FIT dziewczyny z Instagrama, które zmotywują Cię do ćwiczeń!

25 Lipca 2015

Śledź je codziennie!

Val Mercado

Brakuje ci motywacji, aby tego lata zadbać o odpowiednią formę? Wiemy, że to nie jest takie proste. W końcu każdego z nas inspiruje co innego. Znamy jednak niezawodny sposób na to, aby w mgnieniu oka znaleźć w sobie siłę! Wystarczy jedynie, że zajrzysz na Instagrama...

Konta na tym portalu mają bowiem teraz niemalże wszyscy. Sławne piosenkarki, modelki czy aktorki na bieżąco udostępniają zdjęcia, uwieczniające momenty z ich dnia codziennego. Coraz więcej kobiet za pomocą tego serwisu, dzieli się także ujęciami swoich sylwetek. Kto wie, być może chcą one zmotywować zarówno siebie, jak i swoich followersów do jeszcze cięższej pracy nad ciałem. Oczywiście, nie chodzi o to, aby się dołować czy porównywać. Jeśli jednak masz zdrowe i racjonalne podejście do siebie, swojego stylu życia i żywienia, boskie zdjęcia dziewczyn, które dbają o swoje sylwetki i zdrowie, mogą okazać się dla ciebie dodatkowym źródłem inspiracji.

Kogo więc warto obserwować? W naszej galerii znajdziecie, aż osiem dziewczyn, które mogą pochwalić się naprawdę idealnymi proporcjami (przy czym od razu widać, że są one wynikiem regularnych treningów) i imponującą liczbą obserwujących! Od pięknej podróżniczki i surferki, Alexis Ren, poprzez szwedzką blogerką, Angelicę Blick, której pasją są nie tylko ubrania, ale także ćwiczenia, aż po Jenah Yamamoto, utalentowaną fotografkę i miłośniczkę tatuaży!

Koniecznie zacznijcie obserwować ich konta na Instagramie, w poszukiwaniu codziennej dawki motywacji! 

1. Val Mercado, @clothesmindedx3

 

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz