Umeblują paryskie metro!

22 Marca 2010

Znany producent mebli zadba o to, aby na paryskich stacjach metra było przyjemniej, bardziej kolorowo i na pewno wygodniej. Na peronach pojawią się stylowe kanapy, lampy oraz krzesła!

Umeblują paryskie metro!

-->

-->e.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (57)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-25 17:21:08

Mieszkam w Paryżu i widziałam już te mebelki :) Fajnie to wygląda, no chyba że zaczną sypiać na nich bezdomni. Może jednak nie będzie tak źle bo wiadomo, że nie postawią kanap na stacjach typu La Fourche...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-25 00:41:48

dziwne dziwne, jak ja byłam w Paryżu to byłam świadkiem jak na stacji jakiś facet wziął tubkę kleju do papieru i wymarował nim krzesło... hm...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-24 12:57:19

Nie boja się że ukradną zniszczą albo coś???

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-23 20:13:46

zaje :D ale nie w polsce

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-23 12:21:02

jakie to fajne ... u nas by osrałi,oszczali,zasprejowali i pokradli ... wstyd mi za takich rodaków. Czy to blok ktos odmaluje czy nowe elementy miejskiej infrastruktury założy, to i tak będzie to oklejone ,obdrapane i popisane. Dlaczego? Co powoduje takimi ludźmi, by niszczyć wspólną własność?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-23 23:52:41

uwiez mi ze tez bedzie obsrane i oszczane wiem cos na ten temat mieszkalam w paryzu 7 lat i uwiez mi nieprzejdzie to heheh zajefajnie to wyglada ale nieprzejdzie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-23 23:52:46

IDIOTYZM - co jest domeną większości naszego społeczeństwa.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-22 23:27:02

Super

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-22 22:25:29

przecież to się będzie brudzić i w pewnym momencie stanie się tak obrzydliwe że nikt na to nawet nie spojrzy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-22 22:04:46

jak by tak zrobili w Polsce to by im to ukradli po jednym dniu albo zniszczyli

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-23 02:47:21

CO RACJA TO RACJA :) święte słowa !!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-23 23:51:14

dokładnie, albo zarzygali, zaszczali czy jeszcze cos innego. syf kiła i korniki w tym kraju, niestety jaki kraj tacy ludzie, takie rozwiązania nie dla "bydła" jakie niestety wystepuje w naszym kraju

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-22 22:02:47

no nie...ja już tam byłam i nieprędko bd znowu :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-22 18:53:45

Metro w Paryżu jeździ co 2 minuty. także czekanie na nie wcale nie jest takie uciążliwe.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz