Nauczycielka kazała jej zmyć makijaż. Wtedy z jej twarzą stało się coś strasznego… „Chciała mnie zabić!”

22 Kwietnia 2017

Płyn do demakijażu oszpecił jej oblicze. Zobacz przerażające zdjęcia.

Caito Potatoe

Malowanie się do szkoły to kwestia mocno dyskusyjna. Z jednej strony - to miejsce, w którym mamy się uczyć, zamiast desperacko walczyć o uwagę innych (zwłaszcza kolegów). Z drugiej - w liceum jesteśmy już chyba wystarczająco dorosłe, by decydować o tym, czy chcemy mieć na ustach szminkę, a może wolimy zupełnie naturalny wizerunek. Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy make-up na twarzy uczennicy to przesada, czy raczej nic takiego.

Caito Potatoe, popularna vlogerka z Nowej Zelandii, trafiła na wyjątkowo mało wyrozumiałą nauczycielkę. Kiedy ta zobaczyła ją z pełnym makijażem, kazała natychmiast go zmyć. Problem w tym, że nastolatka nie miała przy sobie płynu do demakijażu. Wtedy zaproponowano jej inny specyfik. Dziewczyna została zmuszona do jego użycia, chociaż zdawała sobie sprawę z ryzyka.

Choć historia brzmi niepozornie, mogła doprowadzić nawet do śmierci!

Zobacz również: Jedna wizyta u kosmetyczki przemieniła tę ślicznotkę w potwora! Jej twarz już tak nie wygląda...

 

Strony

Komentarze (7)
ocena
4.4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2017-04-23 12:08:46

I bardzo dobrze. Jak stara krowa uparta i nie rozumie słowa "nie mogę", to teraz niech ją przegonią po sądach. I reszta pie*dolonych pseudo nauczycieli niech się uczy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-22 22:26:55

skoro wiedziała, ze jest uczulona to po co zmywała?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Nowa
(Ocena: 5)
2017-04-22 21:36:46

Dziewczyna robi teraz z siebie wielce poszkodowaną.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-22 16:10:41

Poniekąd jest sobie winna, ale nauczycielka tez nie pozostaje bez winy. Ja miałam kiedyś problem z nauczycielką, bo mi zazdrościła figury. Była ode mnie starsza jakieś 6-7 lat, więc niedużo. Ja w liceum byłam szczupła, ponieważ uprawiałam sport i dbałam o dietę, ona natomiast przytyła po ciąży. W efekcie musiałam zdawać egzamin komisyjny, bo nie chciała mnie dopuścić do matury. W rezultacie zdałam maturę na czwórkach,wiec chyba całkiem nieźle.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-23 10:46:23

A co ty niby jedyna w szkole z ładną figurą byłaś, że ci niby zazdrościła? Ktoś tu chyba ma przesadnie wysokie mniemanie o sobie :-D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-22 16:03:00

No dziewczyna zbyt mądra nie jest. Po pierwsze, bardzo mocny makijaż do szkoły to przesada (nie,mówimy o jakimś normalnym dziennym), po drugie mogla,stanowczo odmówić wiedząc jak to się skończy. Ale ona pewnie,chciała zrobić na złość nauczycielce i udowodnić, ze miała racje, a babka jest tyranem

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
gość
(Ocena: 5)
2017-04-22 14:16:10

Sama jest sobie winna - w wielu szkołach krzywo patrzą na mocny makijaż u nastolatek (i słusznie). Nauczycielka sama nie mogła nic zrobić, bo naruszyłaby nietykalność cielesną ucznia. Dziewczyna wiedziała, że kosmetyk jej zaszkodzi, ale i tak go użyła. Trzeba było odmówić. Nauczycielka pewnie wezwałaby rodziców, ale dziewczynie nie stałaby się żadna krzywda.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1