Redakcja życzy Wesołych Świąt! (To już nasza piąta wspólna Wielkanoc)

30 Marca 2013

Ogromnie się cieszymy, że wciąż jesteście z nami!

życzenia wielkanocne

Aż trudno uwierzyć, jak szybko płynie czas. Dopiero pisałyśmy dla Was życzenia bożonarodzeniowe, a tu już mamy Wielkanoc - i to piątą wspólnie spędzaną!

Niech ten wyjątkowy czas będzie dla Was i Waszych rodzin chwilą wytchnienia, odpoczynku od codzienności i obowiązków. Życzymy Wam ogromu pozytywnej energii i świetnego humoru. Niech będzie radośnie, słonecznie i baaardzo kalorycznie - a co tam, raz w roku można zaszaleć!

Ucałowania od całej Redakcji!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (18)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-03-31 18:28:14

re: Redakcja życzy Wesołych Świąt! (To już nasza piąta wspólna Wielkanoc)

Ja nie generalizuje. To JA poczulam sie ominieta w tych zyczeniach wiec postanowilam napisac. Tak dla mnie blizsza nizrodzina  jest druga polowa bo to najwazniejsza osoba w zyciu jest

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-03-31 18:25:52

re: Redakcja życzy Wesołych Świąt! (To już nasza piąta wspólna Wielkanoc)

Ja nie generalizuje. Ro JA poczulam sie ominieta w tych zyczeniach wiec postanowilam napisac. Tak dla mnie blizsza niz rodzina jest druga polowa bo to najwazniejsza osoba w zyciu jest.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-04-01 00:35:26

dla ciebie, nie dla wszytstkich. I owszem, generalizujesz, piszesz "powiinno się" "bo druga połowa jest najwazniejsza w zyciu". To własnie jets generalizowanie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-04-01 13:28:05

No bo powinno sie. Dlatego ze nie dla wszystich rodzina jet najwazniejsza. Wlasnie te zyczenia w ten sposob generalizuja.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-03-31 14:49:55

re: Redakcja życzy Wesołych Świąt! (To już nasza piąta wspólna Wielkanoc)

Jak ja nie znosze jak ktos zyczy rodzinnych swiat albo swiat spedzonych w gronie rodziny... Powinno sie zyczyc w gronie najblizszyh bo np chlopak to w zasadzie nie rodzina a osoba najblizsza blizsza niz rodzina po druga polowa to najwazniejsza osoba w zyciu... Draznia mnie takie zyczenia dlatego postanowilam napisc.... Takze zy e udanego dlugiego weekendu spedzonego z najblizszymi :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-03-31 15:30:58

druga połowa jest bliższa niż rodzina? Dla mnie tak, ale nie dla wszytkich, wiec nie generalizuj. Uważam, że swieta powinno sie spedzac w gronie rodziny.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-03-31 12:25:15

re: Redakcja życzy Wesołych Świąt! (To już nasza piąta wspólna Wielkanoc)

Słońca słońca i jeszcze raz słonca! Wszystkiego dobrego wszystkim ! ;*

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ancia
(Ocena: 5)
2013-03-30 20:17:27

re: Redakcja życzy Wesołych Świąt! (To już nasza piąta wspólna Wielkanoc)

nawzajem:*

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-03-30 19:25:17

re: Redakcja życzy Wesołych Świąt! (To już nasza piąta wspólna Wielkanoc)

Wzajemnie :) To takie przykre, że wy życzycie wesołych świąt, a kobiety tutaj i tak znajdą powód, żeby się przyczepić ha ha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-03-30 18:32:54

re: Redakcja życzy Wesołych Świąt! (To już nasza piąta wspólna Wielkanoc)

ładne zyczenia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-03-30 15:19:34

re: Redakcja życzy Wesołych Świąt! (To już nasza piąta wspólna Wielkanoc)

Dzięki dzięki i nawzajem !! :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-03-30 14:21:36

re: Redakcja życzy Wesołych Świąt! (To już nasza piąta wspólna Wielkanoc)

Fakt: papilot na co dzień publikuje artykuły krytykujące religię chrześcijańską... ...ale życzenia z okazji chrześcijańskiego święta być muszą

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-03-30 16:54:15

a gdzie ta krytyka? Ja jej jakoś nie widzę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-03-30 18:20:32

gdzie krytykuje religie chrzescijanska? sa tematy na temat religii itd ale nigdzie nie jest napisane ze redakcja uwaza ze chrzescijanizm jest taki czy taki . co za ludzie....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-03-30 13:03:44

re: Redakcja życzy Wesołych Świąt! (To już nasza piąta wspólna Wielkanoc)

Ojej

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz