Kategorie
 1. Papilot.pl
 2. >
 3. Lifestyle
 4. >
 5. Praca & pieniądze
 6. >
 7. Ile kosztuje praca magisterska?

2009-11-23

Ile kosztuje praca magisterska?

2009-11-23

Jedni nie mają czasu na pisanie, a pozostałym po prostu się nie chce! Dla takich studentów istnieje rozwiązanie, które mimo wszystko umożliwi im zdobycie tytułu magistra lub licencjata. Ale czy na pewno opłaca się kupować prace dyplomowe na czarnym rynku?

Ile kosztuje praca magisterska?

Ile kosztuje praca magisterska?

>

Czy w obecnych czasach wybieramy się na studia po to, by zgłębiać wiedzę, rozwijać intelekt i poszerzać horyzonty? Niestety, coraz częściej przyszli studenci, wybierając uczelnię, kierują się zupełnie innymi priorytetami. Przede wszystkim chodzi o zdobycie tak zwanego „papierka”, czyli dyplomu ukończenia studiów z tytułem licencjata czy też magistra. Tylko z nim można wkroczyć na rynek pracy z nadzieją zdobycia satysfakcjonującego stanowiska. Nic więc dziwnego, że młodzi ludzie coraz rzadziej zastanawiają się, czy wybrać się na studia, czy też nie. Pytanie brzmi raczej: Jak i gdzie je ukończyć.

Popyt tworzy podaż

Dla tych, którzy nie są prymusami, najlepszym sposobem na uzyskanie wykształcenia wyższego zdaje się podjęcie nauki w jednej ze szkół prywatnych. Chętnych wciąż przybywa, a skutkiem tego zjawiska jest powstawanie wciąż nowych placówek. Czy nauczanie można więc nazwać po prostu świadczeniem usług, a naukę towarem? Zdaje się, że tak, bo żeby stać się magistrem, często trzeba dużo zapłacić…

Studencka plaga

Okazuje się jednak, że wydatki ponoszone przez studentów uczelni wyższych – zarówno tych prywatnych, jak i państwowych, nie sprowadzają się jedynie do opłat za czesne czy powtarzanie przedmiotów. Niejednokrotnie, aby móc stać się absolwentem, do ponoszonych kosztów zalicza się również opłatę za kupno… pracy dyplomowej! Specjaliści badający ten problem nazywają go plagą i szacują, że aż ¼ oddawanych prac licencjackich i magisterskich nie jest dziełem tych, którzy nazywają siebie ich autorami. Dlaczego studenci zamiast samodzielnie pisać swoje prace dyplomowe, wolą wydać od 500 do nawet 2000 zł na ich kupno? Większość z nich tłumaczy się brakiem czasu, wynikającego z łączenia studiów z pracą. Lenistwo to kolejna przyczyna kupowania prac przez studentów. Dla pozostałych zlecenie napisania pracy magisterskiej to po prostu „wygoda”, na którą po prostu ich stać.

Ceny czarnego rynku

Osoba zainteresowana podobną usługą na pewno nie napotka problemów ze znalezieniem odpowiadającej jej oferty, bowiem zarówno w gazetach, jak i w internecie aż roi się od ogłoszeń zatytułowanych „Pisanie prac”. Wybór dotyczy również cen, których wysokość zależna jest nie tylko od zawartości, czy stopnia trudności tematu pracy, ale również od tego, na jakiej uczelni zostanie ona złożona. Nie bez znaczenia jest również to, gdzie się znajduje dana szkoła – studenci, uczący się w większych miastach muszą liczyć się z wyższą ceną napisanej za nich pracy. Niestety w przypadku zakupu gotowych prac dyplomowych cena w żaden sposób nie gwarantuje, jakości otrzymanego tekstu. Nigdy nie można mieć pewności, że treść, za którą zapłaciliśmy jest rzetelna i zgodna z naszymi założeniami. Czy warto, więc dokonywać zakupu „w ciemno”?

Kto napisze dla ciebie pracę?

Nie ma wątpliwości, że biznes w postaci handlu pracą intelektualną jest opłacalny dla twórców prac dyplomowych. Dla osób, oferujących wyręczenie przyszłych licencjatów i magistrów, pisanie kilku prac jednocześnie o różnorodnych tematykach i w krótkim czasie, nie stanowi problemu. Chodzi, bowiem o swego rodzaju dojście do wprawy oraz efektywne wykorzystywanie godzin spędzonych w bibliotekach oraz pomocnych, dostępnych w nich zbiorach. Zarobki, które udaje im się zdobyć niejednokrotnie pozwalają natomiast na opłacenie drugiego kierunku studiów… Ciekawe jest również to, że we wszelkich dyskusjach na temat moralności handlu pracami dyplomowymi to z reguły kupujący obarczani są największą winą. Czy jednak ich twórcy nie są równie winni, co ich klienci?

Za zbrodnię trzeba płacić!

Choć władze akademickie tępić plagę kupowania prac, problem nadal istnieje. Używanym przez uczelnie systemom antyplagiatowym rzadko udaje się znaleźć jakiekolwiek budzące podejrzenia treści. Zdarza się, że nawet sami promotorzy „przymykają oko” na prace, które przypuszczalnie przekraczają wiedzę i możliwości intelektualne studentów. Jedyną skuteczną metodą walki z jednym z największych obecnie problemów szkolnictwa wyższego jest wprowadzenie konieczności pisania prac, wymagających prowadzenia przez studenta prac badawczych. W przeciwieństwie do prac tak zwanych odtwórczych, polegających na przekształcaniu tekstów źródłowych, zmuszałyby do wykonywania systematycznej pracy intelektualnej w obrębie badanej tematyki.

Do tej pory wszelkie próby zlikwidowania czarnego rynku prac dyplomowych wydają się  nie przynosić żadnych skutków. Nie ulega wątpliwości, że oddanie zakupionej pracy dyplomowej, wraz z podpisanym oświadczeniem dotyczącym jej autorstwa to przestępstwo, wynikające z wyłudzenia poświadczenia nieprawdy, za które grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat. Może być również interpretowane, jako naruszenie ochrony praw autorskich. Jak w tej sytuacji traktować jednak samego autora, który nie tylko sam oferuje naruszanie jego praw, ale również na nich zarabia?

Alicja Milewska

Zobacz także:

Pierwsza praca? Nie bój się wyzwań!

Chciałabyś pogodzić  naukę z pracą? Sprawdź, jak się do niej przygotować i sprawić, żeby była przyjemnością! 

Nauka w szkole czy w domu?

Masz dosyć chodzenia do szkoły? Dowiedz się, na czym polega nauka indywidualna, odbywająca się w domu. Czy jest zbawieniem, czy utrapieniem? A może to po prostu coś dla ciebie?

 

Komentarze (114). Ocena artykułu 5 na 5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu (1-5)

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 1. Anonim (Ocena: 5) 2016-01-28 13:03:43 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Pomoc w pisaniu prac różnego rodzaju: referaty, wypracowania, prace zaliczeniowe, prace magisterskie i licencjackie, analizy statystyczne Solidnie, rzetelnie i terminowo. Duże doświadczenie i wyłącznie oryginalne treści (raport programu plagiat.pl). Poprawki i przygotowanie pytań do obrony w cenie. Możliwość realizacji zleceń w pilnych terminach. e-mail: pomoc_mgr@o2.pl

 2. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 3. joanna.copywriting@gmail.com (Ocena: 5) 2015-06-09 21:40:05 komentarz zgłoszono do usunięcia re: Ile kosztuje praca magisterska?

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  :)

 4. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 5. Sonia (Ocena: 5) 2014-08-19 10:59:57 komentarz zgłoszono do usunięcia re: Ile kosztuje praca magisterska?

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  @Anka i @Moli ja również skorzystałam z pomocy pracedyplomowe.edu.pl :) Miałam kiepskiego promotora, nie pomagał za dużo, więc gdzieś te pomoc trzeba było uzyskać. Również ich polecam :)

 6. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 7. Anonim (Ocena: 5) 2014-07-02 15:40:19 komentarz zgłoszono do usunięcia re: Ile kosztuje praca magisterska?

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Diploma.pl latwo poszukuja nowych ludzi, klientow, oszukani odchodza lub nie ma do nich odzewu , a ty zostajesz bez pieniedzy. Klienci i redaktorzy sa traktowani na równi. Pan Pawel podajacy sie czasem za Pana Marka oglasza sie nie tylko w Polsce, to takze Czechy, Anglia i i ma inne firmy zarabiajace w internecie to malo go obchodzi klient i redaktor - wykorzystuje zarabia nie odzywa sie dalej ... Usługa zostaje niewykonana, bo albo redaktor nie otrzymal pieniedzy, albo po prostu wplacasz zaliczke, a dalej nie ma odzewu - przydzielono mi redaktora, ale nie chcial pisać, bo mu zie wyplacono !!! Wpisz w google Diploma. pl, a masz 20 podobnych stron i ten sam e-mail lub troche inny to ta sama osoba zarabiajaca nei na jakosci ale hurcie i oszustwie!!! dziala na roznych rynkach, dlatego tak trudno skontaktowac sie, uzyskanie pelnych danych do konta Pana Pawla nie jest mozliwe, (imie, nazwisko, adres) Sprawdz i przekonaj się samemu

 8. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 9. antyplagiat24.pl (Ocena: 5) 2014-02-24 15:40:58 komentarz zgłoszono do usunięcia re: Ile kosztuje praca magisterska?

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Zapraszamy na stronę

 10. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 11. Nadia (Ocena: 5) 2014-01-13 18:39:05 komentarz zgłoszono do usunięcia do uzgodnienia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Pomoge w piasniu prac dyplomowych. Wiecej informacji gg 45578810 badz natajlaw@wp.pl.Cena do uzgodnienia

 12. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 13. Moli (Ocena: 5) 2013-12-20 14:53:46 komentarz zgłoszono do usunięcia re: Ile kosztuje praca magisterska?

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Anka, zrobiłam tak jak ty www.prace dyplomowe.edu.pl/ poleciła mi kumpela i mgr obroniony ;)

 14. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 15. Anka (Ocena: 5) 2013-12-20 14:51:15 komentarz zgłoszono do usunięcia re: Ile kosztuje praca magisterska?

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Dziewczyny nie kupujcie gotowców, nie warto. Ja sama pisałam swoją pracę, miałam tylko wzór, który kupiłam na www.prace dyplomowe.edu.pl/ I jakoś poszło. To fajna opcja. Maja duży wybór prac

 16. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 17. typek (Ocena: 5) 2013-11-29 22:48:55 zgłoś do usunięcia re: Ile kosztuje praca magisterska?

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  diploma.pl = oszusci najbardziej chamski i złodziejski serwis jak w zyciu widzialem – nie ufajcie niczemu pozytywnemu co znajdziecie w internecie na ich temat. prace co prawda dostalem ale 20 dni po terminie (sic!!!) do tego wybrakowaną o 20 stron (czyli 1/3 pracy bo miała składać się z 60) na dodatek nie odpowiadaja na maile jesli pyta sie ich o zwrot pieniedzy. diploma.pl – oszust

 18. asd (Ocena: 5) 2014-01-30 9:38:22 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Bo pieniędzy przy takich usługach się nie zwraca. Zadajesz niestosowne pytania.

 19. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 20. daria (Ocena: 5) 2013-10-09 19:25:06 komentarz zgłoszono do usunięcia 300-600

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  daria.kawicka@gmail.com

 21. Anonim (Ocena: 5) 2014-08-21 17:42:16 komentarz zgłoszono do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  niestety miałam styczność z darią kawicka,oszustka i naciągaczka, ostrzegam przed nia!!!!!!!!!!!!!!

 22. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 23. pisaniepracwszystkich@gmail.com (Ocena: 5) 2013-02-19 20:54:16 komentarz zgłoszono do usunięcia re: Ile kosztuje praca magisterska?

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Szybko, rzetelnie i solidnie. Pisanie i redagowanie wzorów, full zakres, korzystne ceny, kontakt: pisaniepracwszystkich@gmail.com

 24. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 25. Anonim (Ocena: 5) 2013-02-06 10:46:21 komentarz zgłoszono do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  nie dajcie się oszukać malgosia1969@vp.pl!!!!!!!!!!!!!!!

 26. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 27. efektywnapomoc@gmail.com (Ocena: 5) 2013-01-30 21:49:34 komentarz zgłoszono do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  solidnie, wieloletnie doświadczenie, pisanie i redakcja wzorów prac, pełny zakres: wzory mgr, lic inż, itd. skontaktuj się już teraz: efektywnapomoc@gmail.com

 28. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 29. Anonim (Ocena: 5) 2013-01-26 19:10:56 komentarz zgłoszono do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Witam! Zajmuje się pisaniem, jak również korektą prac magisterskich i licencjackich głównie z zakresu pedagogiki, psychologii i socjologii. Każda praca to dla mnie indywidualne zamówienie, do którego podchodzę profesjonalnie. Co mogę zaoferować ze swojej strony? Otóż: - stworzenie całego konspektu pracy, - opracowanie spisu treści, - opracowanie całej metodologii badań, - stworzenie rozdziałów teoretycznych, - przeprowadzenie badań i dokonanie analizy wyników, - uwzględnienie wszystkich sugestii promotora, - dokonanie korekty prac już napisanych, - obszernie dobraną literaturę oraz czasopisma specjalistyczne, - szybkie terminy realizacji, - bezpieczeństwo i dyskrecję. Jeżeli jesteś zainteresowany zapraszam do kontaktu drogą emailową: rzetelne-prace@o2.pl

 30. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 31. Piotrek (Ocena: 5) 2013-01-10 19:30:17 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  A później płacz jak na konto przychodzi 1500 zł wypłaty, a przecież studia skończone i jest wyższe wykształcenie coraz mniej warte dla pracodawców. Albo zdziwienie jak nikt nie chce zatrudniać kretynów po socjologiach, zarządzaniach, marketingu, stosunkach międzynarodowych czy innych śmiesznych kierunków. Kiedyś wyższe wykształcenie coś znaczyło, a dzisiaj każdy byle kretyn może je mieć ściągając na egzaminach i kupując projekty i prace...

 32. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 33. Anonim (Ocena: 5) 2012-09-22 15:47:14 komentarz zgłoszono do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Pomoc w pisaniu prac magisterskich, licencjackich, referatów, prac zaliczeniowych i prezentacji maturalnych . Indywidualnie negocjowane warunki płatności, szybkie terminy. Prace z takich dziedzin jak : polonistyka, historia, prawo, politologia, antropologia, kulturoznawstwo , socjologia, zarządzanie, administracja, marketing, hotelarstwo, turystyka. Ponadto prace badawcze- kontakt - malgosia1969@vp.pl

 34. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 35. Anonim (Ocena: 5) 2012-09-20 14:13:58 komentarz zgłoszono do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  A mi się wydaje że to nic złego szukać pomocy przy pisaniu pracy. Przecież, niektórzy studiują i pracują jednocześnie i nie mają za dużo czasu jeszcze dodatkowo pisać pracę. Można było się tylko uczyć ale nie każdego stać na opłatę za mieszkanie na przykład. Wiadomo jest, że jest pełno oszustów którzy wydrą kasę a ślad po nimi zaginie. Ale nie wszyscy. np diploma.pl jest sprawdzona i tam raczej nikogo nie oszukają. Osobiście polecam!

 36. Tom (Ocena: 5) 2013-06-25 11:17:10 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  szczerze odradzam diploma.pl to oszuści wystarczy poczytać w internecie opinie opinie o nich, tylko nie takie jak ta wyżej pisane przez kogoś z diploma.pl

 37. KP (Ocena: 5) 2013-11-11 21:00:40 komentarz zgłoszono do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Anonim, "mega oszuści" i "uciekanie ze swoją działalnością do Anglii" to naruszanie dóbr osobistych spółki Edu Business Solutions Ltd. Jestem Redaktorem tejże firmy i informuję , iż dalsze naruszanie praw i brak publikacji sprostowania, oznaczać będzie skierowanie sprawy do postępowania cywilnego. Dziękuje. O.M.

 38. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 39. Anonim (Ocena: 5) 2012-09-03 11:40:05 komentarz zgłoszono do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Witam serdecznie uczniów i studentów! Oferuję pomoc w pisaniu prac wszelkiego typu- zaliczeniowe, maturalne, licencjackie, magisterskie, inżynierskie (inne kwestia ustalenia). Prace pisane są pod indywidualne zlecenie, według wszystkich ustaleń ze strony zlecającego, jak i promotora; zgodnie z wytycznymi uczelni. Szybko, jednak nie ekspresowo, ponieważ w pracy liczy się jakość. Szeroki zakres tematyczny, bogata bibliografia (możliwość ustaleń indywidualnych, jak i również możliwość zgromadzenia kserówek- idealna pomoc do nauki i potwierdzenie autentyczności)- także czasopisma branżowe, przystępna cena. Praca do wglądu na każdym etapie- pisana rozdziałami- do każdego rozdziału raport z systemu plagiat.pl. Możliwość przeprowadzenia badań (ankiety, wywiady, badania statystyczne). Oferuję pomoc również przy poszczególnych etapach (rozdział, konspekt, bibliografia, wszelkie poprawki). Poprawki wliczone w cenę, pracę zaczynam i kończę, aż do momentu całkowitej akceptacji. Kontaktuję się zarówno przez gg i mail, jak i telefonicznie- odpowiem na wszystkie pytania i rozwieję wątpliwości. Nie pozostawiam nikogo samego aż do momentu obrony. Istnieje również możliwość podpisania umowy o dzieło oraz spotkań osobistych. Cechuje mnie terminowość, gwarancja oryginalności- raport z systemu plagiat.pl, możliwość kserówek oraz kontakt w każdy z wymienionych sposobów. Jeżeli chcesz mieć dobrą pracę- napisz! W wiadomości podaj temat pracy, rodzaj, ilość stron, szacunkowy termin- odpiszę w ciągu 24 h i podam wszystkie szczegóły. Mail: aleksandra.prace@gmail.com gg: 44478137

 40. Anonim (Ocena: 5) 2013-04-02 14:20:45 komentarz zgłoszono do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  UWAGA NA CWANIARE!!!! NIE ZLECAJCIE TEJ OSOBIE PISANIE PRACY!!!!! Jest to zwyczajnie nie myta proca, która oszukuje ludzi!!! Na początku jest wszystko pięknie i ładnie, udaje że jej bardzo zależy i że jest osobą rzetelną i lojalną, a potem gdy dostanie większość kasy to zaczyna ściemniać i urywa się kontakt. Jest to zwykła gówniara której brak jakiekolwiek odpowiedzialności!!! Przedstawia się jako Aleksandra Potocka jej nr konta: 50 1020 5558 1111 1900 1460 0054.

 41. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 42. Anonim (Ocena: 5) 2012-04-02 1:02:00 komentarz zgłoszono do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Profesjonalna pomoc w pisaniu prac magisterskich, inżynierskich, licencjackich. Szczególnie dziedzin techniczne i ekonomiczne. Doświadczenie i profesjonalizm. Kontakt: magprace@gmail.com

 43. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 44. Anonim (Ocena: 5) 2012-01-23 19:36:50 komentarz zgłoszono do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Profesjonalna pomoc w pisaniu prac licencjackich i magisterskich. 100% pewności autorstwa oryginału. Specjalność: Ekonomia, Logistyka, Transport, Statystyka, Gospodarka materiałowa itp. Kontakt: pracamagisterskana5@gmail.com

 45. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 46. Anonim (Ocena: 5) 2011-04-08 11:03:10 komentarz zgłoszono do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Sprzedaję oraz PISZĘ na zamówienie prezentacje maturalne, prace licencjackie, prace magisterskie oraz wszelkiego typu prace dyplomowe. Zakres tematyczny dowolny – poradzę sobie z pedagogiką, pedagogiką specjalną, polonistyką, turystyką, a także kierunkami technicznymi. Gwarancja sukcesu? Mam wykształcenie techniczne (technikum elektroniczne + liczne kursy) oraz pedagogiczne (oligofrenopedagogika + kursy masażu). Napisałam już kilkadziesiąt prac maturalnych oraz kilkanaście, różnych tematycznie, prac licencjackich oraz magisterskich. Zajęłam III miejsce w VII Ogólnopolskim Konkursie Na Pracę z Literatury, I miejsce w VIII Ogólnopolskim Konkursie na Pracę z Literatury, wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie „W świecie kultury”, I miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie "Czy masz marzenia?" oraz wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie "Film, który mnie poruszył". Zapraszam do kontaktu: pracedyplomowe2011@wp.pl

 47. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 48. Anonim (Ocena: 5) 2011-02-08 22:35:34

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Treść została usunięta przez moderatora

 49. Anonim (Ocena: 5) 2011-03-27 12:07:07 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  chciałabym uzyskać pomoc przy pracy, jestem na filologii polskiej i niestety nie mam czasu na pisanie pracy.Zależy mi aby jak najszybciej otrzymać pierwszy rozdział

 50. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 51. Anonim (Ocena: 5) 2009-11-26 13:49:21

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Treść została usunięta przez moderatora

 52. Anonim (Ocena: 5) 2009-11-26 17:32:20 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Nasuwa mi się jedynie zdanie: " I co? Można? Można" :-) Gratulacje.

 53. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 54. Anonim (Ocena: 5) 2009-11-24 21:53:04 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Uważam, że ludzie, którzy idą na studia, są świadomi tego, że w przyszłości trzeba jakoś udowodnić, że zasługuje się na stopień magistra. Oczywiście, może nie jest to najbardziej rozwijająca forma sprawdzania wiadomości, ale powinna być samodzielna. @morningcoffee- Niestety nie wiem, jak jest w liceum, ale tam pisanie prac przez kogoś innego, kupowanie ich, nie wydaje się, aż takie złe, jak to jest na studiach- w liceum chyba musi pisać każdy mimo swoich upodobań, prawda?

 55. Anonim (Ocena: 5) 2009-11-25 9:45:07 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Racja, że pisać musi każdy, bo taki jest stopień edukacji w liceum, ale nie można rozgraniczać tego jako "mniejsze zło". Idąc tokiem paradoksalnym, można wywnioskować, że skoro ściąganie prac w gimnazjum i kupowanie ustnej matury z polskiego to nic takiego, to przecież całe swoje wykształcenie można tak łatwo kupować i korzystać z czyjejś pracy. I to oszustwo, i to moim zdaniem : )

 56. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 57. Anonim (Ocena: 5) 2009-11-24 21:51:42 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  "Choć władze akademickie tępić plagę kupowania prac" kto to pisać? bo jak dla mnie to być troche niegramatycznie.. :d

 58. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 59. Anonim (Ocena: 5) 2009-11-24 20:16:55 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Ja do pracy magisterskiej mam jeszcze czas, ale w tamtym roku broniłam swojej inżynierskiej. Nie było to łatwe, ale jakimś cudem zaliczyłam na 5 :) Teraz pomagam innym studentom, pomagam nie wyręczam ;P Czasem jakiś grosz się przyda:) A studiuję na Politechnice, więc poziom mam sami wiecie jaki ;P Tylko tego magistra będzie trudno obronić, bo o szacowaniu nieruchomości trudno się jest rozpisywać:D No ale jakoś sobie poradzę, mam nadzieję:) Wolę zapracować, żeby mieć przy nazwisku mgr inż, niż płacić. Przecież nie o to chodzi. Smutne, że niektorzy tego nie potrafią zrozumieć...

 60. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 61. Anonim (Ocena: 5) 2009-11-24 16:05:14 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Pomoc i korepetycje w pisaniu dłuższy wypowiedzi pisemnych ok, ale wyręczanie kogoś w konstruowaniu prac magisterskich to przesada. Obecna matura ustna z polskiego niestety daję tę możliwość, że łatwo kupić i zdać przedstawiając nie swoją pracę, ale i tak trzeba rozumieć o czym się mówi. Moja koleżanka w LO zapłaciła polonistce z innej szkoły, ale i tak ledwo zdała, bo ni w ząb nie rozumiała tematu "emancypacji kobiet", mimo że sama sobie taki wybrała, a ta kobieta go tylko opracowała.

 62. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 • Komentarze strona 1 z 3
 • REKLAMA:
  Head of Sales Team: gracjan.chagowski@marquard.pl
  Manager ds. Sprzedaży Agencyjnej / Online: jaroslaw.grzywaczewski@marquard.pl
  Manager ds. Projektów Specjalnych: joanna.kopacz@marquard.pl
  Specjalista ds. projektów specjalnych online: aleksandra.aleksandrowicz@marquard.pl
  Traffic: aleksandra.pigula@marquard.pl
  Traffic: malgorzata.pigula@marquard.pl

 • KONTAKT Z REDAKCJĄ:
  ul. Wilcza 50/52
  00-679 Warszawa
  redakcja(at)papilot.pl
  tel: 692 460 196
 • popularne tematy:
  , , , , , ,

Wchodząc dalej oświadczasz, że masz ukończone 18 lat. Czy chcesz przejść dalej?

Tak Nie