Tajemnicze kamienie ochronne w domu. Jakie wybrać dla najlepszego efektu?

Które kamienie pomogą oczyścić wnętrze domu ze złej aury i odpędzą nieprzychylne uroki?
Tajemnicze kamienie ochronne w domu. Jakie wybrać dla najlepszego efektu?
Fot. Unsplash
06.06.2022

Wiele kamieni naturalnych oprócz wielkich walorów estetycznych posiada też inne właściwości. Potrafią na przykład odpędzać zło i doskonale oczyszczać aurę. Dzięki nim będziemy mogły na przykład raz na zawsze zapomnieć o negatywnych skutkach przebywania z wampirami energetycznymi. Nie będzie też już oddziaływała na nas zła energia nieprzychylnych nam ludzi.

Które kamienie najefektywniej będą wspomagać ochronę naszej domowej przestrzeni? 

Zobacz także: Ametyst - talizman, dzięki któremu można uporać się z nałogami

Najmocniejsze kamienie ochronne

Do najsilniej działających kamieni ochronnych należy czarny turmalin. Będzie świetnie odpierał ataki psychiczne i niwelował wszelką złą energię. Przywróci stabilność energetyczną w domowym zaciszu i wzmocni nas wewnętrznie.

Kolejny kamień o podobnym intrygującym działaniu to czarny obsydian. Pomoże nam pozbyć się życiowego pecha i wzmoże w nas czujność, dzięki której będziemy miały szansę unikać nieszczerych ludzi. Sprawi, że w domu będą wyczuwalne dobre wibracje. 

Następnym idealnym wyborem ochronnym jest tygrysie oko. Ten ciekawy kamień wzmaga poczucie bezpieczeństwa i pozwala uporać się z rozmaitymi lękami. Efektywnie odpycha klątwy i złorzeczenia

Kamienie tarcze sprawdzą się też jako wspaniała ozdoba wnętrza. Poukładajmy je razem na pięknej tacy lub w ozdobnym otwieranym pudełku. Aby wzmocnić ich właściwości, raz na jakiś czas wystawiajmy je na działanie silnego księżycowego światła.

Zobacz także: Amulety i talizmany: Co się stanie, gdy zaczniesz nosić przy sobie różowy kwarc?

Polecane wideo

Dzieci tej pary wyglądają jak postaci z Disney’a!
Dzieci tej pary wyglądają jak postaci z Disney’a! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie