Zabawne powieści Isabel Wolff – książki dla nowoczesnych kobiet

16 Maja 2010

To nie są typowe książki z bohaterkami w stylu Bridget Jones! Autorka przestawia bardziej złożone problemy, okraszając je typowym dla siebie poczuciem humoru.

Zabawne powieści Isabel Wolff – książki dla nowoczesnych kobiet
> -->

Isabel Wolff, jedna z najlepszych i najbardziej popularnych brytyjskich autorek, zdobyła sławę dzięki pierwszej powieści Cel matrymonialny. Rok z dziennika Tiffany Trott. Książka stała się przebojem, także w Polsce. Inne romantyczne komedie – Wzloty i upadki. Rok z dziennika Minty Malone, Podstępnie i znienacka, Na ratunek Róży, Złe zachowanie i najnowsza Kwestia miłości – pojawiają się na najważniejszych brytyjskich listach bestsellerów, m.in. „Timesa”. Początkowo porównywane z Dziennikiem Bridget Jones, dziś są chwalone przez krytykę za indywidualność, niepowtarzalne poczucie humoru i oryginalny talent literacki autorki, która odchodzi od schematu prozy post-Bridget, przedstawiając bardziej złożone problemy bohaterek.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (15)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-10 21:42:25

Uwielbiam jej książki. A szczególnie "Niezapominajkę" PS. zaczęłam ją czytać o 23, a skończyłam o 5 rano :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-17 21:24:08

czytałam Niezapominajke- świetna książka, polecam :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-17 12:10:57

DOŁADOWANIA ZA OGLĄDANIE REKLAM! Wejdz na strone www.otineo.pl i zarejestruj się (trzeba zadzwonic, jest to polaczenie trwające 5 sekund wiec kosztuje tylko 5 gr, istotne jest żeby dzwonic z tego nr na który założyło się konto!! Aby potwierdzic, prawidłowośc numeru ). Oglądasz krotkie reklamy (nawet ciekawe) i już po około 15 minutach możesz doładować tel za 5zł!!! Za darmo!!! Podczas rejestracji jako nr osoby polecającej podaj: 48 726847938 (warunkiem otrzymywania doladowań jest POPRAWNE wpisanie nr, inaczej nie uzyskamy pelnego dostępu do serwisu) PIENIĄDZE ZBIERA SIĘ LATWO JAK JUZ MOWIŁEM TEN SERWIS DZIAŁA NA 100% SPRAWDZONY! NAJLEPSZY NA ZARABIANIE ZA FREE

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-16 19:04:57

Czytałam "Cel matrymonialny...". Da się czytać, nawet lekko, ale szału nie ma :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-16 18:01:23

ŻNIN co to ? Plotkara <33 ludzie i tyle. Ale to przeczytam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-16 12:48:41

<131313131313131313131313 A.N....jesteś nowoczesną kobietą?? Kup Isabel Wolff jest to jedna z najlepszych i najpopularniejszych brytyjskich aktorek :(( szkoda że ja taki nie moge być :(( ale ważne że mam Agate!! <6969696969

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-16 12:28:54

to może bardziej pod pannę młodą ale może klasyk romansideł? wichrowe wzgórza, duma i uprzedzenie? poza tym coś co miło poczytać cień wiatru, gra anioła, Marina- trzy ksiażki Zafona, Pasja życia, Maja, Dziewczyna z pomarańczami- może bardziej młodzieżowe ale to opowieść o miłości napisana inaczej

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-16 11:57:04

Może kup Foresta Gumpa? Jest zabawny i na pewno będzie sie dobrze kojarzył młodej parze. Ciekawą książką jest też K-PAX, tajemnicza sceneria mogłaby utkwić im w pamięci na długo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-16 11:47:07

123konkurs.pl/pl/partnersprogram/50737.html świetny konkurs w stylu lotto do wygrania laptopy mp4 telefony biżuteria ciuchy bony konsole i inne za rejestracje z tego linku otrzymacie 50 pkt! :)))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-16 11:23:08

Drogie Papilotki! mam taką prośbę... jako prezent z okazji ślubu zamiast kwiatów mam kupić KSIĄŻKĘ (taka jest prośba przyszłej pary młodej). mam jednak problem bo nie jestem obeznana w nowościach, bestselerach czy ogólnie fajnych książkach pasujących na taki prezent... mógłby mi ktoś coś doradzić i podać kilka tytułów?? byłabym wdzięczna:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-16 13:07:52

Czasami wołam w niebo Zwierzyńskiej ;))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz