Polki mają coraz większe piersi!

11 Maja 2010

Firmy ubraniowe oceniły, że zmieniły się typowe rozmiary Polek i Polaków. Paniom powiększyły się piersi, a panom...

Polki mają coraz większe piersi!
> Przez dziesięciolecia zmieniły się rozmiary i proporcje ludzkiego ciała. Tak wynika z obserwacji producentów ubrań. Obecnie polscy mężczyźni mają dłuższe ręce i nogi niż ich rodzice, brzuszki rosną już nawet młodym mężczyznom, a kobiety mogą się poszczycić pokaźniejszym biustem - donosi "Polska Kurier Lubelski”.

Jedna z firm odzieżowych rozpoczęła nawet akcję: "Wielkie mierzenie Polaków". - Coraz więcej naszych garniturów idzie do przeróbki. A to rękaw za krótki, a to na brzuchu się nie zapina - przekonuje Waldemar Borycki z firmy New Men, producenta garniturów i koszul.

Natomiast Elżbieta Kozieł, sprzedawczyni bielizny marki Triumph, często spotyka klientki z rozmiarami miseczki biustonosza E, F, G a nawet H. - W jedzeniu znajduje się obecnie bardzo dużo hormonów i to jest przyczyną zmiany proporcji kobiecych ciał - uważa pani Elżbieta.

Na Fakt.pl zobacz również:  Solarium jak narkotyk

Zobacz także:

REKORD: Największe naturalne piersi świata

 

Wasze listy: „Wstydzę się moich wielkich piersi!”

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (299)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-12 16:16:11

Anonim a ja mam 16 lat i minus A też mam 16 lat i małe nie widoczne prawie piersi ...myslicie z emi jescze urosna ????? jest to możliwe??

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-25 18:57:39

hahahah.. ja mam 14. lat i mam 80D. Strach pomyśleć co będzie za kilka lat.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-06 05:51:40

Za kilka lat może dobierzesz poprawny rozmiar stanika (bo czy masz 90 cm pod biustem i malutkie piersi, że nosisz 80D?). Możesz to też zrobić wcześniej - im wcześniej tym mniej Ci te niedobrane biustonosze zmasakrują biust: odwiedź forum Lobby Biuściastych i wpisz się do wątku "rozmiarowego".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-16 18:50:22

a ja mam 16 lat i minus A

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-16 14:30:50

NIE UROSŁY TYLKO CORAZ WIĘCEJ POLEK DOBIERA PRAWIDŁOWO STANIK.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-17 14:12:41

niestety nawet teraz, ekspedientki w sklepach po usłyszeniu 70E robią wielkie oczy i doradzają wszystkim 75B

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-16 13:49:59

mam 15 lat i mam 75C/D.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-15 19:17:00

nie4stety nie mnie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-15 16:49:33

Kupują większe rozmiary staników bo potrafią te staniki poprawnie dobierać (np. wymiary 75/90 to nie jest 75B tylko 70D).

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-15 16:13:42

Proszę Was -.- "Polkom urosły piersi" i kupują większe rozmiary staników tylko i wyłącznie dlatego,że w dzisiejszych czasach można bez problemu poddać się operacji powiększenia biustu. A ten zabieg jest coraz tańszy i coraz rzadziej są jakieś komplikacje, więc dużo kobiet podejmuje tą decyzję.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-15 19:26:05

nie "tylko i wyłącznie" to zasługa silikonów, ale też wyższej świadomości polek co do doboru rozmiaru stanika. poza tym z tymi hormonami musi coś być, bo z obu stron w rodzinie wszystkie kobiety mają co najwyżej miseczkę B, a pod to 70/85, a ja tu wyskoczyłam z 65G...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-15 12:10:55

ta, zastanawiające. sama mam małe A i jakoś nie zauważyłam by dziewczyny młodsze ode mnie oślepiały biustami miseczki D czy E. błagam.. dane wyjęte z dupy. tak bym to nazwała.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-02 23:06:41

Z dupy to jest wyjęta Twoja wiedza o rozmiarach staników. 65D czy 60F to bardzo niewielkie biusty i masa dziewczyn ma takie. A jak już niżej napisano ogólnie nic specjalnie nie rośnie, tylko dziewczyny potrafią lepiej dobierać staniki (czyli nie noszą za małych misek z za wąskimi obwodami) - laik jak widać tego nie potrafi zrozumieć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-15 11:45:32

to wszystko po wybuchu w Czarnobylu. Dzwczynki które się po tym urodziły mają dużo większe piersi niż starsze dziewczyny. Chłopaki mają spokojnie po 2 metry wzrostu i ogromne stopy.... Co prawda wpływ hormonów, konserwantów i wszelkiej innej chemii znajdującej się w otoczeniu też nha pewno temu sprzyja.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz