Horoskop na cały rok 2013

Sprawdź, jak będzie wyglądało Twoje życie w najbliższych miesiącach.
Horoskop na cały rok 2013
rys. xiaoxizhang.com
01.01.2013

Baran (21.03-19.04)

Czeka cię rok obfity w wydarzenia. Możesz spodziewać się wielu zmian na płaszczyźnie osobistej i zawodowej. Być może będzie to zmiana miejsca zamieszkania lub przeprowadzka związana z podjęciem nowej pracy. W miłości będziesz balansować pomiędzy stabilnym związkiem a przelotnymi, małowartościowymi układami. Najlepszym okresem dla ciebie będzie wiosna. Razem z przyrodą odrodzisz się i spojrzysz na świat przez różowe okulary. Będziesz wtedy mogła wiele osiągnąć i zrealizować najskrytsze marzenia.

Byk (20.04-20.05)

Pierwsze miesiące nowego roku nie będą dla ciebie łaskawe. Fortuna przestanie ci sprzyjać, więc możesz spodziewać się problemów finansowych. Będą one spowodowane trudnościami w pracy lub jej brakiem. W okolicach kwietnia sytuacja się poprawi i unormuje. To także sprzyjający czas dla spraw sercowych. Twój związek stanie się poważniejszy i rokujący na przyszłość. Jeśli jesteś singielką, poznasz wyjątkowego mężczyznę, z którym będziecie się rozumieli bez słów. Jesienią zadbaj o swoje zdrowie, bo możesz mieć z nim spore problemy.

Lew (23.07-22.08)

Będzie ci sprzyjał ładunek energetyczny ze strony twojego żywiołu, czyli ognia. Raz na zawsze zapomnisz o melancholii i zaczniesz nowy etap w swoim życiu. Staniesz się zmotywowana i pełna sił witalnych, na czym zyska twój wygląd i podejście do ludzi. Pozytywne nastawienie sprawi, że z łatwością osiągniesz zamierzone cele. Jedynie, co może pokrzyżować ci plany, to problemy zdrowotne. Zwróć szczególną uwagę na drogi oddechowe. Jeśli palisz papierosy, rzuć je od zaraz. Merkury wzmocni twoją silną wolę, więc będziesz miała niepowtarzalną szansę wygrać z rujnującym cię nałogiem.

Panna (23.08-22.09)

Najbliższe miesiące to czas rozwoju kariery. Będziesz miała szansę się wykazać i zaprezentować z najlepszej strony. Twój potencjał i umiejętności zauważy osoba, która pomoże ci awansować. Panny prowadzące własny biznes odbiją się finansowo i zaczną zarabiać spore pieniądze. Jednak sprawy miłosne w nadchodzących miesiącach nie ułożą się najlepiej. Czeka cię rozłąka z partnerem, a nawet rozstanie. Singielki zakochają się w niewłaściwym mężczyźnie, który złamie im serce. Okres wakacyjny przerwie złą passę. Lato upłynie pod znakiem przygody, szaleństwa i miłości.

Bliźnięta (21.05-21.06)

To dobry rok dla Bliźniąt. Problemy związane z przyjaciółmi i rodziną rozwiążą się. Stresujący okres minie, więc będziesz mogła zająć się samą sobą. Zadbaj wtedy o zdrowie i wygląd. Zrób kompleksowe badania i wzmocnij swoją odporność. Silny organizm przyda ci się w życiu codziennym i podczas treningów. Sport to dziedzina, na którą powinnaś postawić. Będziesz miała szansę uzyskać figurę, o jakiej zawsze marzyłaś. Nowy, rewelacyjny wygląd to szansa dla singielek, które przyciągną interesujących mężczyzn. W związku nie czekają cię zmiany, ale możesz spodziewać się poprawy relacji z partnerem.

Rak (22.06-22.07)

Najbliższy rok zdominują sprawy miłosne. Całe twoje życie zacznie się kręcić wokół mężczyzn i sytuacji związanych z emocjami. Raki będące w związku przeżyją poważny kryzys wróżący rozstanie. Singielki natomiast przestaną narzekać na samotność. Terminy randek wypełnią cały kalendarz, a flirtowanie stanie się nieodzownym elementem każdego dnia. Twoja sytuacja zawodowa nie zmieni się. Jeśli liczyłaś na zmianę pracy lub otworzenie własnego biznesu, to będziesz musiała jeszcze trochę poczekać – przynajmniej do jesieni. Zimą pomyśl o bliskich, którzy będą potrzebować twojej pomocy.

Waga (23.09-22.10)

Dla samotnych Wag będzie to rok nawiązywania rokujących znajomości. Jeden z adoratorów okaże się wymarzonym partnerem na lata. Będąc w związku, możesz spodziewać się burzliwych przejść i emocjonalnych chwil. Awantury będą się przeplatały z wyznaniami uczuć, a złość z namiętnością. Druga połowa roku to czas rozkwitu życia towarzyskiego. Poznasz wiele interesujących osób, z którymi spędzisz niezapomniane wakacje. Sprawy finansowe ulegną znacznej poprawie. Twoje zaangażowanie w połączeniu z kreatywnością uczynią z ciebie kobietę sukcesu. Osiągniesz cel w sferze zawodowej i zaczniesz zarabiać solidne pieniądze.

Skorpion (23.10-21.11)

Twoje życie zmieni się nie do poznania. Merkury szukuje ci niespodzianki związane ze sprawami zawodowymi i towarzyskimi. Przyjaciółka, na którą zawsze mogłaś liczyć, rozczaruje cię, więc oddalisz się od grupy starych znajomych. Nowo poznane osoby okażą się dla ciebie inspirujące, a ich obecność w twoim życiu zmotywuje cię do działania. Nabierzesz apetytu na sukces i zamarzysz o awansie. Sprzyjające okoliczności pozwolą ci go osiągnąć. W miłości wszystko będzie zależało do ciebie. To ty będziesz decydować o swoim związku i zasadach, na jakich się oprze. Staniesz się wyrocznią, jednak nie nadużywaj swojej władzy, bo może się to skończyć ponowną samotnością.

Strzelec (22.11-21.12)

W nowym roku planety ułożą się dla ciebie bardzo korzystnie. Znajdziesz się pod silnym wpływem Wenus, która pobudzi w tobie kobiecą naturę. Będziesz emanowała seksapilem w subtelny, niezwykle pociągający sposób. Żaden mężczyzna nie będzie w stanie ci się oprzeć, więc nie będziesz mogła narzekać na samotność. Twoja pozycja zawodowa znacząco się nie zmieni. Możesz jednak liczyć na poprawę warunków pracy i wyższą pensję (szczególnie latem). Dobre samopoczucie, które będzie ci towarzyszyć na co dzień, sprawi, że choroby będą się trzymały od ciebie z daleka. Musisz tylko uważać na zbyt forsowny wysiłek fizyczny. Dbaj o sylwetkę, ale w sposób przemyślany i dostosowany do twoich możliwości.

Koziorożec (22.12-19.01)

Czeka cię rok stabilizacji i osiągnięcia wewnętrznego spokoju. Twoje szalone życie uspokoi się i unormuje. Będziesz miała szansę naprawić błędy i zniwelować skutki źle podjętych decyzji. Jowisz weźmie cię pod swoje skrzydła i zaopiekuje się twoją karierą. Jeśli planowałaś się doszkolić lub rozpocząć naukę, nie odkładaj tego na później. Podnosząc swoje kwalifikacje, zagwarantujesz sobie pracę na wymarzonym stanowisku. Problemy sercowe przestaną spędzać ci sen z powiek. Mężczyzna bliski twojemu sercu jeszcze przed wiosną zapewni cię o swoich uczuciach i poważnych zamiarach wobec ciebie.

Wodnik (20.01-20.02)

Pierwsze miesiące nowego roku będą stresujące. Czeka cię wiele przełomowych wydarzeń, których konsekwencje uformują twoje przyszłe życie. Przewrotny los ześle na twoją drogę wiele pokus, które będą chciały cię oddalić od wytyczonego celu. Bądź wytrwała i nie daj się zwieść chwilowym przyjemnościom. Druga połowa roku to czas zbierania plonów. Dobre wybory i przemyślane decyzje zaowocują zawodowymi sukcesami i szczęściem w miłości. Razem z partnerem stworzycie udany związek oparty na zrozumieniu i wzajemnym szacunku. Miesiące letnie będą cudownymi chwilami w twoim życiu. Możesz spodziewać się spektakularnych wydarzeń związanych z zaręczynami, a nawet małżeństwem.

Ryby (21.02-20.03)

Przed tobą intensywny, nieco zwariowany rok. Mnogość wydarzeń sprawi, że z trudem znajdziesz czas na wypoczynek i kontemplację. Będziesz zmuszona działać szybko i intuicyjnie, ale nie odbije się to negatywnie na końcowych efektach. Wręcz przeciwnie, osiągniesz zamierzone cele z łatwością i charakterystycznym dla ciebie wdziękiem. W miłości także nie będziesz narzekać na nudę. Twój związek stanie się wyjątkowo emocjonalny i namiętny. Jeśli do tej pory nie znalazłaś bratniej duszy, to w tym roku wszystko się zmieni. Zwiążesz się ze swoim księciem z bajki, z którym spędzisz niezapomniane chwile.

Polecane wideo

Komentarze (44)
Ocena: 5 / 5
Podpis... (Ocena: 5) 14.01.2013 09:04
Napisz komentarz...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.01.2013 22:37
fajnie ze trzeba przeleciec wszystkie strony zeby dojsc do wodnika i ryb, zrobcie cos z tym!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 02.01.2013 20:49
wodnik tutaj, jedno co jest pewne to zamieszanie ze ślubem. ślubem siostry. xD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.01.2013 17:20
Więcej podstron nie dało się zrobić?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.01.2013 23:41
Do d*py z takim horoskopem. Wszyscy wiedzą, że to bujda i wszyscy czytają to tylko po to, żeby podnieść się na duchu, nie chciałam przeczytać, że rozstanę się z facetem. Mimo że w to nie wierzę, nie jest to w Top 5 Rzeczy, Które Chcę Przeczytać. Tak się nie robi.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie