WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY - wrzuć złotówkę do naszej wirtualnej puszki!

08 Stycznia 2012

Gdyby każda Papilotka wpłaciła 1 zł, zebrałybyśmy sporo ponad milion! W tym roku WOŚP zbiera pieniążki na potrzeby przyszłych mam i wcześniaków chorych na cukrzycę. Papilot nie mógł pozostać obojętny - włącz się do akcji razem z nami i SiePomaga.pl!

WOŚP

Strony

Komentarze (37)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-10 02:12:40

Papilot usuwa komentarze -.- Phi, też mi portal.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-09 19:04:49

Zapraszam: carlaila-fashion.blogspot.com

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-08 23:33:14

A ja nie dałam ani złotówki, bo cel mi się nie podoba, dałabym na chorych na raka, czy ofiary wypadków, a te wcześniaki jakos mnie nie przekonują, a już w ogóle te kobiety z cukrzycą w ciąży, wiedzą, że są chore, to po co zachodzą w ciążę i liczą, że ktos im będzie kupował specjalistyczny sprzęt? ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-09 09:33:06

Cukrzyca ciążowa to choroba spowodowana przez ciążę a nie chorą wcześniej kobietę. W trakcie porodu częściowo zanika a w ciągu 8 tygodni od porodu, czyli połogu całkowicie zanika. Akcja jest jak najbardziej słuszna, większą szansę na przeżycie mają wcześniaczki ze specjalistycznym sprzętem i pompami insulinowymi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-09 11:17:40

Ale jeśli Ty zaszłabyś w ciążę i w jej trakcie wykryto by u Ciebie cukrzycę ciążową, to oczekiwałabyś odpowiedniego leczenia, a co za tym idzie odpowiedniego sprzętu.... trochę wyobraźni dziewczyno

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-09 20:02:45

Mam wykrytą cukrzycę od 2 lat i dlatego miałabym zrezygnować z macierzyństwa????

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-09 21:34:42

No to przepraszam, jeżeli ta cukrzyca się pojawia dopiero w ciąży dopiero to rozumiem, ale jak czyjś organizm nie jest na tyle zdrowy, żeby mogło rozwijać się w nim dziecko ciąża jest koszmarnym egoizmem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-08 20:48:09

Wspaniała akcja! Zawsze gorąco kibicuje aby zebrała sie jak największa suma pieniędzy. Dobrze, że jest taki ktoś jak Jurek Owsiak, który ma gorące serce! Dziękuję mu za to, gdyż w przyszłości i ja będę potrzebowała pomocy, którą on w tym roku organizuje. Walka z cukrzycą jest ciężka- wiem to na swoim przykładzie. Pompy insulinowe dla kobiet w ciąży na pewno się przydadzą!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-08 20:36:37

państwo ma nam to wszystko zapewnić na co zbieramy,ale tego nie robi ! I chwała Bogu za to,że mamy takiego człowieka bo gdyby nie on,to dużo dzieci by nie miało szansy na przeżycie ! Raz w roku możecie wrzucić do puszki 2 zł.Oby ci wszyscy krytycy nie musieli się kiedyś przekonać ile sprzętu dzięki WOŚP znajduje sie w szpitalach.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-09 09:35:50

Dokładnie, moje dziecko jeszcze jako noworodek leżało w szpitalu z zapaleniem oskrzeli i płuc. Spało na jednym z wielu łóżek sfinansowanych z wośp i korzystało z inhalatorów tłokowych również sfinansowanym przez wośp. Mimo to, że taki inhalator to wydatek rzędu 200 zł to szpital ich nie posiadał, albo posiadał bardzo stare do niczego sie nie nadające.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-08 16:44:25

tak tylko żę on robi to na wilka sakle a Ty co kasze dałaś w sklepie i juz myslisz że komuś pomogłaś?? Nie lubie takich ludzi jak Ty X) a ta kasa nie idzie dla niego tylko dla wcześniaków i inne chore dzieci które potrzebuja tych pieniedzy gdyby wszyscy go nie lubili to by ta zbióraka nie miała sensu na szcescie sa ludzie normalni .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-08 15:19:31

Wróciłam ze zbiórki, marzłam od 8 rano, w deszczu ze śniegiem, zimnie, mam odmrożone nogi, ale było warto, myślę, że w puszce jest ze 200, 300 złotych, i wiem, że dzięki temu dołożę się do tego aby jakieś dziecko przeżyło :) Pan Owsiak zgarnie sobie z tego kasę? A niech se bierze, nawet milion! Chwała mu za to, ze wymyślił taka akcje, i tyle sprzętu mają szpitale!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-08 14:06:10

wszyscy którzy są przeciwni WOŚP-owi, zmienią zdanie jeśli jedyną szansą na uratowanie ich dzieciątka, będzie umieszczenie go chociażby w inkubatorze z logo WOŚP. niech w takiej sytuacji zaczną krytykować to, co tak na prawdę jest dobre!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-08 20:15:57

państwo powinno nam zapewnić taki sprzęt, płacimy na to niemałe pieniądze, nikt nie musi po raz drugi albo trzeci wyciągać od nas te pieniądze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-08 20:59:59

grunt to dobrze życzyć innym o.O

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)