10 kobiet, które NIE POWINNY wychodzić z domu bez makijażu (Jak zobaczysz te zdjęcia, przeżyjesz szok)

14 Października 2016

Te dziewczyny cieszą się, że wymyślono coś takiego, jak kosmetyki.

makijaż metamorfozy

Wiele z nas nie wyobraża sobie życia bez makijażu. I wcale w tym momencie nie przesadzamy. Bez podkreślonych rzęs, pomalowanych oczu, kryjącego podkładu i pudru zazwyczaj nie wychodzimy z domu. Niektóre kobiety bez odpowiednio „zrobionej” twarzy nie są w stanie pokazać się nawet życiowemu partnerowi. Niezależnie od tego, czy uznamy to za terror piękna, czy sposób na lepsze samopoczucie, jedno jest pewne – makijaż potrafi zdziałać cuda.


Zobaczcie, jak ta ślicznotka wygląda bez makijażu! (Nie obejrzałby się za nią żaden facet!)

Nie oszukujmy się, z biegiem lat nasza twarz nie jest już taka gładka, pojawiają się pierwsze zmarszczki i przebarwienia. W mediach widujemy wyłącznie perfekcyjnie wyglądające panie, więc chcemy się do nich chociaż w niewielkim stopniu upodobnić. Makijaż zaczął być standardem, a nie zachcianką zapatrzonej w siebie elegantki.


W niektórych przypadkach nie tylko podkreśla urodę, ale umożliwia wręcz zupełną zmianę wizerunku. Krótkie rzęsy, opuchlizna pod oczami, zmiany trądzikowe... Mankamentów jest sporo i z większością z nich profesjonalny make-up jest w stanie sobie poradzić. Najlepszym dowodem na to są kobiety, które możecie zobaczyć w naszej galerii. One z całą pewnością nie powinny wychodzić z domu bez makijażu.


Kiedy zobaczysz te zdjęcia, przeżyjesz szok!

Komentarze (22)
ocena
3.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-19 21:22:05

Ja pierdole co ja robie z swoim życiem a tak btw ten kto pisał ten artykuł nadawał by się idealnie do reklamy pustaków . NIE POZDRAWIAM

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
jam
(Ocena: 5)
2016-10-17 14:53:56

oszustki

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-10-17 02:28:55

co za żenujący artykuł.. nie wydaje mi sie zeby te kobiety NIE POWINNY wychodzić z domu bez makijażu, bo to ze lepiej wyglądają z nim o niczym nie świadczy i to oczywiste ze makijaż został stworzony po to by ukrywać niedoskonałości. A o tym czy kobieta wychodzi z domu bez makijażu czy nie decyduje ona sama ;)))))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-10-16 20:11:48

To czy kobieta ''POWINNA'' malować czy nie, to jej osobista decyzja i nic nikomu do tego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-10-16 17:56:26

Żenua

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-15 23:45:01

Robicie sensację, a na zdjęciach są piękne kobiety. Nie wydaje mi się żeby godziły się na publikowanie zdjeć pod takim nagłówkiem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-15 23:27:30

Mnie się podoba, efekt Wow. Zaprezentowane makijaże są tylko na imprezę bądź na uroczystość. Na Dzienny makijaż wystarczy tylko fluid, tusz do rzęs i delikatny cień na oczy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 4)
2016-10-15 23:18:18

EFEKT WOW! Jeśli się dobrze czują, to czemu mają się niemalować, pewność to podstawa. Zatem jeśli makijaż dodaje im odwagi i pewności jestem za tak! Oczywiście wszystko z umiarem. Ale też żeby nie straszyć ludzi

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Pani Chaosu
(Ocena: 5)
2016-10-15 21:21:18

Kto kurwa powiedział, ze nie powinny?! Każdy niech sobie chodzi po ulicy jak chce! To co, mordy też mają sobie tapetować, gdy będą szły wywalić śmieci ? Jesteście dla tych kobiet zwyczajnie podli. Gdyby mi ktoś powiedział, że nie powinnam wychodzić z domu bez tapety, to ten ktoś już nie byłby moim znajomym.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-14 23:00:54

Lewe zdjęcia zrobione obiektywem szerokokątnym, z pochylona twarzą, by uwidocznić wielkie czoło i małą , ostrą brodę. Te z prawej zrobione długoogniskowym. Zauważcie nosy , jak się zmniejszają na prawym zdjęciu. To nie fer. Specjalnie zrobiono zdjęcia tak, by te z lewej gorej wyszły. I idę o zakład że Photoshop też był używany. Nie wierzę, żeby worki pod oczyma można było tak zasłonić makijażem. Po lewej stronie smętne, obwisłe oczy , po prawej cudowne. ..itp......

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz