16 maja 2022 roku - ten dzień może mieć wielki wpływ Twoje życie

Do tego dnia lepiej się przygotować...
16 maja 2022 roku - ten dzień może mieć wielki wpływ Twoje życie
Fot. Unsplash
14.05.2022

16 maja 2022 roku będzie można zaobserwować całkowite zaćmienie księżyca. Astrologowie ostrzegają, że będzie miało ono wielki wpływ na nasze zachowania. Czego możemy się spodziewać?

Zobacz także: Sen o labiryncie ma zawsze drugie dno. Co oznacza?

Wielkie księżycowe zmiany

Całkowite zaćmienie księżyca tym razem wystąpi na tle gwiazdozbioru Skorpiona. Wszelkie zjawiska, jakie mają zazwyczaj związek ze zjawiskiem zaćmienia, będą w tym przypadku zintensyfikowane.

W tym dniu należy bardzo na siebie uważać, jako że łatwo będzie o wypadki, czy kontuzje i to nie tylko  w trakcie uprawiania sportów ekstremalnych. Nie należy zbytnio forsować organizmu, ponieważ jeszcze przez wystąpieniem zaćmienia mogą czekać nas męczące bezsenne noce, co wiąże się z tym, że nasza kondycja nie będzie za dobra, a ciała raczej osłabione. Nie poddawajmy się więc w tym dniu żadnym zabiegom medycznym, chyba że jest to konieczność. 

Ponadto nie warto na ten dzień robić większych planów, ponieważ mogą one spełznąć na niczym. Większość ludzi nie będzie 16 maja tryskać optymizmem. Będziemy rozdrażnione, zaniepokojone, zmęczone, a nawet jeśli uważamy się za optymistki, nieoczekiwanie wstąpi w nas duch pesymizmu.

Lepiej nie nastawiać się wówczas na odbycie rozmów o pracę, czy umawiać na spotkania biznesowe - istnieje zbyt duża szansa, że ich efekt nie będzie pomyślny. Jeśli mimo wszystko się na to zdecydujemy, tegoroczny 16 maja faktycznie może mieć bardzo duży wpływ na nasze życie i niestety nie będzie to wpływ pozytywny...

Zobacz także: Siły kosmosu. Która planeta rządzi Twoim znakiem zodiaku?

Polecane wideo

Numerologia Twojego nazwiska. Wylicz swoją wibrację
Numerologia Twojego nazwiska. Wylicz swoją wibrację - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 14.05.2022 08:42
Tak jak każdy poniedziałek.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie