Horoskop tygodniowy dla 12 znaków - nowe przepowiednie już dostępne!

Bieżący horoskop autorstwa wróżki Nunili. Zajrzyj koniecznie!
Horoskop tygodniowy dla 12 znaków - nowe przepowiednie już dostępne!
10.12.2012

Szukasz bieżącego horoskopu? Przepowiednie dla wszystkich dwunastu znaków znajdziesz w specjalnej, osobnej sekcji HOROSKOP!

Zapraszamy!

Komentarze (128)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.10.2012 08:27
dodam jeszcze, że jak przeczytacie sobie horoskopy dla wszystkich znaków, to zauważyć można jedną ważną rzecz, iż SAMOPOCZUCIE u wszystkich znaków skłania się ku temu, że wszycy będziemy smutni, przygnębieni, konfliktowi, depresyjni itp i nie trzeba być geniuszem, aby na to wpaść ponieważ ogólnie okres jesienny jest okresem depresyjnym bez względu na znak zodiaku, to nie jest również wina planet, ale po części wina pogody, ciśnienia, tego że szybciej robi się ciemno, ludzie są przemęczeni ;) skłania się to też ku temu, iż więcej casu spędzają w domu, lub siedzą w barach, restauracjach kluba, co sprzyja poznawaniu nowych osób a co sie z tym wiąże wzrostem potrzeby bliskości + wzrostem libido i takie tam bajery ;) Kariera i pieniądze hm.. na ten temat powiem tyle, iż to logiczne, że w pracy będzie szło wszystko nie tak jak trzeba, jeżeli będziemy nastawieni w taki sposób jak napisałam w samopoczuciu, ponieważ to jedno wiąże się z drugim i serio nie trzeba być wróżką, żeby wiedzieć takie rzeczy - ponieważ są to rzeczy oczywiste !
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 23.10.2012 08:08
fenomen horoskopów zaskakuje mnie od zawsze ;) jak to możliwe, że ludzie wierzą w coś, co już dawno zostało zdemaskowane - o czym można poczytać w wielu mądrzejszych książkach. Zaskakuje mnie jeszcze ta hipokryzja czytających, ponieważ wiekszość z was jest katolikami, a kościół raczej potępia astrologie.. "czarna magia" i te sprawy, jeżeli nawet nie jesteście wierzący tym bardziej beznadziejny wydaje się fakt, iż w Boga uwierzyć nie potrafiliście z powodu (prawdopodobnie) braku dowodów na jego istnienie, ale na istnienie energii płynącej z ustawienia jakiejś planety rzecz jasna uwierzyć łatwiej. ;) Astrologia została wymyślona jeszcze przed naszą erą i raczej nie zbyt mocno rozwinęła się od tego czasu, powiedziałabym, że stoi w miejscu patrzac na postęp jaki ludzie dokonali w wielu dziedzinach nauki ( no właśnie nauki ;d niestety bajki pozostaną bajkami ). Horoskopy są pisane uniwersalnie, na dobrą sprawę pasują do każdego z nas, wystarczy się trochę zastanowić i można "przepowiednie" (czy jakkolwiek to można nazwać) dla każdego znaku w miejszy lub wiekszy sposob dopasować do różnych obecnie lub nie sytuacji w naszym życiu ;) - co jest w tym najlepsze jest to potwierdzone, przeprowadzano różne eksperymenty, więc są na to DOWODY. Chociaż i tak pewnie mi nie uwierzycie ;D Polecam zająć się astronomią jeżeli już ktoś tak namiętnie interesuje się gwiazdami ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.10.2012 16:57
Wodniczka
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.09.2012 22:12
scorpio
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.09.2012 10:07
jednorożec ma szczytowe libido w tym tygodniu
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo