„Upadli” – pełna sekretów miłosna historia

14 Maja 2010

Wydawnictwo Mag zaprasza swoich czytelników do lektury nowej, wciągającej powieści – pełnej sekretów historii miłosnej…

„Upadli” – pełna sekretów miłosna historia
> -->

Powieść "Upadli" jest historią 17 - letniej Lucy, która zaczyna naukę w Sword & Cross, poprawczaku w Savanie. Chłopak dziewczyny zginął w dziwnych okolicznościach i Lucy bierze na siebie ciężar winy wynikający z jego śmierci. Podobnie jak ona, inni uczniowie szkoły wydają się również posiadać swoje straszliwe sekrety. Lecz kiedy dziewczyna spotyka Daniela, niesamowitego ucznia, czuje, że jest jakiś sens przebywania w murach tej koszmarnej szkoły. Zaś Daniel to nikt inny jak upadły anioł, skazany na miłość do tej samej dziewczyny, którą przeżywa się co 17 lat. Upadły anioł musi jednak obserwować śmierć wybranki. Lucy okazuje się być nieśmiertelna... Umiera i odradza się jako zwykła dziewczyna... Ale nie pamięta kim naprawdę jest…

Strony

Komentarze (36)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-18 13:08:46

Przeczytałam wszystkie książki ok. rok temu, każdą w 3 dni i do teraz czytam je wszystkie jeszcze raz. Jeśli wyjdzie film to na premierze będę z 6 razy : D Po przeczytaniu zakochałam się w Danielu i Cameronie ;D a ulubienicą moją została Arianne xD Pozdrawiam ; *****

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-06 21:17:17

zaj.ebista książka polecam Daniela R******t

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-19 13:18:29

opis jest tu zdeczko źle napisany... I oni nie upadli na głowe tylko zostali wyrzuceni z raju, ale nie koniecznie po upadku muszą iść do piekła, ale mogą być dobrzy A daniel miał się skupić na wygraniu wojny z diabłemi wtedy zakochał się w luce i kiedy zabronili im się spotykać i tak to robili, i wtedy zostali oboje przeklęci. a kiedy ona odradza się nic nie pamiętając co 17 lat jakimś cudem zawsze się znajdują, a ona przy każdym pocałunku (były wyjątki) spala się.. z racji, że to jej ostatnie wcielenie (poniewaz nie została ochrzczona) wszyscy chcą ją zabić, tak samo wygnańcy jak i rada 24 starców..... za niedługo polska premiera 3 częśći..... 29.06.2011r pa pa pa

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-07 19:29:57

ale film ma być na 100%??????????

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-11-25 19:24:16

ksiazka jest rewelacyjna bardzo wciaga ja juz przeczytalam 2 uadli i udreka teraz z niecierpliwoscia czekam na kolejna czesc pasjia no ii na film::)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-20 22:25:17

czytalam. jest świetna. ale lepsz była miasto kości.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-06 19:40:28

Książka jest wspaniała i niezwykła !! Ogromnie ją polecam. ;) Czy ktoś z zainteresowanych wie czy powsatał lub powstanie film na podst. ksiązki?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-29 11:42:48

Ja narazie zaczęłam czytać książkę i narazie nudna bo nic ciekawego się nie dzieje ale mam nadzieję że coś się zacznie dziać ;)Pozdro dla wszystkich ;*

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-26 22:14:34

Własnie skonczylam ja czytac. Ksiazka super, a daniel... mozna sie zakochac :) polecam!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-22 12:58:30

www.seriaupadli.fora.pl

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz