Kategorie
 1. Papilot.pl
 2. >
 3. Związki i seks
 4. >
 5. Miłość
 6. >
 7. Jak dotrzeć do serca nieśmiałego mężczyzny?

2009-07-19

Jak dotrzeć do serca nieśmiałego mężczyzny?

2009-07-19

Zobacz, jak dotrzeć do serca, duszy i umysłu nieśmiałego, zamkniętego w sobie mężczyzny? Przedstawiamy niezawodne sposoby!

Jak dotrzeć do serca nieśmiałego mężczyzny?

Jak dotrzeć do serca nieśmiałego mężczyzny?

Na świecie są przeróżne typy facetów, tak samo zresztą jak i kobiet. Jedni są otwarci, odważni, szaleni, przebojowi, inni są spokojni, zrównoważeni, a nawet zamknięci w sobie. Dotarcie do faceta tego typu nie jest proste – często trzeba się naprawdę nagimnastykować, żeby zburzyć mur, jaki ten chłopak wokół siebie zbudował. Jeżeli twój ukochany jest typem mężczyzny zamkniętego w skorupie, możesz momentami załamywać ręce, bo stanie się dla ciebie człowiekiem - zagadką. Musisz przyjąć odpowiednią taktykę, żeby zdobyć jego względy. 

Przede wszystkim postaraj się zdobyć jego zaufanie. W przypadku mężczyzn spokojnych i wyciszonych, zaufanie do dziewczyny jest podstawową kwestią, która warunkuje, czy on zechce kontynuować znajomość z tobą, czy też nie. Dlatego jeśli znajdujesz się w otoczeniu faceta, który najlepiej czuje się z samym sobą, pokaż mu, że jesteś dziewczyną godną zaufania, na którą on zawsze może liczyć. Jasne – zaufanie zdobywa się często latami, ale pierwsze sygnały, że warto na ciebie liczyć, możesz wysłać mu już na początku znajomości. Jak zdobyć jego zaufanie? Pokazując mu się ze swojej rozsądnej, dziewczęcej strony. Lubisz imprezować? Świetnie, ale tym nie przekonasz do siebie faceta, który jest z natury spokojny. Nie afiszuj się przy nim ze swoją słabością do nocnego życia, bo to tylko może go do ciebie zrazić. Za to niech on widzi, że ty ponad przyjemności przekładasz szkołę i pracę, masz przyjaciół, którzy mogą na ciebie liczyć i można z tobą porozmawiać na wiele ciekawych tematów. Chłopak, który zobaczy w tobie równą, spokojną babkę, chętniej zacznie przebywać w twoim towarzystwie. 

Pamiętaj, że mężczyznę zamkniętego w sobie bardzo łatwo spłoszyć. Czasem wystarczy nieodpowiednie słowo, gest, zachowanie, a szanse na dotarcie do jego wnętrza staną się równe zeru. Dlatego uważaj i pozwól mu… mówić! Choć może to wydawać się walką z wiatrakami (w końcu osoby zamknięte w sobie nie są z reguły gadatliwe), to na dłuższą metę zobaczysz, jakie to skuteczne. Niech on opowie o swoim życiu, niech zadaje ci pytania, komentuje. Nie tylko sprawisz, że się otworzy, ale i nie zrazisz go do siebie swoim nadmiernym gadaniem. Być może początkowo taka sytuacja będzie niezręczna zarówno dla ciebie, jak i dla niego – krępująca cisza między wami, wrażenie nudy - jednak jeżeli pokażesz mu, że umiesz i chcesz go słuchać, on chętniej zacznie mówić o sobie. 

Faceci zamknięci w sobie z reguły nie zmieniają dziewczyn jak rękawiczki, dlatego skrycie marzą  o kobiecie, która weźmie sprawy w swoje ręce i sama ich poderwie. Jednak gdy przychodzi co do czego, nachalna i narzucająca się im dziewczyna stanie się w ich oczach koszmarem, o którym jak najszybciej będą chcieli zapomnieć. Jeśli masz wobec tego skrytego faceta damsko-męskie zamiary, nie pokazuj mi tego od razu! Serce nieśmiałego pana zdobędziesz, stając się najpierw jego przyjaciółką… Rzucanie mu się w ramiona będzie błędem. Po prostu przebywaj z nim jak najwięcej, daj mu czas zatęsknić za swoim towarzystwem. Nie musi to być przecież od razu tęsknota za ukochaną, a po prostu za koleżanką – a to też bardzo dobra opcja! 

Rzecz jasna, może przyjść taki moment, że żadne z was nie będzie umiało przejść na wyższy poziom w waszych relacjach. Warto wtedy wysłać sygnał, że marzysz o czymś więcej. Zobacz, jak on zareaguje, czy będzie umiał to docenić, czy może ucieknie, gdzie pieprz rośnie. W zależności od tego, jaka będzie jego reakcja po twoim pierwszym, delikatnym znaku, podejmij decyzję, czy warto poczekać, czy może dalej delikatnie go kusić. 

Jest jeszcze jedna sprawdzona broń, która powinna znaleźć się w twoim arsenale, jeśli wpadł ci w oko nieśmiały i zamknięty w sobie mężczyzna. Stara jak świat, ale wciąż skuteczna – uśmiech! Nawet jeśli nie masz powodu do radości, staraj się być przy nim zadowolona i uśmiechnięta. Uśmiech łamie lody i skraca dystans między ludźmi. Chłopak, przy którym będziesz radosna, chętniej zacznie przebywać w twoim towarzystwie. Wszyscy mężczyźni uwielbiają wyluzowane, wesołe dziewczyny, zwłaszcza ci spokojni. Nie bój się, że on odbierze cię jako dobrą kandydatkę na… kumpla. Jeżeli tak się stanie, to naprawdę dobrze! Tak jak już napisaliśmy, lepiej zacząć od przyjaźni ze spokojnym chłopakiem, a w tym wypadku uśmiech i radość bardzo ci pomogą! 

Twój ukochany nadal jest zamknięty w sobie i nie umie mówić o problemach? W takim razie nie naciskaj! Niektórzy ludzie wolą sami rozprawić się z kłopotami i zmartwieniami. Wykrzykiwanie mu w twarz, że się z tobą nie liczy i nie masz siły, bo on milczy jak skała, nie jest sposobem. Nie chce mówić, co mu dolega? Dobrze. Powiedz mu tylko, że jesteś przy nim, gdyby jednak chciał porozmawiać. I na tym zakończ. Może się okazać, że za chwilę on sam do ciebie przyjdzie, bo nie wytrzyma. osoby zamknięte w sobie jeszcze bardziej chowają się we własnej skorupie, gdy się na nie krzyczy i wymaga od nich czegoś, czego oni nie chcą dać. Dlatego sposobem jest ugoda. Nawet jeśli aż korci cię, żeby wyciągnąć z niego wszystko, co leży mu na sercu, odpuść, bo osiągniesz efekt odwrotny do zamierzonego. 

Jeżeli twoje Serce zabiło mocniej do mężczyzny, który jest skryty, może ci się wydawać, że to twardy orzech do zgryzienia. Prawda jest jednak taka, że takiego faceta można zdobyć często o wiele łatwiej niż przebojowego, odważnego macho. Musisz po prostu nieco zmodyfikować swoją taktykę, uzbroić się w cierpliwość i nie poddawać się, a zobaczysz, że facet zamknięty w sobie to nie koniec świata.    

Ewa Podsiadły 

Zobacz także:

Co nas obrzydza w mężczyznach? 

Słynny Borat wydaje się karykaturą wymarzonego faceta. Niestety, wielu panów jest do niego podobnych bardziej niż mogłoby się wydawać…

Polki to brzydule!

Tak uważamy my same! Mimo że o naszym pięknie rozpisują się zagraniczne magazyny modowe, a mężczyźni z Zachodniej Europy szukają u nas żon…

Komentarze (186). Ocena artykułu 5 na 5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu (1-5)

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 1. Anonim (Ocena: 5) 2015-07-14 15:49:17 zgłoś do usunięcia re: Jak dotrzeć do serca nieśmiałego mężczyzny?

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  A ja nie miałam w ogole powodzenia u facetów, pomogły mi dopiero feromony ( zamawiałam z pherowin.pl) teraz w końcu moje Zycie seksualne wygląda tak jak zawsze chciałam.

 2. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 3. Anonim (Ocena: 5) 2015-04-08 16:54:16 zgłoś do usunięcia re: Jak dotrzeć do serca nieśmiałego mężczyzny?

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Zawsze ciężko było mi być samej. Dlatego kiedy zostałam porzucona długo nie mogłam się pozbierać. Dzięki rytuałowi miłosnemu z urokmilosny24.pl odzyskałam ukochaną osobę. Wiem że wielu może to skrytykowac, ale gdyby nie to nie wiem czy bym przezyła.

 4. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 5. Anonim (Ocena: 5) 2015-03-22 14:37:01 zgłoś do usunięcia re: Jak dotrzeć do serca nieśmiałego mężczyzny?

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Ja po rozstaniu nie mogłam się pozbierać. Dopiero dzięki urokowi miłosnemu ze strony urokmilosny24.pl odzyskałam faceta. Znow jestem szczęśliwa.

 6. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 7. nieśmiały (Ocena: 4) 2014-12-23 22:36:49 zgłoś do usunięcia re: Jak dotrzeć do serca nieśmiałego mężczyzny?

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Sam jestem nieśmiałym chłopakiem. Przeczytałem artykuł i bardzo chciałbym, żeby jakaś dziewczyna potraktowała mnie w taki sposób jak to tutaj napisano.

 8. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 9. Anonim (Ocena: 5) 2014-02-08 19:04:27 zgłoś do usunięcia re: Jak dotrzeć do serca nieśmiałego mężczyzny?

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Poznałam takiego jednego chłopaka w kościele jest on bliźniakiem i nie wiem jak do niego zagadać, często koło mnie siada w kościele ale jest niestety z rodzicami i zawsze od razu po mszy jedzie z nimi i ze swoim bratem do domu. Nawet nie ma chwili żebym do niego np. zapytała jak ma na imię czy coś. Bardzo mi się podoba nawet kiedyś napisałam do niego na fb Hej i nie odpisał tylko nie jestem pewna czy to nie był jego brat bliźniak bo jeden z nich nie ma fb. Co mam robić bo i tak z porad innych ludzi wynika to że muszę do niego zagadać ale jak jak nawet w kościele gadać nie można. Co mam robić, pomożecie?

 10. Anonim (Ocena: 2) 2016-04-18 0:22:41 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Zwykły podtekst może w tej sytuacji być bardzo pomocny nie sądzisz , że przypadkowe upuszczenie czegoś i zwrócenie chociaż minuty uwagi w twoją stronę może wszystko zapoczątkować ;) np. jeżeli spotykasz go w kościele na mszy to czemu nie upuścić "przez przypadek" swojej bransoletki ;3 a w podziękowaniu zaprosisz go gdzieś ? Może ten mały krok cie nie zadowoli ale według mnie to te najmniejsze kroki robią wielką różnice! życze powodzenia K

 11. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 12. Anonim (Ocena: 5) 2013-06-16 20:22:37 zgłoś do usunięcia re: Jak dotrzeć do serca nieśmiałego mężczyzny?

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Poznałam niedawno superfajnego chłopaka. Jest nieśmiały, ale takiego go pokochałam. Chodzę z nim do szkoły i często mijamy się na korytarzach. Pierwszy raz spotkaliśmy sie na turnieju warcabowym. Postanowiłam do niego napisać na fb. Na początku coś tam napisałam o szkole, ale nie odpisał i napisałąm, że chciałabym go poznać. Zapytał się dlaczego akurat jego. Nie wiedziałam co mam odpowiedzieć i napisał, że bardzo mi się podoba. Teraz ( jest już po naszej pierwszej rozmowie ok 2 tygodni) nadal ze sobą piszemy ( nie rozmawialiśmy jeszcze nigdy twarzą w twarz). Jakiś czas temu zapytałam się go na ile procent mnie lubi. Odpisał " za trudne pytania mi zadajesz :) ". Jak w takim razie mam poznać czy mnie kocha? Ogólnie jak mam postępować?

 13. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 14. aisa (Ocena: 5) 2013-06-13 21:40:00 zgłoś do usunięcia re: Jak dotrzeć do serca nieśmiałego mężczyzny?

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  hej no i mam problem mój kolega strasznie mi się podoba co najgorsze że od marca mówimy tylko cześć do siebie i nic więcej widać po nim że też mu sie podobam ale nie wiemy jak ze sobą rozmawiać mamy dużo wspólnych zainteresowań a mimo tego wcale ze sobą nie rozmawiamy boje się że on nie jest normalny skoro rozmawia tylko z kolegami a od kobiet po prostu ucieka

 15. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 16. Donia (Ocena: 5) 2013-02-18 22:33:11 zgłoś do usunięcia re: Jak dotrzeć do serca nieśmiałego mężczyzny?

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Wiem że nie ma,ale często jak jesteśmy razem np.w pokoju to on się zamyśla czasem próbuje podciągnąć rozmowę ale ale nic z tego. np.pytam się Co tam a on odp.Nic jego najczęstsza odp ale zależy. Już nie wiem jak mam z nim rozmawiać zastanawiam się czy to ma jakiś sens??

 17. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 18. Donia (Ocena: 5) 2013-01-03 19:48:14 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Cześć dziewczyny ja również mam chłopaka nieśmiałego bardziej ode mnie i ja też już czasem nie mogę sobie z nim poradzić nie wiem jak mu pomóc dotrzeć do niego nawet jak bym chciała to już nie wiem.

 19. Anonim (Ocena: 5) 2013-01-05 22:02:27 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  na początek dowiedz się czy nie ma innej na boku ;(

 20. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 21. smutna (Ocena: 5) 2013-01-02 23:34:47 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  a ja nie mogę poradzić sobie z nieśmiałym mężczyzną i tyle,nie potrafie do niego dotrzeć choć bardzo bym chciała :(

 22. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 23. Anonim (Ocena: 5) 2012-01-22 21:24:58 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  miłość przyciąga miłość,po prostu kochaj

 24. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 25. Anonim (Ocena: 5) 2011-06-27 18:25:21 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Mi też myśle że to podziała :) bo już trace nadzieję!:)

 26. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 27. Anonim (Ocena: 5) 2011-06-07 18:37:23 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  uff ten artykul dal mi nadzieje:) dzieki

 28. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 29. Anonim (Ocena: 5) 2010-03-09 14:56:30 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  „Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.

 30. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 31. Anonim (Ocena: 5) 2010-03-09 14:42:04 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  „Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.

 32. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 33. Anonim (Ocena: 5) 2010-01-30 22:19:32 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  „Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.

 34. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 35. Anonim (Ocena: 5) 2009-12-21 23:23:02 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  O tak ! Dokładnie to samo chciałbym powiedzieć ... bo się wstydzę , jestem zamknięty ... nie jestem obeznany z ludzimi ... o j głupio to zabrzmiało jestem samotny ale potrafier sie zachowac... to taka przepaść ... i raju nie nawidze gdy ktoś sie pastwi nad kimś ... po prostu rypany wrażliwiec aż za nadto ... marzę o kobiecie wrażliwej jak ja ... ALE NIE DO TEGO ABY ZDOBYWAŁA MNIE no ludzie ... wrażliwcy też maja męskość !

 36. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 37. Anonim (Ocena: 5) 2009-12-06 18:14:41 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Jejciu... jak to przeczytałam, to aż uśmiech mi się pojawił na twarzy :) Dziękuje! Tez mam twardy orzech do zgryzienia...

 38. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 39. Anonim (Ocena: 5) 2009-07-29 23:52:07 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  a ja mam problem... jestem osoba otwarta, nie mam problemow z gadaniem z chlopakami, z paroma sie przyjaznie ale akurat stalo sie ze zakochalam sie w niesmialym... w sumie nie powinno byc problemu bo ja jestem w nim zakochana on we mnie (wiemy bo mamy wspolnych znajomych ;) ) ale jak go widze to normalnie nie moge nic z siebie wyksztusic... takie krótkie rozmowki owszem ale nic wiecej ... ;/ i ja i on sie wstydzimy... i tak od ponad roku ........

 40. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 41. Anonim (Ocena: 5) 2009-07-22 21:01:28 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  To zdjęcie w dodatku jest OHYDNE!!!!!!! Prosiakowaty debil z lizadełkiem! FUJ!

 42. Anonim (Ocena: 5) 2009-07-23 2:07:35 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Zauważ też że do artykułu o nieśmiałym facecie dodali fotkę jakby jakiegoś rozpustnika który jakby mówił "Ale jestem napalony" i wcale nie był nieśmiały poprosić o swoje.. pomijając fakt że przebrzydki to masz rację- jest wręcz obleśny a ten lizak dodaje mu świńskiego uroku.. Pozdrawiam pomysłowy dział fotografii tegoz szanownego portalu.. kłąniam się i ave. Krzyżyk Wam na drogę..

 43. Anonim (Ocena: 5) 2009-07-23 14:43:17 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Nie, to po prostu dziecko, bez potrzeb wyższych - nie pasuje do osoby nieśmiałej ...opisując ją w pełni.

 44. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 45. Anonim (Ocena: 5) 2009-07-22 10:50:40 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Czy wiesz że IQ Nicole Kidman oszacowano na 132, Shakiry na 140, Sharon Stone na 154, Przemka Salety na 102 a Dody na 156. A ty wiesz jakie masz IQ? Nie wiesz? Sprawdź się! www.iqtest24.p l

 46. Anonim (Ocena: 5) 2009-07-23 2:00:35 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Może skarbie przestaniesz wciskać tu na forum pierdoły pomiędzy ważne sprawy co? Dawaj sobie te IQ reklamy żeby się dowartościować, gdzie indziej... . To ciekawa jestem (błagam pochwal sie) jakie IQ Tobie wyszło w tym teście choć ponieważ jestem wróżką już wiem jakie masz możliwości mózgowe- z tego głupiego testu dostałaś 0 pkt, ale nie bój żaby- ten test jest dokładnie na Twoim poziomie intelektualnym. A teraz proszę po malutku, po cichutku: WYPIEPRZAJ STĄD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziękuję

 47. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 48. Anonim (Ocena: 5) 2009-07-22 10:36:26 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  chore :d

 49. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 50. Anonim (Ocena: 5) 2009-07-21 19:59:59

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Treść została usunięta przez moderatora

 51. Anonim (Ocena: 5) 2009-07-21 20:10:30 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  autor powyzszej wiadomosci to idiota

 52. Anonim (Ocena: 5) 2009-07-21 22:44:52 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  Fakt. ^^

 53. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 54. Anonim (Ocena: 5) 2009-07-21 19:21:18 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  ten facet na zdjęciu jest po prostu obleśny xd

 55. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 56. Anonim (Ocena: 5) 2009-07-21 18:24:39 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  co do komentarza o 16:17 ostatnio podoba mi sie pewien chłopak jest starszy ode mnie o 2 lata(ja mam 17lat), jednak ja nie odważe sie do niego zagadać, on tez nie zaczyna rozmowy nie wiem co mam zrobic. W sumie nawet nie wiem czy mu sie podobam wydaje mi sie ze patrzy na mnie ale pózniej gdy zauwazy ze ja widze spuszcza wzroku prosze o rade!!:)

 57. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 58. Anonim (Ocena: 5) 2009-07-21 18:23:09 zgłoś do usunięcia

  Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

  Anuluj

  ostatnio podoba mi sie pewien chłopak jest starszy ode mnie(ja mam 17lat), jednak ja nie odważe sie do niego zagadać, on tez nie zaczyna rozmowy nie wiem co mam zrobic. W sumie nawet nie wiem czy mu sie podobam wydaje mi sie ze patrzy na mnie ale pózniej gdy zauwazy ze ja widze spuszcza wzroku prosze o rade!!:) Kochana moja rówieśniczko :):) facet jest takich samych myśli co Ty!! :P podobasz mu się jak diabli ale czuje się za stary dla Ciebie i nie wie czy ma szanse u tak młodej kobiety. Jednak dobrze użyłam to ostatnie słowo i w tym sęk. Jeśli chcesz doprowadzić do czegoś wiecej to pamiętaj: pokaż mu że różnica wieku nie jest dla Ciebie problemem. Jak to się mówi uskrzydl go: uśmiechaj się, bądż miła, zobacz czy on się odważy na uśmiech a wtedy już prosta droga do rozmowy dzięki której macie szansę się poznać. Czasem facet jest na tyle nieśmiały że pozwala sobie patrzeć i podziwiać (wręcz kochać) nasz widok z ukrycia. Wtedy to dziewczyna powinna się wykazać. Ale pamiętaj bądż delikatna i subtelna nie narzucaj się i powinno się udać. PS jeśli jednak okaże się że miał nieczyste myśli względem Ciebie no wiesz czasem tak jest niestety to spuść go na drzewo bo moze się okazać ze on perfidnie gra nieśmiałego.... tak czy siak nie wiruj w obłokach i bądż ostrożna. Jeśli to coś poważnego prędzej czy póżniej to wyjdzie samo :):) martwi mnie tylko czy ta różnica wieku nie jest aby za duża np ze on ma 40 lat ;/;/ ale ufam że nie i życze powodzenia. Pozdrawiam to tylko 2 lata

 59. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

  Ocena artykułu (1-5)

  Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

 • Komentarze strona 1 z 4
 • REKLAMA:
  Head of Sales Team: gracjan.chagowski@marquard.pl
  Manager ds. Sprzedaży Agencyjnej / Online: jaroslaw.grzywaczewski@marquard.pl
  Manager ds. Projektów Specjalnych: joanna.kopacz@marquard.pl
  Specjalista ds. projektów specjalnych online: aleksandra.aleksandrowicz@marquard.pl
  Traffic: aleksandra.pigula@marquard.pl
  Traffic: malgorzata.pigula@marquard.pl

 • KONTAKT Z REDAKCJĄ:
  ul. Wilcza 50/52
  00-679 Warszawa
  redakcja(at)papilot.pl
  tel: 692 460 196
 • popularne tematy:
  , , , , , ,

Wchodząc dalej oświadczasz, że masz ukończone 18 lat. Czy chcesz przejść dalej?

Tak Nie