11 sposobów na odzyskanie faceta

11 Sierpnia 2013

Rozstaliście się? A może wasza relacja wisi na włosku i bardzo się od siebie oddaliliście? Są sposoby, aby odzyskać mężczyznę i jego miłość.

zakochani

Klaudia, lat 24, rozstała się z Michałem po dwóch latach związku. `Jestem zrozpaczona. Dotąd wydawało mi się, że jesteśmy dla siebie stworzeni, ale on stwierdził, że potrzebuje trochę wolności. W zasadzie to bardziej jesteśmy w separacji i to mnie dobija. Co zrobić, aby go odzyskać?` – zastanawia się. Oto wskazówki:

Nie błagaj go na siłę, aby nie odchodził

Rozpaczliwe błaganie faceta, aby cię nie zostawiał, może tylko go od ciebie odsunąć. Niewykluczone, że od odszedł, bo czuł się w tym związku osaczony i przyparty do muru, więc postanowił odetchnąć. Twoje błagania będą teraz bezskuteczne i z pewnością utwierdzą go w przekonaniu, że powinien cię zostawić. Twoja desperacja nie sprawi, że on nagle zapragnie być z tobą.

Przyznaj się do błędu

Jeśli on odszedł albo chce się rozstać z twojego powodu, nie próbuj wmówić mu, że się myli. Wolisz mieć rację czy mieć partnera? Możemy się założyć, że to drugie, więc przeprowadź z nim szczerą rozmowę i przyznaj, że dałaś plamę, ale jesteś w stanie pracować nad sobą oraz nad związkiem. Musicie najpierw oczyścić atmosferę, abyście mogli myśleć o ponownym zacieśnieniu więzi.

Strony

Komentarze (62)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

sandriny
(Ocena: 5)
2016-09-25 13:57:48

joliebella9696@gmail.com

Dla emocjonalnego powrotu swojego ex Oto moja historia, to było osiem miesięcy widziałem ją ponownie. Byłem w stanie dość przygnębiony, po prostu będę cierpiał ogromnie z powodu jego nieobecności nawet nie myśleć o swojej córce i mnie. Zawsze lubiłem, bo jest to człowiek o życiu i mam wszystko Nie chcesz zacząć od zera, za każdym razem płaczę do punktu, gdzie mogłem wytrzymać. Zdecydowałem się odzyskać, ale jak? bo nie wiem, co robić w sam raz, ja zawsze powtarzała, że ​​w mediach nie działać na tym, aby doprowadzić człowieka, ale myliłem się, bo po świadectwo kobiety na jednym z forów, że mistrz bogów Voodoo przywiózł swojego mężczyznę w 7 dni potem została uruchomiona w tej przygodzie, aby odzyskać moją ex. Potwierdzam, że dziś to mistrz bóstw voodoo oddzielone moja była i ta kobieta mnie wrócić. Noszę to świadectwo dla ciebie chcąc otrzymać ex na kontakt mistrza bóstw voodoo, tak że przynosi satysfakcję, jak zrobił dla mnie. wierz mi i spróbuj. Oto adres e-mail tego mistrza bóstw voodoo: v.legba@live.fr od Sandriny

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
T.J. Blue
(Ocena: 5)
2016-08-01 12:29:00

Jak Rozpalić Twój Związek Do Czerwoności i Rozkochać Faceta Na Nowo? www.rozpalgo.pl

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ania
(Ocena: 5)
2016-07-07 11:02:06

re

Ja kiedyś zastosowałam się do tego poradnika i ku mojemu zdziwieniu na prawdę udało mi się odzyskać mojego ukochanego który ze mną zerwał :) Ludzie - nigdy się nie poddawajcie. Zostawiam link gdyby ktoś chciał. http:// goo. gl/2Hqr5j Trzeba usunąć spację z linku bo nie mogłam dodać

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
olga
(Ocena: 5)
2016-03-09 01:58:41

re: 11 sposobów na odzyskanie faceta

Mój mężczyzna długi czas miał kochankę i nastał ten moment, kiedy on do jej poszedł. Mi powiedział, żeby nie na co nie spodziewałam się, on nigdy nie wróci. Będzie podawał na rozwód. Zaczęłam poszukiwanie magów w internecie. Nie zwłaszcza wierzyła, prosto od rozpaczy. Znalazła jednego maga, zaufała jemu, on nazwał sumę swojej pracy, zapłaciłam. Przez kilka dni on mi napisał, że trzeba jeszcze przeprowadzić, inny rytuał i jeszcze zapłacić, ja - zapłaciła. Przez kilka dni on znów napisała, że jest potrzebny jeszcze rytuał i on kosztuje pieniędzy. Więcej, zwyczajnie, jemu nie płaciłam. Znalazła następnego fachowca w internecie, nie uwierzycie, sytuacja powtórzyła się. Już byłam w pełnej rozpaczy, kiedy mnie zainteresowały odzewy o magu, napisałam jej, zwłaszcza nie na co nie spodziewając się. Ona mi napisała koszt swojej pracy i terminy, do których zobaczę wynik. Ona napisała przez parę tygodniów, plus-minus 2-3 dnie. Ja,zwyczajnie i ucieszyła się i zlękła się rozczarowywania jednocześnie. Praca zaczęła się. Ani przez 3, ani przez 5 dni ona nie wymagała

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-02-21 20:36:33

re: 11 sposobów na odzyskanie faceta

Można prosić o e-maila,żeby opowiedzieć swoją historię i poprosić o radę ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Jessicca
(Ocena: 5)
2015-12-09 04:23:19

re: 11 sposobów na odzyskanie faceta

Nazywam się Jessica, i mam podstawy w USA... Moje życie jest z powrotem! Po 2 latach małżeństwa złamane mój mąż zostawił mnie z dwójką dzieci. Czułem, jak moje życie było zakończenie prawie popełnił samobójstwo, byłem emocjonalnie w dół przez bardzo długi czas. Dzięki rzucającego zaklęcie o nazwie Dr Ojenga, którego spotkałem online. Na jeden dzień wiernych jak było przeglądanie Internetu, natknąłem się na wiele świadectw o ten szczególny czar maga. Niektórzy ludzie zeznał, że on przywiózł ich Ex lover, niektóre zeznał, że on przywraca łona, leczyć raka i inne choroby, niektóre zeznał, że on może rzucić czar przestaje rozwód i tak dalej. również spotkać jeden szczególności zeznania, to o kobiecie o nazwie Sonia, ona świadczy o jak przyniosła jej Ex kochanka w niecałe 2 dni wstecz, i na koniec jej zeznania rzuciła greatojenga@yahoo.co.uk Dr Ojenga e-mail adres po przeczytaniu wszystkich tych, ja zdecydowany wobec dawać ono pewien próbować. Skontaktował się z nim za pośrednictwem poczty elektronicznej i wytłumaczyć mu mój problem. Powiedział mi, że tylko trzeba kupić przedmioty zaklęcie i w zaledwie 48hours, mój mąż przyszedł z powrotem do mnie. Możemy rozwiązać nasze problemy, a my nawet szczęśliwszy niż przed Dr Ojenga, jest naprawdę utalentowany człowiek i nie przestanie publikowania tego, bo on jest wspaniały człowiek... Jeśli masz problem i potrzebujesz rzucającego zaklęcie i rzeczywisty rozwiązać wszystkie problemy dla Ciebie. Spróbuj wielkie Ojenga w greatojenga@yahoo.co.uk w każdej chwili, może on być odpowiedzią na Twoje problemy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-09-17 14:00:29

re: 11 sposobów na odzyskanie faceta

Po rozstaniu nie potrafiłam dojść do siebie. Kolezanka namówiła mnie do tego żebym skorzystała z rytualisty perun72@interia.pl aby on do mnie wrócił. Zamówiłam i nie zawiodłam się. Chłopak powrócił a nasze szczęście jest ogromne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
samotna
(Ocena: 5)
2015-09-15 15:37:44

re: 11 sposobów na odzyskanie faceta

Byłam z chłopakiem rok i od pół roku nasze uczucie jakby się wypaliło. Jemu przestało zależeć a mi wręcz przeciwnie. Wskoczyłabym za nim w ogień lecz on zakończył znjamość, bo nie wie czy zależy czy kocha i wgl. Co zrobić?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Smutna ja
(Ocena: 5)
2015-09-13 00:13:31

re: 11 sposobów na odzyskanie faceta

Więc tak pokłóciłam się z moim i chciałam się pogodzić a on nie i teraz robi mi na złość. Co robic?? Mi tak jest smutno to 1 chłopak tyle mi na obiecywał chce by wrocil i był jak wtedy kochany żałosne ze na złość robi Mówią mi koleżanki żebym dała spokój nie odzywała się ze napiszę jak zateskni

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
alenka
(Ocena: 5)
2015-03-19 18:20:27

re: 11 sposobów na odzyskanie faceta

Rozstanie boli…kto przeżył ten wie. Mi pomogła Pani ze strony urokmilosny24.pl – dzięki niej odzyskałam ukochanego i nadzieję.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz