Horoskop tygodniowy 07.01.- 13.01.

Oto najnowsze przepowiednie dla 12 znaków zodiaku!
Horoskop tygodniowy 07.01.- 13.01.
07.01.2013

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Poznasz pogodnego lekkoducha, który zarazi cię swoim optymizmem. Dzięki tej znajomości przestaniesz się wszystkim przejmować, a plotki na swój temat zaczniesz traktować z przymrużeniem oka. Pozytywne nastawienie do życia pomoże ci rozwiązać towarzyskie problemy.

Miłość i seks: Poczujesz w sobie przypływ uczuć. Uświadomisz sobie, jak ważny jest dla ciebie twój partner i przyszłość waszego związku. Singielki staną się bardziej ufne, towarzyskie i skłonne do miłosnych zauroczeń.

Kariera i pieniądze: Spontaniczność i porywczość, które cię charakteryzują, zaczną przeszkadzać ci w pracy. Nieumiejętność trzymania języka za zębami odbije się na twoich relacjach z szefem. Przełożony zrazi się do ciebie i zacznie traktować cię z dystansem.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: Mars doda ci energii i życiowej witalności. Zaczniesz przyciągać do siebie ludzi, więc czeka cię rozrywkowy tydzień obfitujący w wydarzenia. Czwartek sprzyja metamorfozom związanym z fryzurą i stylem ubierania się.

Miłość i seks: W miłości zamieszanie i chwile niepewności. Stracisz zaufanie do swojego partnera i zaczniesz podejrzewać go o zdradę. Jesteś singielką? Naucz się odczytywać mowę ciała. Ktoś wyjątkowy jest tobą zainteresowany, ale boi ci się do tego przyznać.

Kariera i pieniądze: Będziesz potrzebowała pomocy. Spadną na ciebie nowe obowiązki, z którymi nie będziesz umiała sobie poradzić. Pamiętaj, że lepiej zadać pozornie głupie pytanie niż popełnić błąd.

Ashley Smith by Miles Aldridge

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Będziesz w dobrym nastroju. Analiza minionego roku zadowoli cię i napełni optymizmem. Uwierzysz w siebie i własne możliwości, co zmotywuje cię do działania.

Miłość i seks: Pierwsza połowa tygodnia będzie spokojna i przewidywalna. Spędzisz ją samotnie, skupiając się na spawach osobistych. Okolice weekendu upłyną pod znakiem miłości. Możesz spodziewać się gorącego flirtu i upojnej nocy.

Kariera i pieniądze: Jowisz przestanie sprzyjać twoim sprawom zawodowym. Będziesz musiała się do wszystkiego przykładać i zwracać uwagę na szczegóły. Szczęście opuści cię także w kwestii finansów, więc przygotuj się na skromniejszy tydzień.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: To idealny moment na wcielenie w życie noworocznych postanowień. Jowisz wzmocni twoją silną wolę, dzięki której nie ulegniesz pokusie. W środę czeka cię miła niespodzianka związana ze sprawami zawodowymi.

Miłość i seks: Staniesz się znudzona i oziębła. Parter przestanie dawać ci satysfakcję zarówno w łóżku, jak i życiu codziennym. Singielki zmienią postawę wobec mężczyzn na jeszcze bardziej krytyczną. Negatywne nastawienie odstraszy płeć przeciwną i skaże cię na samotne wieczory.

Kariera i pieniądze: Możesz spodziewać się zmian na polu zawodowym. Będzie to awans lub lepsza praca. Stań na wysokości zadania i pokaż, że nowe stanowisko w pełni ci się należy.

Ashley Smith by Miles Aldridge

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Twój nastrój ulegnie pogorszeniu. Szum wokół twojej osoby i oczekiwania innych wobec ciebie zaczną cię przerastać. Poczujesz się przytłoczona i psychicznie ubezwłasnowolniona.

Miłość i seks: Na horyzoncie pojawi się kolejny mężczyzna. Twój urok i seksapil sprawią, że rozkochasz go w sobie bez większego trudu. Pamiętaj jednak, by stawiać sprawę jasno i jeśli nie masz wobec niego poważnych zamiarów, powiedz mu to na starcie.

Kariera i pieniądze: Czeka cię ciężki, ale fascynujący tydzień. Twoja kariera zacznie się rozwijać i nabierze szalonego tempa. Będziesz miała szansę się wykazać i sprawdzić w nowej dziedzinie.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Poczujesz się przemęczona i wyczerpana. Imprezy i zarwane noce odbiją się negatywnie na twojej kondycji. Twój wygląd również na tym ucierpi, co zmusi cię do spędzenia spokojnego weekendu z maseczką na twarzy.

Miłość i seks: Najbliższe dni upłyną pod znakiem miłości. Będziesz miała wiele okazji do flirtów, romansów i przede wszystkim do zakochania się. Pamiętaj jednak, by zbyt szybko nie poddawać się emocjom, zwłaszcza jeśli jesteś w związku.

Kariera i pieniądze: Merkury przestanie ci sprzyjać, wiec będziesz musiała zdać się na samą siebie. Podbramkowa sytuacja zmobilizuje cię i ujawni twoje wrodzone zdolności. Zaimponujesz szefowi i współpracownikom.

Ashley Smith by Miles Aldridge

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Twoje życie zwolni i ustabilizuje się. Spokój i regularność nie przyniosą ci zadowolenia. Zaczniesz odczuwać, że świat jest nieciekawy, a wokół ciebie nic się nie dzieje. Weekend pełen wrażeń zmieni twoje nastawienie i poprawi samopoczucie.

Miłość i seks: Mężczyzna bliski twojemu sercu kolejny raz cię zawiedzie. Tym razem nie sprawdzi się w roli obrońcy twojego honoru. Zamiast płakać w poduszkę, rozejrzyj się za nowym obiektem westchnień.

Kariera i pieniądze: Merkury doda ci ducha przedsiębiorczości. Staniesz się aktywniejsza, skoncentrowana i bardziej ambitna. Przemyślane decyzje i właściwe posunięcia sprawią, że pieniądze zaczną ci się mnożyć w rękach.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Pierwsza połowa tygodnia będzie wyjątkowo przygnębiającą. Zacznie ci doskwierać samotność i zatęsknisz za znajomymi, z którymi od dawna nie miałaś kontaktu. W okolicach weekendu poczujesz się znacznie lepiej i nabierzesz ochoty na całonocną zabawę.

Miłość i seks: Twój partner będzie wymagał dowartościowania. Podnieś go na duchu, dając mu do zrozumienia, że dla ciebie jest niezastąpiony. Jesteś singielką? Odważ się i wyznaj swoje uczucia, które od dawna żywisz do kolegi. Zaskoczy cię jego pozytywna reakcja.

Kariera i pieniądze: Na horyzoncie pojawi się niepowtarzalna okazja do rozwoju kariery. Uporządkuj bieżące spawy jak najszybciej, byś mogła podjąć się nowych wyzwań. Wtorek to najlepszy dzień na sfinalizowanie zawodowych kontraktów.

Ashley Smith by Miles Aldridge

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Twoja szczerość i bezpośredniość, sprawią że zaskarbisz sobie życzliwość innych ludzi. Każdy będzie skłonny ci pomóc i wesprzeć cię w trudnych chwilach. Świadomość przychylności otoczenia doda ci otuchy i siły w pokonywaniu trudności.

Miłość i seks: Sprawy sercowe zdominuje chaos. Poczucie pomieszania i miłosna dezorientacja sprawią, że zaczniesz podejmować złe decyzje. Uchroń się od popełnienia życiowego błędu i przez najbliższe dni powstrzymaj się od składania deklaracji.

Kariera i pieniądze: Korzystny układ planetarny otworzy przed tobą szerokie perspektywy na przyszłość. Będziesz miała szansę osiągnąć zawodowy cel i zacząć zarabiać konkretne pieniądze. Jedyne, co może ci w tym przeszkodzić, to „dobre rady” znajomych po fachu.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Będziesz cieszyć się doskonałym zdrowiem i świetną kondycją. Kobiece dolegliwości przestaną cię męczyć, przez co wzrośnie twoja pewność siebie. Znów poczujesz się atrakcyjnie i komfortowo.

Miłość i seks: Najbliższy tydzień to czas rozkwitu miłości. Jeśli jesteś singielką, możesz spodziewać się wejścia w poważny związek uczuciowy. Będąc w związku, doczekasz się przypływu namiętności ze strony partnera oraz zaangażowania i seksualnej fantazji.

Kariera i pieniądze: W pracy czeka cię wpadka. Nie poradzisz sobie z zadaniami wymagającymi umiejętności działania w grupie. Zostaniesz źle odebrana zarówno przez współpracowników, jak i szefa.

Ashley Smith by Miles Aldridge

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Możesz liczyć na wyskoki poziom energii i sprzyjające warunki do intelektualnego rozwoju. Wykorzystaj ten czas na pogłębienie wiedzy w zakresie swojego hobby, ale znajdź również czas na naukę czegoś nowego. Zdobyte informacje pomogą ci zabłysnąć w towarzystwie.

Miłość i seks: Będąc w stałym związku możesz spodziewać się nieporozumień i drobnych konfliktów. Szczera rozmowa z partnerem pozwoli wam uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości. Singielki mogą spodziewać się romantycznej przygody, która zapoczątkuje pasmo namiętnych randek.

Kariera i pieniądze: Czeka cię męczący tydzień. Zostaniesz obarczona obowiązkami koleżanki, która nie radzi sobie z elementarnymi zadaniami. Zaciśnij zęby i nie narzekaj. Twoja pracowitość zostanie nagrodzona.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Czeka cię udany tydzień. Szczęście nie opuści cię nawet na chwilę, więc zrealizujesz wytyczone cele oraz zażegnasz towarzyski konflikt. Poniedziałek sprzyja rodzinnym negocjacjom dotyczącym swobody i prywatności.

Miłość i seks: W związku zatęsknisz za wolnością i brakiem zobowiązań. Daj upust sowim pragnieniom, ale zabawę w singielkę ogranicz do niezobowiązujących flirtów. Nie masz faceta? Zrób pierwszy krok w stronę pozornie niedostępnego mężczyzny. Jego pewność siebie i wyniosłość to jedynie kamuflaż.

Kariera i pieniądze: Twoja kariera stanie w miejscu. Będziesz wykonywała tę samą pracę za tę samą stawkę. Weź sprawy w swoje ręce i zawalcz o lepsze stanowisko. Masz szansę zmienić swoje życie zawodowe na lepsze.

Komentarze (45)

Ocena: 5 / 5
x (Ocena: 5) 13.01.2013 22:54
Szkoda, że nie dajecie horoskopu w niedzielę :) jakoś tak by mi bardziej pasowało :D
odpowiedz
angelynn (Ocena: 5) 10.01.2013 02:17
g*wno prawda
odpowiedz
Jot (Ocena: 5) 07.01.2013 22:56
Krew mnie zalewa jak mam przeczytać swój horoskop i przewalić te wszystkie strony... PS Jestem rybką ;/
zobacz odpowiedzi (2)
dzasta (Ocena: 5) 07.01.2013 20:54
oo rybka zgadza sie:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.01.2013 19:43
skorpion - miłość i samopoczucie- zgadza się w 100% !!! niestety :( naprawdę dobry horoskop
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo