Horoskop tygodniowy (17.12. - 23.12.)

Oto najnowsze przepowiednie dla 12 znaków zodiaku!
Horoskop tygodniowy (17.12. - 23.12.)
fot. ALLURE Russia, grudzien 2012
17.12.2012

Baran (21.03-19.04)

Samopoczucie: Nadchodzący tydzień nie zapowiada się optymistycznie. Będziesz musiała zmierzyć się z problemami rodzinnymi i domowymi obowiązkami, które przerosną twoje siły. Czwartek to najgorszy dzień dla twojej kondycji. Zrób sobie wolne od życia i porządnie wypocznij.

Miłość i seks: Nadchodzący tydzień sprzyja flirtom i nawiązaniu romantycznych znajomości. Masz szansę poznać faceta, z którym spędzisz namiętne chwile. Barany w związku zakosztują dużo czułości i rozkoszy ze strony partnera.

Kariera i pieniądze: Kryzys w sprawach zawodowych zostanie zażegnany. Sytuacja w pracy unormuje się i stanie się stabilna. Jasny i wyraźny widok na przyszłość zmotywuje cię i napędzi do działania.

Byk (20.04-20.05)

Samopoczucie: W nadchodzącym tygodniu zadbaj o zdrowie. Wspomóż się suplementami diety i unikaj zatłoczonych miejsc, zwłaszcza centrów handlowych i dyskotek. Kontakt z setkami podziębionych osób przygwoździ cię do łóżka na wiele dni.

Miłość i seks: Relacje z partnerem poprawią się. Szczera rozmowa z inicjatywy ukochanego oczyści atmosferę. Nie masz faceta? Twoje nieuzasadnione kompleksy odbierają ci pewność siebie. Skup się na swoich atutach i pozwól, by zauważyli je mężczyźni.

Kariera i pieniądze: Sprawy finansowe unormują się. Dodatkowy zastrzyk gotówki pozwoli ci uregulować zaległe rachunki i spłacić długi u znajomych. Będziesz mogła pozwolić sobie przed świętami na odrobinę luksusu.

horoskop grudzień

fot. ALLURE Russia, grudzien 2012

Strzelec (22.11-21.12)

Samopoczucie: Czeka cię burzliwy tydzień pełen nieporozumień. Wejdziesz w konflikt z domownikami, który na długo ochłodzi wasze relacje. Przestaniecie się dogadywać i wspierać, przez co poczujesz się samotna.

Miłość i seks: W związku nastaną sielankowe dni. Będziesz miała czas i okazję cieszyć się szczerą miłością partnera. Nie masz faceta? Namów koleżankę na wspólny wyjazd do miasta tętniącego życiem. Będziesz miała szansę poznać temperamentnego mężczyznę, który pokaże ci, czym jest prawdziwa zabawa.

Kariera i pieniądze: Sprawy zawodowe nie przysporzą ci zmartwień. Dni upłyną bezstresowo w przyjaznej atmosferze. Wykonywane obowiązki przestaną sprawiać ci trudność i znów przyniosą satysfakcję.

Koziorożec (22.12-19.01)

Samopoczucie: Zbliżające się święta napełnią cię radością i odrobią niepokoju. Zapragniesz dopiąć wszystko na ostatni guzik i sprawić radość bliskim. Kupując prezenty, nie podążaj za modą, lecz indywidualnością każdego członka rodziny.

Miłość i seks: Singielki nie będą narzekać na nudę. Nadchodzący weekend to czas flirtów, miłosnych przygód i romantycznych kolacji przy świecach. Jesteś w związku? Partner doceni twoją miłość i zaangażowanie, odpłacając się tym samym.

Kariera i pieniądze: W pracy spotkają cię nowe trudności. Będziesz musiała sobie poradzić z zadaniami i obowiązkami wykraczającymi poza twoje kwalifikacje. Spryt i inteligencja, które cię cechują, pozwolą ci szybko i niezauważalnie dogonić współpracowników.

horoskop grudzień

fot. ALLURE Russia, grudzien 2012

Wodnik (20.01-20.02)

Samopoczucie: Przed tobą ważne przedsięwzięcia i życiowe zmiany. Być może zmienisz miejsce zamieszkania lub wyjdziesz na dłuższy czas. Niezależnie od sytuacji, nie oglądaj się na innych i zrób to, o czym zawsze marzyłaś.

Miłość i seks: W miłości dużo negatywnych emocji. Nieporozumienia i kłótnie wywołane praktycznie bez powodu ochłodzą twoje stosunki z bliskim ci mężczyzną. Załagodź konflikt, używając kobiecej broni. Zdaj się na wrodzony seksapil i ociepl wasze relacje, zaczynając od podniesienia temperatury w sypialni.

Kariera i pieniądze: W tym tygodniu fortuna nie zapuka do twoich drzwi. Będziesz musiała zacisnąć pasa i nauczyć się żyć bez kosztownych rozrywek. Twoja oszczędność i wytrwałość zostaną nagrodzone w niedalekiej przyszłości.

Ryby (21.02-20.03)

Samopoczucie: Stresujące życie, które prowadzisz, zacznie dawać ci się we znaki. Odczujesz dolegliwości fizyczne na tle nerwowym, a nawet bóle serca. Nie bagatelizuj pierwszych symptomów i zrób kompleksowe badania.

Miłość i seks: Sprawy miłosne będą wymagały twojej koncentracji i pełnej uwagi. Zostaniesz przyparta do muru i zmuszona do wyjaśnienia kłopotliwych sytuacji. Naprawienie błędów okaże się trudniejsze niż myślałaś.

Kariera i pieniądze: Wstąpisz na wojenną ścieżkę ze współpracowniczką. Podobne charaktery i taki sam apetyt na sukces poróżnią was i uczynią konkurentkami. Zaczniecie ze sobą rywalizować, co pozytywnie odbije się na efektach twojej pracy. Staniesz się zmotywowana i jeszcze bardziej skrupulatna niż dotychczas.

horoskop grudzień

fot. ALLURE Russia, grudzien 2012

Lew (23.07-22.08)

Samopoczucie: Zbliżające się święta potraktuj jako okres pojednania i zapomnienia o dawnych urazach. Kumulując w sobie negatywne emocje, najbardziej szkodzisz samej sobie. Naucz się wybaczać, a osiągniesz wewnętrzny spokój.

Miłość i seks: Wenus będzie sprzyjać twoim sprawom sercowym. Partner znów zacznie okazywać ci zainteresowanie i wyznawać miłość tak, jak na początku waszego związku. Jesteś singielką? Poznasz nietuzinkowego Barana, który uwiedzie cię swoja ekscentrycznością. Z nim nawet przez chwilę nie będziesz narzekać na nudę.

Kariera i pieniądze: Myślisz o własnym biznesie? Weź do serca ostrzeżenia rodziny i nie podejmuj pochopnych decyzji. Nie zawsze twoje pomysły muszą być strzałem w dziesiątkę.

Panna (23.08-22.09)

Samopoczucie: Będziesz w dobrej kondycji psychofizycznej. Twoje problemy zdrowotne także przestaną ci dokuczać. Wykorzystaj przypływ sił witalnych i zrób gruntowne porządki w domu, nie zapominając o remanencie w szafie.

Miłość i seks: W miłości nastanie czas spokoju. Sytuacja wreszcie się wykrystalizuje, a wszelkie wątpliwości odejdą w niepamięć. Będziesz wiedziała, kto naprawdę jest godny twojej uwagi i u czyjego boku warto pozostać.

Kariera i pieniądze: Szef stanie się rygorystyczny i bardziej krytyczny niż zwykle. Możesz usłyszeć kilka niemiłych uwag pod swoim adresem i gróźb dotyczących zwolnienia. Na szczęście będą to słowa wypowiedziane w nerwach, więc nie bierz ich sobie do serca.

horoskop grudzień

fot. ALLURE Russia, grudzien 2012

Waga (23.09-22.10)

Samopoczucie: Nawarstwione obowiązki zaczną utrudniać ci życie codzienne. Będziesz musiała nadrobić zaległości i poświęcić wolny czas na czynności związane z gospodarstwem domowym. Mało atrakcyjny tydzień roboczy zrekompensuje ci szalony weekend spędzony w doborowym towarzystwie.

Miłość i seks: W miłości czeka cię stagnacja, a nawet nuda. Sprawy sercowe nie ulegną zmianie i zaczną cię męczyć. Podświadomie będziesz szukać nowych wrażeń, prowokując dwuznaczne sytuacje.

Kariera i pieniądze: Przed tobą perspektywa zawodowego awansu. Masz szansę dostać stanowisko, o którym marzyłaś. Środa to najlepszy dzień na podjęcie ważnej rozmowy kwalifikacyjnej.

Skorpion (23.10-21.11)

Samopoczucie: Czeka cię dylemat, który zepsuje twój nastrój. Bliska koleżanka powierzy ci sekret, przez którego znajdziesz się w kłopotliwej sytuacji. Będziesz musiała wybrać między dobrem ogólnym a lojalnością wobec przyjaciółki.

Miłość i seks: W związku spokojny i przewidywalny tydzień. Jeśli nie masz faceta, będziesz miała okazję to zmienić. Twój urok i magnetyzm oczarują inteligentnego Raka. Pokaż mu, że oprócz urody masz także coś do powiedzenia, a będzie twój.

Kariera i pieniądze: Goniące terminy i niski budżet firmy odbiją się negatywnie na pracownikach. Szef stanie się surowy i opryskliwy. Jeśli liczyłaś na premię świąteczną, pozbądź się złudzeń. W tym tygodniu nie dorobisz się majątku.

horoskop grudzień

fot. ALLURE Russia, grudzien 2012

Bliźnięta (21.05-21.06)

Samopoczucie: Twój nastrój ulegnie pogorszeniu. Spięcie z członkiem rodziny dodatkowo pogorszy sytuację. Pocieszenia szukaj w prostych rozrywkach i weekendowej zabawie.

Miłość i seks: Najbliższe dni upłyną pod znakiem miłości i namiętności. Zaznasz dużo ciepła i troski ze strony partnera, a w nocy dużo rozkoszy. Singielki przeżyją romantyczną przygodę z nowo poznanym mężczyzną. Upojny wieczór stanie się początkiem ekscytującej znajomości.

Kariera i pieniądze: Atmosfera w pracy będzie napięta i nerwowa. Niepewna sytuacja firmy odbije się negatywnie na pracownikach. Możesz spodziewać się cięć budżetowych i redukcji etatów.

Rak (22.06-22.07)

Samopoczucie: W tym tygodniu nic nie ujdzie ci na sucho. Będziesz musiała przyznać się do winy i naprawić błędy, które niedawno popełniłaś. Wyciągnij wnioski z tej lekcji, by w przyszłości uniknąć podobnych kompromitacji.

Miłość i seks: Mało odpowiedzialny układ partnerski, który tworzysz, zacznie cię męczyć. Dostrzeżesz mankamenty luźnej relacji i uświadomisz sobie, że pozorna wolność nie daje ci szczęścia. Zdobądź się na szczerą rozmowę i przedstaw swój punkt widzenia.

Kariera i pieniądze: Zostaniesz doceniona i nagrodzona. Usłyszysz wiele pochwał na temat swojej pracy i zdolności przywódczych, które cię wyróżniają. Możesz spodziewać się premii, a nawet podwyżki.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo