteś singielką? Poznacz spontanicznego mężczyznę, który pozwoli ci zapomnieć o miłosnych zawodach z przeszłości.

Kariera i pieniądze: Wraz z początkiem tygodnia spadną na ciebie kolejne obowiązki. Będziesz musiała działać dokładniej i szybciej. W okolicach czwartku sytuacja unormuje się, a praca zwolni tempa.

horoskop

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Pierwsza połowa tygodnia upłynie szybko i bezstresowo. Czwartek to dzień zmian i nowych wyzwań. Będziesz musiała załatwić sprawę niecierpiącą zwłoki. Spróbuj przyśpieszyć obrót wydarzeń, odnawiając dawne kontakty.

Miłość i seks: Wenus przygotowała dla ciebie miłosną niespodziankę. Ukochana osoba odwzajemni twoje uczucia i zapragnie być przy tobie bez względu na przeciwności losu. Ciesz się chwilą bez rozmyślania na temat przyszłości.

Kariera i pieniądze: Nie będziesz mogła narzekać na brak wrażeń. Gorąca atmosfera w firmie i przyśpieszone tempo zapewnią ci wyjątkowo intensywny tydzień. Pod koniec tygodnia uważaj, by nie narazić się szefowi.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Wdasz się w sprzeczkę z osobą uważaną za autorytet. Twoje nieodpowiednie zachowanie zrobi złe wrażenia na otoczeniu. Będziesz musiała schować dumę do kieszeni i publicznie przyznać się do błędu.

Miłość i seks: Twoje życie miłosne ożywi się i rozwinie. Mężczyzna, z którym od jakiegoś czasu flirtujesz, zapragnie mieć cię na u swojego boku na stale. Będąc w związku, możesz spodziewać się poważnych deklaracji ze strony partnera.

Kariera i pieniądze: Szef zwróci uwagę na twoją niekompetencję. Jego osąd będzie niesprawiedliwy, ale w małym stopniu zgodny z prawdą. Pokaż mu, że się myli i uzupełnij braki w wiedzy związanej z twoją branżą.

Komentarze (34)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.01.2013 22:56
u mnie sie sprawdzil byk (finanse) i to zanim przeczytałam ten horoskop straciłam ostatnie pieniądze...
odpowiedz
Wm (Ocena: 5) 17.01.2013 16:15
Nic sie nie sprawdza...
odpowiedz
Wodniczka (Ocena: 5) 16.01.2013 12:58
Oby się sprawdziło jeśli chodzi o kwestię miłości :)) Byłabym bardzo szczęśliwa ale to chyba nierealne ..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.01.2013 21:40
Bliznieta -zgadza się wszystko ....;/
odpowiedz
bUu (Ocena: 5) 15.01.2013 06:49
Ta jasne , rozrywka , mam sesję to jest rozrywka tylko w innym sensie....
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo