Co Twoje pieprzyki mówią o Tobie? Sprawdź, co oznacza ich położenie!

Znamię na policzku, nosie lub pośladku wiele mówi o Twojej przyszłości. Oto cała prawda o Tobie zaklęta w... PIEPRZYKACH!
Co Twoje pieprzyki mówią o Tobie? Sprawdź, co oznacza ich położenie!
16.10.2014

Cokolwiek byśmy nie powiedzieli, wygląd ma istotne znaczenie w naszym życiu. Powszechnie znaną prawdą jest fakt, że uroda potrafi nam bardzo pomóc, a także w wielu sprawach zaszkodzić. Kiedy zastanawiamy się nad jej rolą, postrzegamy siebie jako całość. Nie liczą się drobne szczegóły, ale ogólne wrażenie. A może to błąd? Okazuje się, że największe znaczenie mają niewidoczne na pierwszy rzut oka niuanse!

Chińskiej cywilizacji, poza wieloma odkryciami, z których korzystamy do dzisiaj, zawdzięczamy także astrologię. Mało kto zdawał sobie sprawę, że zajmuje się ona nie tylko położeniem gwiazd i planet na nieboskłonie, ale także... pieprzyków na naszym ciele. Okazuje się, że te niewielkie znamiona mogą mieć ogromny wpływ na całą naszą przyszłość. W zależności od tego, gdzie się znajdują.

Simon Wong, specjalista w tej dziedzinie, podzielił się trudną sztuką czytania z pieprzyków z brytyjskim dziennikiem „Daily Mail”. Według niego, zmiany na naszym ciele to odpowiedź na niektóre wydarzenia z naszego życia. Zwykłe znamię można potraktować jako wskazówkę na przyszłość. Warto przyjrzeć się sobie – oto 18 różnych lokalizacji wraz z wyjaśnieniami.

pieprzyk

CZOŁO

Jeśli pieprzyk występuje na samym środku czoła, masz problemy z komunikacją z innymi ludźmi. Trudno dogadać Ci się z rodzicami, a nawet szefem. Jeśli pieprzyk umiejscowiony jest z boku – jesteś zdeterminowana i energiczna.

BRWI

Pieprzyk poniżej brwi oznacza ogromne siły witalne i zdrowie. Jeśli nie jest widoczny na pierwszy rzut oka – możesz go traktować jako swój ukryty skarb. Ma bardzo pozytywne znaczenie. Jeśli znajduje się powyżej – nigdy nie będziesz miała problemów finansowych.

pieprzyk

POWIEKA

Takie znamię sygnalizuje kłopoty. Trudno dogadać Ci się nawet z najbliższą rodziną, więc napięcia między Wami będą na porządku dziennym. Na dodatek pieniądze zupełnie się Ciebie nie trzymają. Pieprzyk tuż pod okiem symbolizuje płacz, czyli zbytnią emocjonalność.

USZY

Znamię na płatku małżowiny usznej (tam, gdzie nosimy kolczyki) symbolizuje dobry charakter i reputację, którą będziesz cieszyła się przez całe życie. Jeśli znajduje się wewnątrz ucha – będziesz wiodła długie i szczęśliwe życie. Na czubku ucha – jesteś wyjątkowo inteligentna, a jeśli pieprzyki znajdują się na obydwu uszach – bez wątpienia osiągniesz sukces i nigdy niczego Ci nie zabraknie.

pieprzyk

NOS

Pieprzyk na samym czubku nosa oznacza problemy – trudno Ci osiągnąć stabilizację. Znamię na grzbiecie utrudnia pozyskiwanie energii, ale symbolizuje także pracowitość. Jeśli znajduje się z boku – na pewno nie zabraknie Ci pieniędzy. Zwłaszcza, że potrafisz je oszczędzać.

BRODA

Najbardziej niejednoznaczna lokalizacja. W większości przypadków pieprzyk na brodzie oznacza upór, determinację i nieustępliwość, ale Twoje powodzenie zależy wyłącznie od tego, jak pokierujesz swoim życiem. Symbolizuje także potrzebę zmiany lub dalekiej podróży (ze względu na swoje położenie, znamię jest w ciągłym ruchu).

pieprzyk

USTA

Pieprzyk po prawej lub lewej stronie ust symbolizuje uwielbienie dla dobrego jedzenia, którego nigdy w życiu nie powinno Ci zabraknąć. Jesteś osobą życzliwą i pomocną. Jeśli znajduje się tuż poniżej ust – możesz być spokojna o swoje potomstwo. Twoje dzieci na pewno odniosą sukces.

SZYJA

Ta część ciała uważana jest połączenie między fizycznością (ciało) a duchowością (głowa). Znamię na szyi oznacza zablokowaną energię, co może doprowadzić do wielu rozczarowań. Jeden pieprzyk na samym środku szyi zwiastuje dziką naturę, która negatywnie wpływa na Twoje relacje z rodziną.

pieprzyk

RĘKA

Pieprzyk na przedramieniu poniżej łokcia oznacza, że potrafisz współczuć i jesteś lubiana przez innych. Znamię pomiędzy łokciem a ramieniem symbolizują łatwość w zarabianiu pieniędzy.

KLATKA PIERSIOWA

Nawet niewielki pieprzyk na klatce piersiowej oznacza siłę i profesjonalizm. Właściciel takiej zmiany cieszy się wysokim statusem społecznym, a także zawodowym.

pieprzyk

BRZUCH

Zasada jest prosta – pępek to centrum naszej osobowości. Im bliżej niego znajduje się pieprzyk, tym większą pomyślnością będziesz się cieszyć przez całe życie.

DŁONIE

Znamię na dłoni symbolizuje Twoje umiejętności, pracowitość i profesjonalizm. Dzięki nim na swojej pracy zarobisz naprawdę sporo pieniędzy.

pieprzyk

PLECY

Pieprzyk na plecach symbolizuje ciężar, który musisz na sobie dźwigać. Bez wątpienia będziesz ciężko pracowała, ale jeśli się postarasz – osiągniesz sukces. Może to zabrać nieco więcej czasu, ale nic straconego.

NOGI

Znamię widoczne na udzie charakterystyczne jest dla osób odważnych, ekstrawertycznych i lubiących seks. Pieprzyk na łydce oznacza problemy z bólem fizycznym, który może być spowodowany zbyt ciężką pracą. Najlepiej mieć go na kolanie – symbolizuje bogactwo.

pieprzyk

PIERSI

Jesteś stworzona do bycia matką i na pewno sprawdzisz się w tej roli. Najbliżsi na pewno to docenią. Pieprzyk na brodawce oznacza pomyślność dzieci (zwłaszcza zawodową), szczęście w miłości i bogactwo.

STOPA

Jesteś urodzoną liderką, która poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Pieprzyk na stopie symbolizuje podróż lub marsz do wyznaczonych celów. Zyskasz uznanie innych.

pieprzyk

POŚLADKI

Nie masz się o co martwić – pieprzyk na pośladku oznacza bogactwo w każdym możliwym sensie. Zarówno finansowe, jak i emocjonalne. Cieszysz się dobrą reputacją, potrafisz zarabiać pieniądze i pomagać innym.

POLICZEK

Nic dobrego z tego nie wynika. Specjalista uważa, że pieprzyk na policzku symbolizuje samotność i niestabilność. Prawdopodobnie będziesz miała trudności z założeniem rodziny. Na dodatek, jeśli znamię znajduje się blisko ust – istnieje ryzyko, że spotka Cię coś niedobrego.

Komentarze (24)

Ocena: 4 / 5
(Ocena: 1) 18.10.2014 09:58
bosze, kto takie gowna wymyśla?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.10.2014 01:11
Na to wychodzi ze ten na tyłku super na policzku to lipa to znaczy ze co że bedzie lipa ale nie tak źle?? jak bym miała w to wierzyć to bym sie właśnie pochalastała ale fajnie sie czyta głupoty :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.10.2014 21:43
ja mam wszedzie brr a najgorsze sa na twarzy jest ich duzo i nie sa male nie wyglada to dobrze :( male moze sa sexi ale wielkie ohyda szczegolnie na buzi . mnie oszpecaja tak uwazam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.10.2014 19:42
A co z pieprzykiem powyżej ust?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.10.2014 19:20
a jakie pierdoły :D lubie czytać piedoły
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo