Lada moment rozpocznie się Burzowa pełnia księżyca. Warto być na nią gotową...

Przed nami kolejna pełnia - tym razem najjaśniejsza, jaka czeka nas w tym roku.
Lada moment rozpocznie się Burzowa pełnia księżyca. Warto być na nią gotową...
Fot. Unsplash
13.07.2022

13 lipca o godzinie 20:38 będziemy miały okazję oglądać w pełnej krasie tak zwaną Burzową pełnię księżyca. Księżyc będzie wówczas nie tylko nieprzeciętnie duży, ale i niestandardowo jasny. Wedle astrologów stanie się o aż czternaście procent większy i o trzydzieści procent jaśniejszy aniżeli w inne pełnie. Co ciekawe, lipcową superpełnię księżyca określa się mianem Burzowej, ze względu na bardzo częste wyładowania atmosferyczne, jakie mają miejsce w tym czasie. 

Co odróżnia Burzową pełnię księżyca od innych pełni i jak wpłynie na nasze samopoczucie?

Zobacz także: Nie każdy urodził się wyśmienitym dyplomatą... Z którymi znakami zodiaku najtrudniej się dogadać?

Burzowa pełnia księżyca - czego się po niej spodziewać?

Burzowa pełnia księżyca będzie miała negatywny wpływ na osoby, które mają ogniste temperamenty. To właśnie one powinny wówczas najbardziej się pilnować, aby przypadkiem z ich ust nie padły słowa, jakich potem będą bardzo żałować. Powinni więc jak ognia unikać wszelkich zwad i starać się spędzić godziny pełni jak najspokojniej. 

Ludzie temperamentni i cholerycy nie powinni podejmować w trakcie trwania Burzowej pełni księżyca żadnych większych, czy mniejszych decyzji, jako że nawet w procencie nie będą z nich zadowoleni. W tym czasie nie będą po prostu sobą. 

Na ludzi o spokojniejszych usposobieniach Burzowa pełnia księżyca zrobi za to pozytywne wrażenie. Co ciekawe, zacznie być ich wielkim sprzymierzeńcem. Jasny, pełen nieprzeciętnej mocy księżyc stanie się ich przewodnikiem. Rozjaśni się im w umysłach, dzięki czemu rozwikłają wiele  życiowych zagwozdek. W końcu będą wiedzieli na sto procent, które tory wybierać i ku jakim decyzjom się skłaniać. 

Zobacz także: Czego absolutnie nigdy nie robić w domu w trakcie burzy?

Polecane wideo

Dziewczynka z „włosami jak Einstein”. To efekt wyjątkowo rzadkiej anomalii
Dziewczynka z „włosami jak Einstein”. To efekt wyjątkowo rzadkiej anomalii - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie