Co twój znak zodiaku mówi o twoim wymarzonym związku? Więcej niż myślisz!

Właśnie TEGO potrzebujesz od faceta.
Co twój znak zodiaku mówi o twoim wymarzonym związku? Więcej niż myślisz!
iStock.com
16.03.2018

Baran

Chcesz, żebyście przeżywali razem przygody każdego dnia. Mimo to, gdzieś w głębi serca, marzysz o spokoju i stabilizacji. Musisz znaleźć kogoś, kto da ci obie te rzeczy.

Byk

W związku nie ma dla ciebie niczego lepszego, niż wspólne wieczory na kanapie i niezliczone czułości.

Bliźnięta

Masz naprawdę szaloną naturę, dlatego marzysz o związku, w którym cały czas coś będzie się działo. Zażarte dyskusje, dziwne niespodzianki – to jest to!

Rak

Jesteś poważną i ułożoną osobą, ale na pewno nie nudną. Twój idealny związek musi być wypełniony długimi rozmowami i znaczącymi gestami.

 Zobacz także:  Te znaki zodiaku ZDRADZAJĄ najczęściej!

wymarzony związek

iStock.com

Lew

Uwielbiasz pokazywać swoje uczucia publiczne, dlatego doskonała będzie dla ciebie relacja, w której większość czasu będziecie spędzać w gronie innych osób.

Panna

Jesteś dość złośliwa z natury, dlatego potrzebujesz partnera zbrodni. Kogoś, kto zrozumie wszystkie twoje szalone pomysły i będzie chciał ci w nich towarzyszyć.

Waga

Kochasz podróżować i nie umiesz zbyt długo usiedzieć na miejscu. Od związku oczekujesz możliwości zwiedzania całego świata we dwójkę. Bez marudzenia.

Skorpion

Jesteś osobą mocno wyluzowaną i bezstresową. Dlatego wizja długich wieczorów i oglądania starych filmów z ukochaną osobą to dla ciebie ideał relacji.

Zobacz też:  Faceci stworzyli astroranking. Sprawdź, co myślą o twoim znaku zodiaku!

iStock.com

Strzelec

Uwielbiasz być zakochana, ale też uwielbiasz przebywać wśród ludzi. W związku potrzebujesz wspólnych wyjść na koncerty i imprezy. Nie znosisz nudy.

Koziorożec

Jednocześnie kochasz ogniste dyskusje i delikatne gesty. Od drugiej osoby oczekujesz, że będzie potrafiła nawiązać z tobą prawdziwą, intelektualną więź.

Wodnik

Jesteś jednym z najdelikatniejszych i najbardziej emocjonalnych znaków zodiaków. Dlatego twój związek musi być pełen niewinnych randek, słodkich słów i prawdziwej chemii.

Ryby

Jesteś jak otwarta księga, dlatego w związku oczekujesz takiej samej szczerości, jaką ty oferujesz. Żadne tajemnice i niedpowiedzenia nie wchodzą w grę.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie