Jak wyglądać o 5 lat młodziej?

28 Kwietnia 2016

Jeżeli należysz do grona kobiet pragnących się odmłodzić, koniecznie zapoznaj się z tymi urodowymi chwytami.

jak się odmłodzić

Kobieta z wiekiem staje się silniejsza psychicznie i bardziej świadoma swojego ciała. Powiedzenie, że jest jak wino - im starsza, tym lepsza - bardzo trafnie podsumowuje tę tezę.

Chociaż kobiety wraz z upływem lat zdobywają doświadczenie, żyją coraz większą pełnią życia i są bardziej przekonane o tym, czego pragną, widok w lustrze psuje im humor.  Już po 25. roku życia na twarzy pojawiają się niekorzystne zmiany świadczące o postępującym procesie starzenia. Jedną z nich jest suchość skóry, zmniejszenie jej elastyczności i w rezultacie pierwsze zmarszczki. Dodatkowe lata są również związane z wolniejszą przemianą materii, co powoduje łatwiejsze przybieranie na wadze. Niektóre kobiety zauważają u siebie także pierwsze siwe włosy.

Panie doskonale mają świadomość, że nie cofną czasu. Rozwiązaniem w tym przypadku jest codzienna pielęgnacja i triki, dzięki którym można wyglądać młodziej nawet o pięć lat. Jeżeli należysz do grona kobiet pragnących się odmłodzić, koniecznie zapoznaj się z tymi urodowymi chwytami.

Zobacz także: Jak dawniej dbano o urodę? (Trujące szminki, arszenikowy puder, farba z siarką)

Strony

Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Lala
(Ocena: 5)
2016-05-06 15:25:08

re: Jak wyglądać o 5 lat młodziej?

spróbujcie odmaładzający piling kwasowy od floslek na noc, jest niesamowity

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
KuniaGunia77
(Ocena: 5)
2016-04-29 22:34:21

re: Jak wyglądać o 5 lat młodziej?

Nabawić się pryszczy ;) hehe, tak mi przyszło do głowy, bo pamięam jak ja się swoich pozbyłam w dość krótkim czasie bo kuracją tabsami iqface, niecałe 3 msce i ludzie którzy mnie nie widzieli jeszcze w trakcie mówili, że bez nich to wyglądam wreszcie poważniej , jak dojrzała kobieta :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1