Świąteczne życzenia od Redakcji

24 Kwietnia 2011

Wielkanocne świętowanie czas zacząć!

kartka wielkanocna

Drogie Czytelniczki,

To już kolejna spędzana wspólnie z Wami wiosna, kolejne wspólne święta Wielkanocne. W tym szczególnym czasie życzymy Wam mnóstwa słońca, wspaniałych chwil celebrowanych w gronie rodziny oraz niesłabnących pokładów pozytywnej wiosennej energii. Aby jajka miały 0 kalorii, bazie kwitły cały rok, a z Waszych twarzy nigdy nie znikał uśmiech!

Ucałowania od całej Redakcji!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (15)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-25 15:00:24

a ja życzę redakcji, by miała lepsze artykuły, przede wszystkim swoje WŁASNE :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-25 11:46:01

Dziękuje. Ja życzę Wam, abyście mialy mniej marudzących czytelniczek na papilocie :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-24 15:31:14

Święta, święty czas już tuż wcinaj jajka ale już. Kiedy zając Cię zaś wzruszy, daj mu marchew, podrap uszy. A gdy jajko będzie puste, daj mu kopa wprost w kapustę. Niech nie myśli, że jest cwany, za to Ty miej rok udany. Życzę Wesołych Świąt Wielkiej Nocy pełnych jajek i dużo szczęścia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-24 12:50:40

czuje się pokrzywdzony :( bo ja jestem facetem i czytam codziennie tą strone a nie napisałyście drogie czytelniczki i czytelnicy ;(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-24 12:31:11

Dzięki i wzajemnie. Ogólnie fajnie jest tylko szkoda, że jest tylko ja+komputer a rodzina o mnie zapomniała i pewnie jedzą teraz sobie śniadanko i udają, że mnie nie znają. Ot tak się chciałam wyżalić.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-24 20:44:08

tule mocno :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-24 12:25:07

Wzajemnie.!!:**

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-24 11:49:59

chyba Wielkiej nocy...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-24 08:55:29

wesołych, rodzinnych Świąt Wielkanocy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-23 15:25:56

Wesołych Świąt od zajączka!;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-24 20:00:10

Jakiego zajączka? Boże, ludzie, załamujecie mnie... To jest święto chrześcijańskie! A nie zajączka, baranka i innych pierdółek!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-23 15:09:03

Zajączka pięknego, Dyngusa mokrego, Miłości wiecznej, Drogi tylko mlecznej. Świat w szczęście owocnych, Życzy kurczaczek wielkanocny!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz