Ciepło, cieplej... gorąco! Czas na NOWE KOLORY MIRACLE GEL 2.0 od Sally Hansen

17 Marca 2016

Grasz w kolory?

Sally Hansen

Błękit i róż to tego lata prawdziwy must have nie tylko w naszej garderobie… To także najmodniejsze odcienie mani-pedi! Wyglądają zabójczo w wersji mono i przyciągają wzrok połączone w zwariowane wzory. Hitem marki są także odcienie pastelowej szarości i soczystego fioletu. Szara eminencja Sally Hansen uwielbia mocne, wyraziste akcenty np. w postaci kolorowych końcówek. Solo? Mimo, że to zimny odcień, także wygląda bardzo HOT! Intensywnie napigmentowane, nieziemsko lśniące i szalenie trwałe – to właśnie 4 nowe kolory, które na stałe dołączyły do kolekcji 20 modnych odcienilinii MiracleGel 2.0odSally Hansen.

Aby osiągnąć efekt żelowego manicure, lakierySally HansenMiracleGel 2.0 stosuj w połączeniu z MiracleGel Top Coat. Ten duet zapewniapiękne wypełnienie płytki, lustrzany blask i profesjonalną trwałość. Od teraz efekt żelowego wykończenia 3D osiągnąć już za jednym pociągnięciem! Ten domowy sposób jest najbliższy usłudze żelowego manicure w profesjonalnym salonie kosmetycznym … i dużo, dużo prostszy!  A na dodatek nie niszczy paznokci.

Rezultat:błyszczące, pełne objętości paznokcie, które wyglądają jak po profesjonalnymmanicure, bez wizyty w salonie.

Prosta aplikacja: Miracle Gel wymaga tylko dwóch etapów.

W pierwszym należy nałożyć dwie cienkie warstwy Miracle Gel Color. Następnie - jedną warstwę Miracle Gel Top Coat. Naturalne światło zrobi resztę – lakier utwardza się pod wpływem światła dziennego. MiracleGel Color w połączeniu z Top Coatem pozwalają zatrzymać efekt koloru i połysku na paznokciach aż do 14 dni. Miracle Gel nie wymaga użycia światła LED i łatwo go usunąć zwykłym zmywaczem.

Technologia: Lakiery MIRACLE GEL zawierają opatentowaną technologię Tube Technology®. Pozwala ona w większym stopniu aktywować oraz utrzymywać działanie pielęgnacyjnych składników, które pod postacią żelowej warstwy lakieru wzmacniają jego integralność. Efektem tego jest piękny, trwały i błyszczący manicure.Zaawansowane formuły lakierów kolorowych i top coatu MIRACLE GEL zostały wzbogacone oligomerami. Top coat zawiera ponadto fotoinicjator, który zespaja się (tworzy siatkę) z oligomerami obecnymi w lakierach, dzięki czemu nie ma potrzeby wysuszania manicure za pomocą światła LED/UV – wystarczy jedynie naturalne światło dzienne. Z upływem czasu warstwa lakieru staje się coraz mocniejsza, co przekłada się na trwałość manicure.

Nowe odcienie lakierów dostępne w wybranych drogeriach od kwietnia 2016r.

Ceny:

Lakiery MiracleGel 2.0:ok. 34 zł / 14,7 ml

Top coat 2x Volume:ok. 34 zł / 14,7 ml

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz