Razem z Papilot.pl pomagam WOŚP ♥

13 Stycznia 2013

Klikając w serduszko, dodatkowo wsparłam Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wirtualną monetą, którą Papilot.pl wpłaci na konto WOŚP. Wspólne pokażmy wielką siłę naszych serc w Internecie!

WOSP

Dziś 21. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - tegeorocznym celem jest nie tylko ratowanie życia dzieci, ale także wsparcie godnej opieki medycznej seniorów.

Postanowiliśmy przyłączyć się do akacji, umieszczając na Papilocie wirtualne serduszko, w które WYSTARCZY KLIKNAĆ & PODZIELIĆ SIĘ NA FACEBOOK`u - to tak jakbyś przykleiła na swój profil kultową naklejkę od Jurka Owsiaka!

Oznacz się naszym sercem na portalu społecznościowym, pokaż że pomagasz! Ciebie to nic nie kosztuje, a my przekażemy całość zebranej w ten sposób kwoty na rzecz WOŚP - kliknij w wirtualne serduszko poniżej.

255

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (53)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-14 17:34:45

nawet jeśli Owsiak wziąłby dla siebie i milion, to co z tego? sprzet jest? jest. kupiony za pozostałe miliony, które zbierane sa z jego inicjatywy.nikomu nie życzę, ale gdyby komus oczerniającego go urodziło się chore dziecko, a sprzęt z wośpu pomógłby, to kazdy zmieniłby zdanie. żaden człowiek nie zrobił tyle dobrego co Owsiak. prawdziwy bohater, cudowny człowiek.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-14 12:31:18

Jurek jest wielki!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-14 06:41:54

Do tych, co walą równe hejty na Owsiaka, bo się naczytały wielu różnych bzdur i przeinaczeń "na internetach" i powtarzają jak papuga, co im ultrakatolska rodzinka naopowiadała - wystrzelcie się wszystkie w kosmos. Będzie z tego podwójny pożytek: głupota nie będzie się szerzyć, a Wasze ewentualne dzieci z problemami zdrowotnymi nie będą korzystać ze sprzęty "komuszego" Owsiaka (radzę sprawdzić historię swojej rodziny, czy przypadkiem nie macie tam jakieś "plamy na honorze"). Skoro już tak żądacie uczciwości to proszę, możecie próbować ruszyć z posad dwie najbardziej podejrzane pod tym względem instytucje - NFZ i ZUS. Gwarantuję, że niczego się nie dowiecie, nic nie zrobicie i niczego nie ugracie, bo to jest sitwa. Niezależnie od tego, czy nie byłoby Owsiaka, czy byłoby ich dziesięciu oddanych w składkach zdrowotnych i podatkach pieniędzy nie zobaczycie nigdy, są one zgrabnie rozparcelowane przez "kolesi". Zastanówcie się lepiej, czy nie sracie do własnego gniazda, yntelektualystky...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-14 11:55:20

święta racja koleżanko

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-14 01:48:58

Superakcja Papilotu! Dzięki!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kaliiii
(Ocena: 5)
2013-01-13 22:12:35

Ja mogę mu płacić za to ze robi cos, czego nie możemy dostać od Państwa. Boli was ze dostanie pensje z tego zbieractwa, i co z tego, na polityków więcej płacicie. Woodstock? O ile wiem to też się tam wspiera wośp i ludzie oddają krew. I jakoś bezpłatna impreza zbiera fanów nie tylko "brudów" jak "ludzi normalnych, przeciętnych" w PL jak i w całej Europie. Pomaga i ja mu się kłaniam, za to co robi. Ps. jego pensja została ostatnio przeliczona 3100 zl wychodzi dla niego i innych ludzi których ma pod sobą. Wydaje mi się ze jednak to nie jest dużo a ile musi się szykować na takie cos, i ile trzeba mieć zaangażowania, gdy jeszcze ludzie cię negatywnie postrzegają gdy robisz cos dobrego. Chory kraj i chore obyczaje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
gygy
(Ocena: 5)
2013-01-13 22:31:27

przeciez on nie zbiera pieniedzy tylko te dzieciaki co stoją na mrozie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-14 12:01:17

masz rację. Dla mnie ten człowiek jest wielki za to co robi. Dzięki jego sprzętowi mam w rodzinie dwoje dzieciaczków, które urodziły się w 7 miesiącu i gdyby nie sprzęt od WOŚP nie byłoby ich dzisiaj między nami. Człowiek robi coś wielkiego a i tak zostaje opluty, bo "NFZ i tak musiałby kupić ten sprzęt". Nie wiem w jakim ludzie z komentarzy poniżej świecie żyją, tak wierzcie, że cokolwiek od NFZ dostaniecie, tak jak i dostaniecie super emeryturki od zusu. Zejdźcie na ziemie, bo guzik wiecie, a się wypowiadacie na tematy zupełnie wam obce. Ja jedynie życzę wam jednego żeby wasze przyszłe dzieci czy wnuki urodziły się w pełni zdrowe i nigdy nie potrzebowały sprzętu od Owsiaka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
magda
(Ocena: 5)
2013-01-13 20:27:21

Nie chce mi się wierzyć, że młodzi, inteligentni (zakładam..) ludzie wierzą w jakąkolwiek pomoc Caritasu a oczerniają Owsiaka. Czy wyście na głowy poupadali?? Zorientujcie się najpierw (ale może nie na prokatolickich itp stronach ok?). Nie znajdziecie żadnego raportu finansowego Caritasu, a za to poczytacie o tysiącach przekrętów które były nagłaśniane. Ale lepiej nie czytać czegoś co ci nie pasuje nie? Owsiak robi coś dobrego dla nas, uczciwie i publicznie się z tego rozlicza, takich ludzi trzeba popierać a nie krytykować bo się naczytało jakichś propagandowych głupot!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kaliiii
(Ocena: 5)
2013-01-13 22:21:54

Popieram, ludzie chyba zazdroszczą mu tego 1%. Caritas to już inna bajka...w którego wkładamy też kasę ale nie tylko raz w roku i mamy za to wielkie g. Proste pytanie dlaczego w szkołach są zbiórki żywności wspierane caritasem? Skoro i tak dostaje on kasę. Dlaczego mamy dokładać do czegoś za co płacimy? Jurek robi to "osobno" i pomaga dzieciaka, i niech ma ten jeden procent czy nawet i 20% bo i tak mu się należy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-13 20:21:20

Ludzie, co Was tak boli? Nie chcecie żeby Owsiak kupował sprzęt i do tego zarabiał dla siebie to nie wrzucajcie! Jeśli ludzie mają na to pieniądze i chcą się nimi dzielić i chociaż w 1/1000000000000000 przyczynić się do jakiejś poprawy uposażenia szpitala to niech to robią! Oczywiście szum medialny jest przy tym ogromny i działalność polityków (reklama) niepotrzebna, ale to się nazywa marketing, czyli coś nieodzownego jeśli chce się osiągnąć swój cel i zaistnieć w XXI w. Ale taka mentalność Polaków - lepiej siedzieć na dupie przed kompem i psioczyć na wszystko wokół, bo wygodnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Mi
(Ocena: 5)
2013-01-13 17:11:54

a co do caritasu to ok, pomaga, jasne że tak, ale gdyby nie było WOŚP, to ludzie nie daliby tych pieniędzy na Caritas, tylko po prostu zatrzymali dla siebie. Ja pomagam co roku i jestem z tego dumna, jeśli mogę zrobić coś dobrego w taki prosty sposób to super. Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby zamiast pomóc jeszcze kogoś wyzywać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
czytelniczka
(Ocena: 5)
2013-01-13 16:11:50

nie mam fejsbuka ,wiec nie moge kliknac. smiech

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-14 09:15:31

to samo :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
K.
(Ocena: 5)
2013-01-13 14:23:29

Tak go hejtujecie, a ja jestem za. W moim dość małym mieście mamy tylko jeden szpital, który parę lat temu dostał od WOŚPu supernowoczesny sprzęt dla noworodków. I wiecie co? Siostra rok temu urodziła wcześniaka. Miała wcześniej problemy w ciąży, dlatego chciała rodzić w klinice oddalonej o jakąś godzinę drogi samochodem (zakładając, że nie byłoby korków), ale wszyscy spanikowali jak zaczęła rodzić na grubo przed terminem i wylądowała na oddziele w pobliskim szpitalu. Pielęgniarki same przyznały, że maleństwa nie udałoby się utrzymać gdyby nie dostali tego sprzętu. Co z tego, że bierze dla siebie? Nie musi być od razu świętą Teresą z Kalkuty. Owszem, to jest biznes, nabijanie kasy, ale jeśli przy okazji ma pomóc innym to ja się na to zgadzam. Mój siostrzeniec żyje i ma się dobrze i skoro zasrany NFZ nie spełnia obowiązków, to trzeba jakoś pomóc ratować ludzi i zamiast wyżywać się na Owsiaku wyżywajcie się na politykach.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-13 14:53:37

nie wyżywamy się, my po prostu nie płacimy bo widzimy skutki takiego postępowania. Niedługo sami będziemy musieli sami płacić na podwyżki dla pielęgniarek czy lekarzy, bo NFZu też nie będzie stać na zapłacenie im pensji. To jest chore postępowanie, a Owsiak robi tylko niedzwiedzią przysługę nam wszystkim i zachęca do kolejnego po płaceniu podatków wspierania finansowego

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz