HOROSKOP IMPREZOWY: Sprawdź, jak reagujesz na alkohol i z kim warto się bawić!

Nie każdy jest duszą towarzystwa. Poznaj prawdę o sobie i swoich znajomych.
HOROSKOP IMPREZOWY: Sprawdź, jak reagujesz na alkohol i z kim warto się bawić!
29.10.2014

Tradycyjny horoskop zawsze dotyczy takich sfer życia jak zdrowie, miłość i kariera. Nie ma się czemu dziwić, bo to najważniejsze kwestie w naszym życiu, a zadaniem astrologów jest odpowiedź na fundamentalne pytania. Trudno oczekiwać, by tajemną wiedzę czytania z ruchu gwiazd i planet wykorzystywali w mniej poważnych celach. A jednak, nawet im potrafi udzielić się luźniejsza atmosfera. W ten sposób powstała imprezowa charakterystyka wszystkich znaków Zodiaku.

Dzięki niej możesz się dowiedzieć, czy jesteś duszą towarzystwa i w jaki sposób reagujesz na alkohol. Sprawdzisz także, z kim najlepiej uprawiać clubbing i czyje towarzystwo zapewni niezapomnianą zabawę. Nie brakuje także ostrzeżeń, które warto wciąć sobie do serca. Okazuje się, że z niektórymi lepiej w ogóle nie imprezować, a jeśli już, to na pewno z dala od napojów wyskokowych. Procenty potrafią obnażyć najbardziej niepożądane cechy charakteru.

Poznaj prawdę o sobie i swoich znajomych, aby uniknąć nieporozumień...

impreza

BARAN

Osoba niezwykle pozytywnie nastawiona do świata i otwarta na nowe znajomości. Po kilku głębszych daleko mu do stanu poważnych refleksji – potrafi bawić się do upadłego. Nigdy nie pozostawia na pastwę losu swoich zamroczonych znajomych. Dba o ich nastrój i bezpieczeństwo. Idealny kompan na niezobowiązujący melanż w trudnych chwilach. Przy Baranie natychmiast zapomnisz o smutkach.

BYK

Z jednej strony to świetny towarzysz do imprezowania – nie stroni od dobrej zabawy i potrafi się wyluzować, ale uwaga! Wyłącznie na swoich warunkach. Wysokoprocentowe napoje sprawiają, że zupełnie traci dystans i nawet nie warto z nim dyskutować. Byk w stanie wskazującym pokazuje swoją upartą naturę, której należy się poddać, jeśli nie chcesz usłyszeć niczego nieprzyjemnego. Kiedy wypije za dużo, jest pierwszy do awantury.

impreza

BLIŹNIĘTA

To skomplikowana osobowość, z którą trudno żyje się na co dzień, a co dopiero w czasie imprezy. W jej niepozornym ciele skrywają się dwie skrajnie różne natury, a alkohol sprawia, że nie potrafi nad sobą zapanować. Bliźnięta wciąż szukają nowych wrażeń, więc stronią raczej od nudnych domówek. Ich żywiołem jest imprezowanie w wielu miejscach jednego wieczoru. Ktoś taki łatwo się gubi, więc miej go cały czas na oku.

RAK

Jeden z najbardziej emocjonalnych znaków Zodiaku. Nigdy nie można być pewnym, jak zakończy się wspólny melanż. Przez większą część wieczoru Rak potrafi być cudownym kompanem, królem parkietu i doskonałym rozmówcą, ale kiedy wypije za dużo, wtedy pojawiają się kłopoty. Procenty obniżają jego nastrój i skłaniają do melancholii. Po kilku głębszych potrafi płakać jak bóbr, tak naprawdę nie wiedząc, w czym problem.

impreza

LEW

Prawdziwy przywódca stada i król każdej imprezy. Potrafi rozkręcić nawet najbardziej drętwe towarzystwo. W jego słowniku nie występują takie terminy jak nieśmiałość czy wstyd. Robi dokładnie to, na co ma ochotę. Niestety, po zakrapianej nocy potrafi pokazać swoje pazury. Zupełnie traci nad sobą kontrolę i wypowiada nawet najbardziej krzywdzące opinie. Nie ma złych intencji, ale tak jakoś wychodzi...

PANNA

Na szalonej studenckiej imprezie raczej się nie sprawdzi. Clubbing także nie wchodzi w grę. Domówka – tak, ale wyłącznie w gronie najbliższych przyjaciół. Panna charakteryzuje się wyjątkowo łagodną osobowością. Nie lubi zgiełku, więc jest doskonałym kompanem do lampki wina w eleganckiej knajpce. Pijackie ekscesy zupełnie jej nie interesują, ale dzięki temu Ty też nie wypijesz za dużo.

impreza

WAGA

Siła równowagi, co wcale nie oznacza, że jest nudziarzem. Potrafi i lubi się bawić, ale robi to odpowiedzialnie. Nie ważne ile wypije, zawsze trzyma się na nogach i nie zostawia swoich kompanów w potrzebie. W grupie pełni rolę opiekunki i rozjemcy. Kiedy zamroczeni znajomi zaczynają ze sobą gwałtownie dyskutować lub dochodzi do rękoczynów, Waga szybko ich ze sobą pogodzi. Nie lubi nerwowej atmosfery.

SKORPION

Jeśli masz dosyć imprezowych kompanów, którzy po alkoholu stają się agresywni lub płaczliwi, ze Skorpionem nareszcie odetchniesz. Nie stroni od mocnych trunków i szalonej zabawy, ale nawet w stanie największego zamroczenia zachowuje się zupełnie normalnie. Nie ma tendencji do wyciągania brudów i gorzkich żali, więc na pewno nie wpłynie negatywnie na atmosferę wieczoru.

impreza

STRZELEC

Osobowość pełna sprzeczności i mieszanka wybuchowa, która potrafi eksplodować w najmniej oczekiwanym momencie. W czasie melanżu to dusza towarzystwa, która pomoże Ci zawrzeć wiele nowych znajomości. Jeśli masz kogoś na oku – wyślij w swoim imieniu Strzelca. Niestety, ma także jedną zasadniczą wadę. Po zbyt dużej ilości alkoholu staje się gniewny i agresywny. Kiedy powie kilka słów za dużo, lepiej mu nie odpowiadaj.

KOZIOROŻEC

Prawdopodobnie najlepszy kompan do imprezowania. Lubi się bawić i oddaje się temu w całości. Po alkoholu nie ma wahań nastroju, więc nie musisz się martwić, że zacznie Cię bić lub płakać w Twoje ramie. Wszystkie emocje trzyma na wodzy i interesuje go wyłącznie dobra atmosfera. Kocha ludzi, nie szuka zaczepki, ani sam nie daje się sprowokować.

impreza

WODNIK

Na co dzień to osoba bardzo przewidywalna i godna zaufania, ale to może być pułapka. Ktoś, kto nigdy nie imprezował z Wodnikiem, nie zna jego prawdziwych możliwości. A te są praktycznie nieograniczone. Nadmiar procentów sprawia, że bez skrupułów wskakuje na stół, by się obnażyć, a kiedy ma potrzebę, nawet nie szuka toalety, tylko załatwia sprawę pod ścianą. To dość ryzykowne towarzystwo, bo trzeba go stale kontrolować. Wystarczy chwila nieuwagi, by narobił kłopotów sobie i Tobie.

RYBY

Osoba nie stroniąca od spotkań towarzyskich i zazwyczaj wspaniały kompan. Z ciekawością poznaje nowych ludzi i nowe drinki. Do tych ostatnich ma jednak słabość, więc nie należy jej popędzać. Potrafi przyjąć każdą ilość alkoholu, co nie zawsze kończy się dobrze. Nietrzeźwość sprawia, że zupełnie traci do siebie dystans i bardzo łatwo się obraża. Nie robi scen, ale zwyczajnie wychodzi i milczy przez wiele kolejnych dni.

Komentarze (27)

Ocena: 4.56 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.11.2014 17:04
skorpion - dramat, pije, pije, pije i ciągle myśle :) a potem sie wkurzam ratując innych :P
odpowiedz
Ana (Ocena: 5) 31.10.2014 14:47
Panna- zgadza się :) aż dziw bierze :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.10.2014 22:26
Bliźnieta - fakt, często się gubie na imprezach :) a na nudnych domówkach zasypiam
odpowiedz
hela (Ocena: 5) 30.10.2014 18:52
U mnie się zgadza :), lubię imprezować, sznapsąć sobie bez okazji ze znajomymi :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.10.2014 16:51
koziorożec zgadza sie w 96% :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo