Nic na to nie wskazywało, ale... z tego pulchnego chłopca wyrosło prawdziwe CIACHO! (Seksowny, prawda?)

12 Lipca 2017

Schudł i został modelem. Przystojny?

Samuel Perkins

Lubisz wracać do zdjęć z dzieciństwa? On na pewno nie. Młody Brytyjczyk unika wspominana przeszłości, bo ta kojarzy mu się z cierpieniem. Był wyśmiewany przez rówieśników ze względu na swój wygląd, a konkretnie - nadwagę. Sam Perkins zawsze był najgrubszym chłopcem w klasie, grupie, szkole, rodzinie. I bardzo często mu to wypominano.

Tak naprawdę nie wiadomo, ile ważył w najgorszym momencie. Przestał to sprawdzać, kiedy niebezpiecznie zbliżył się do 100 kg. Zaledwie 2 lata temu nieznajomy zaczepił go na ulicy i zapytał, czy nie chciałby spróbować swoich sił w modelingu. Usłyszał, że ma potencjał, ale oczywiście musi najpierw o siebie zadbać.

Schudł ponad 30 kg i okazało się, że to prawda. Został profesjonalnym modelem, który ma już na koncie pokazy w Londynie i Paryżu, a nawet publikację w kultowym magazynie „Vogue”. Hejterzy z dawnych lat muszą czuć się teraz głupio. To zupełnie nowy człowiek. Przystojny?

Zobacz również: Student szuka mieszkania, a internautki... chcą mu je wynająć za darmo. Bo jest NIEZIEMSKO PRZYSTOJNY!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Derek
(Ocena: 5)
2017-07-12 11:56:19

no jak widać, opłaca się o siebie dbać. szczupli ludzie mają w życiu łatwiej, ale też są zdrowsi, a to powinno być priorytetem wszystkich grubszych. wziąć kupic iqacai, bieganie, siłka i od razu się życie moze inaczej potoczyc, mowie Wam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-12 12:47:06

STOP PROMOWANIA IQPY!!!! TEN SZAJS RUJNUJE ZDROWIE!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Mirka
(Ocena: 5)
2017-07-13 14:01:29

Jeśli chodzi o odchudzanie to uważam, że każdy sposób jest dobry, jeśli przynosi zdrowie i fajne efekty. Dla zdrowia warto próbować wszystkiego, więc jeśli tabletki iqacai naprawdę działają, wzmacniają ten metabolizm i spalanie tkanki, to czemu nie próbować? Wydaje mi się, że zawsze warto próbować różnych sposobów, które mogą dać zamierzone efekty..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-13 18:17:17

WYPIER DALAJ STĄD DURNA SPAMERKO, KAŻDY WIE ŻE TE DENNE KOMENTARZE REKLAMUJĄCE TEN SZAJS PISZE JEDNĄ I TA SAMA POJE BANA OSOBA!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Karolina
(Ocena: 5)
2017-07-14 16:07:33

Ale po co te nerwy? Chyba tutaj to potrzebne są jakieś tabletki na uspokojenie ;) jagody acai są teraz we wszystkim, w kremach, balsamach i ich działania nikt nie podważa, więc dlaczego miałyby nagle przestać działać w tych tabletkach? Nie wpadłeś na to, że może ktoś faktycznie się zainspirował, może komuś to pomogło? Może po prostu zazdrościsz, że komus się udało? ;-) Ja uważam, że to żadna bujda!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-14 22:17:09

STOP PROMOCJI IQPY!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-12 06:26:17

Hmm nie mój typ, mało męski, więc ciężko żebym mogła go nazwać przystojnym. Jednak na ówczesnego modela się nadaje. Dobrze, że się wziął za siebie. Gdyby nadal był grubym lamusem ominelaby go kariera, jak widzę znowu się okazuje, że opłaca się być szczuplym, a nie tłustym.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1