11 sposobów na odzyskanie faceta

11 Sierpnia 2013

Rozstaliście się? A może wasza relacja wisi na włosku i bardzo się od siebie oddaliliście? Są sposoby, aby odzyskać mężczyznę i jego miłość.

zakochani

Klaudia, lat 24, rozstała się z Michałem po dwóch latach związku. `Jestem zrozpaczona. Dotąd wydawało mi się, że jesteśmy dla siebie stworzeni, ale on stwierdził, że potrzebuje trochę wolności. W zasadzie to bardziej jesteśmy w separacji i to mnie dobija. Co zrobić, aby go odzyskać?` – zastanawia się. Oto wskazówki:

Nie błagaj go na siłę, aby nie odchodził

Rozpaczliwe błaganie faceta, aby cię nie zostawiał, może tylko go od ciebie odsunąć. Niewykluczone, że od odszedł, bo czuł się w tym związku osaczony i przyparty do muru, więc postanowił odetchnąć. Twoje błagania będą teraz bezskuteczne i z pewnością utwierdzą go w przekonaniu, że powinien cię zostawić. Twoja desperacja nie sprawi, że on nagle zapragnie być z tobą.

Przyznaj się do błędu

Jeśli on odszedł albo chce się rozstać z twojego powodu, nie próbuj wmówić mu, że się myli. Wolisz mieć rację czy mieć partnera? Możemy się założyć, że to drugie, więc przeprowadź z nim szczerą rozmowę i przyznaj, że dałaś plamę, ale jesteś w stanie pracować nad sobą oraz nad związkiem. Musicie najpierw oczyścić atmosferę, abyście mogli myśleć o ponownym zacieśnieniu więzi.

Strony

Komentarze (64)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Katarzyna
(Ocena: 5)
2016-12-19 20:15:28

Katarzyna

To prawda! Uroki miłosne są bardzo skuteczne. Dla mnie urok miłosny wykonał wróżbita Bogumił. Niedługo ślub... Doprawdy byłam już na siebie taka zła.. Nie wiedziałam co powiedzieć mojej rodzinie kiedy mnie zostawił.. Miał wiele powodów, ale jednak dzięki urokowi miłosnemu, lub też poprzez to, że moja samoocena wzrosła po tych rytuałach.. Sama nie wiem :-) Tak czy inaczej zawsze będę mu wdzięczna, nie wiedziałam, że coś takiego potrafi jakiś wróżbita. Pozdrawiam Was cieplutko!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
dosia
(Ocena: 5)
2016-11-01 16:20:04

Ja odzyskałam swojego ukochanego faceta dzięki urokowi z urokimilosne.pl mogę serdecznie polecić tą stronę dla każdego kto chce odzyskać drugą osobę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
sandriny
(Ocena: 5)
2016-09-25 13:57:48

joliebella9696@gmail.com

Dla emocjonalnego powrotu swojego ex Oto moja historia, to było osiem miesięcy widziałem ją ponownie. Byłem w stanie dość przygnębiony, po prostu będę cierpiał ogromnie z powodu jego nieobecności nawet nie myśleć o swojej córce i mnie. Zawsze lubiłem, bo jest to człowiek o życiu i mam wszystko Nie chcesz zacząć od zera, za każdym razem płaczę do punktu, gdzie mogłem wytrzymać. Zdecydowałem się odzyskać, ale jak? bo nie wiem, co robić w sam raz, ja zawsze powtarzała, że ​​w mediach nie działać na tym, aby doprowadzić człowieka, ale myliłem się, bo po świadectwo kobiety na jednym z forów, że mistrz bogów Voodoo przywiózł swojego mężczyznę w 7 dni potem została uruchomiona w tej przygodzie, aby odzyskać moją ex. Potwierdzam, że dziś to mistrz bóstw voodoo oddzielone moja była i ta kobieta mnie wrócić. Noszę to świadectwo dla ciebie chcąc otrzymać ex na kontakt mistrza bóstw voodoo, tak że przynosi satysfakcję, jak zrobił dla mnie. wierz mi i spróbuj. Oto adres e-mail tego mistrza bóstw voodoo: v.legba@live.fr od Sandriny

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
T.J. Blue
(Ocena: 5)
2016-08-01 12:29:00

Jak Rozpalić Twój Związek Do Czerwoności i Rozkochać Faceta Na Nowo? www.rozpalgo.pl

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ania
(Ocena: 5)
2016-07-07 11:02:06

re

Ja kiedyś zastosowałam się do tego poradnika i ku mojemu zdziwieniu na prawdę udało mi się odzyskać mojego ukochanego który ze mną zerwał :) Ludzie - nigdy się nie poddawajcie. Zostawiam link gdyby ktoś chciał. http:// goo. gl/2Hqr5j Trzeba usunąć spację z linku bo nie mogłam dodać

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
olga
(Ocena: 5)
2016-03-09 01:58:41

re: 11 sposobów na odzyskanie faceta

Mój mężczyzna długi czas miał kochankę i nastał ten moment, kiedy on do jej poszedł. Mi powiedział, żeby nie na co nie spodziewałam się, on nigdy nie wróci. Będzie podawał na rozwód. Zaczęłam poszukiwanie magów w internecie. Nie zwłaszcza wierzyła, prosto od rozpaczy. Znalazła jednego maga, zaufała jemu, on nazwał sumę swojej pracy, zapłaciłam. Przez kilka dni on mi napisał, że trzeba jeszcze przeprowadzić, inny rytuał i jeszcze zapłacić, ja - zapłaciła. Przez kilka dni on znów napisała, że jest potrzebny jeszcze rytuał i on kosztuje pieniędzy. Więcej, zwyczajnie, jemu nie płaciłam. Znalazła następnego fachowca w internecie, nie uwierzycie, sytuacja powtórzyła się. Już byłam w pełnej rozpaczy, kiedy mnie zainteresowały odzewy o magu, napisałam jej, zwłaszcza nie na co nie spodziewając się. Ona mi napisała koszt swojej pracy i terminy, do których zobaczę wynik. Ona napisała przez parę tygodniów, plus-minus 2-3 dnie. Ja,zwyczajnie i ucieszyła się i zlękła się rozczarowywania jednocześnie. Praca zaczęła się. Ani przez 3, ani przez 5 dni ona nie wymagała

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-02-21 20:36:33

re: 11 sposobów na odzyskanie faceta

Można prosić o e-maila,żeby opowiedzieć swoją historię i poprosić o radę ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Jessicca
(Ocena: 5)
2015-12-09 04:23:19

re: 11 sposobów na odzyskanie faceta

Nazywam się Jessica, i mam podstawy w USA... Moje życie jest z powrotem! Po 2 latach małżeństwa złamane mój mąż zostawił mnie z dwójką dzieci. Czułem, jak moje życie było zakończenie prawie popełnił samobójstwo, byłem emocjonalnie w dół przez bardzo długi czas. Dzięki rzucającego zaklęcie o nazwie Dr Ojenga, którego spotkałem online. Na jeden dzień wiernych jak było przeglądanie Internetu, natknąłem się na wiele świadectw o ten szczególny czar maga. Niektórzy ludzie zeznał, że on przywiózł ich Ex lover, niektóre zeznał, że on przywraca łona, leczyć raka i inne choroby, niektóre zeznał, że on może rzucić czar przestaje rozwód i tak dalej. również spotkać jeden szczególności zeznania, to o kobiecie o nazwie Sonia, ona świadczy o jak przyniosła jej Ex kochanka w niecałe 2 dni wstecz, i na koniec jej zeznania rzuciła greatojenga@yahoo.co.uk Dr Ojenga e-mail adres po przeczytaniu wszystkich tych, ja zdecydowany wobec dawać ono pewien próbować. Skontaktował się z nim za pośrednictwem poczty elektronicznej i wytłumaczyć mu mój problem. Powiedział mi, że tylko trzeba kupić przedmioty zaklęcie i w zaledwie 48hours, mój mąż przyszedł z powrotem do mnie. Możemy rozwiązać nasze problemy, a my nawet szczęśliwszy niż przed Dr Ojenga, jest naprawdę utalentowany człowiek i nie przestanie publikowania tego, bo on jest wspaniały człowiek... Jeśli masz problem i potrzebujesz rzucającego zaklęcie i rzeczywisty rozwiązać wszystkie problemy dla Ciebie. Spróbuj wielkie Ojenga w greatojenga@yahoo.co.uk w każdej chwili, może on być odpowiedzią na Twoje problemy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-09-17 14:00:29

re: 11 sposobów na odzyskanie faceta

Po rozstaniu nie potrafiłam dojść do siebie. Kolezanka namówiła mnie do tego żebym skorzystała z rytualisty perun72@interia.pl aby on do mnie wrócił. Zamówiłam i nie zawiodłam się. Chłopak powrócił a nasze szczęście jest ogromne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
samotna
(Ocena: 5)
2015-09-15 15:37:44

re: 11 sposobów na odzyskanie faceta

Byłam z chłopakiem rok i od pół roku nasze uczucie jakby się wypaliło. Jemu przestało zależeć a mi wręcz przeciwnie. Wskoczyłabym za nim w ogień lecz on zakończył znjamość, bo nie wie czy zależy czy kocha i wgl. Co zrobić?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz