Noworoczne postanowienia

20 Grudnia 2009

Każdy z pewnością co rok podejmuje decyzję o rzuceniu nałogu czy też odchudzaniu.Najpierw ...

Noworoczne postanowienia

Każdy z pewnością co rok podejmuje decyzję o rzuceniu nałogu czy też odchudzaniu.

Najpierw jednak trzeba sobie zadać pytanie czy dam radę , czy poddam się ?

Nie wszystkie dajemy radę i postanowienia te wrzucamy na dno szafy , zapominając o nich na długi czas.. (być może do kolejnego roku )

Obietnica to nie wszystko, trzeba zacząć działać i np. w przypadku odchudzania -racjonalnie myśleć aby potem

nie mieć gorszych efektów .

Ważne jest aby nie poddawać się po tygodniu czy miesiącu , efekty nie zawsze są widoczne odrazu..

Więc Papilotki nie poddawać się z obietnicami na przyszły rok :)

Trzymam kciuki . Pozdrawiam .

Strony

Komentarze (27)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-01-03 20:05:29

Ja wytrzymam mam 3 postanowienia :) -Pójdę do laboratorium tańca -Nauczę się szpagatu i gwiazdy a 3 to prywatne :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-01-02 18:20:55

ludzie ale wy macie postanowienia rzucic palenie, schunac 5 kg ... nie stac was na cos wiecej??!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-01-02 17:11:12

hahaha a ja nie bede wiecej pic! xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-01-01 14:09:35

Tutaj wpisz treść komentarza...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-31 13:48:25

no trzeba byćć silnym i cierpliwym najlepsze na odchudzanie jest codzienna gimnastyka!!! pozdrawia,

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-30 23:31:45

co za bzdury!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-30 19:48:31

nie będę jeść ziemniaków, białego chleba i żarełka z fast foodów :P aha!! i zacznę ćwiczyć :D dużo tego :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-31 00:01:01

ziemniaczki?! biały chleb?! NIGDY W ŻYCIU SOBIE TEGO NIE ODMÓWIĘ!!! nie jem w ogóle tylko fast foodów. a i tak będę szczupła bo cały czas się będę ruszać:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-01-03 22:48:00

9 jak ktos dba o ciało( ruch, cwiczenia gimnastyka) regularnie to moze sobie pozwolic na kazde jedzonko, oczywiscie z umiarem, i najlepiej tak po19 nie jesc ciezkostrawnych rzeczy, ale nie trzeba całkowicie się wyrzekac o tej poze jedzonka ja i ok 23 cos tam zajadam mam 168 i waże 48 kg, niczego sobie nie odmawiam, ale np zrezygnowałam z dojazdów autobusem na rzecz codziennych spacerków i jest git ;) także drogie koleżanki "ruszac pupcie i maszerowac "

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-28 23:17:11

Dla mnie postanowienia są po prostu bez sensu.I tak wiem,że nie wywiązałabym się z tych ,,noworocznych postanowień'" ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-28 14:14:30

chorwacja. bardzo dobry wybór ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-26 22:10:27

Ostatnio czytałam prawie identyczny artykuł To się nazywa plagiat... I nie wiem co sobie myślisz ale tak nie może być

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-30 09:18:07

ja też czytałam Był w cosmopolitanie To skandal

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-30 14:42:50

Ja sobie postanowiłam że rzuce palenie bo to takie popularne a i tak wiadomo że nie rzuce ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-01-04 01:36:46

Dziwię się że tak po prostu stawiasz z góry że " i tak nie rzucę" Ja też mam takie postanowienie, a dla ułatwienia kupiłam tabletki tabex na rzucenie i oprócz tego psychicznie się nastawiłam że rzucę to okropieństwo. Wymienia sobie wszystkie cechy przeciwne papierosom. I kiedy przychodzi najgorszy moment chęci siegnięcia po papierosa powtarzam to sobie. Nie palę już 5 dni. Kiedy probowalam zapalic prawie zwymiotowalam. Dziewczyny nie poddawajcie się to nie jest takie trudne. Uwierzcie tylko że dacie radę!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-01-04 01:54:40

Dziwię się że tak po prostu stawiasz z góry że " i tak nie rzucę" Ja też mam takie postanowienie, a dla ułatwienia kupiłam tabletki tabex na rzucenie i oprócz tego psychicznie się nastawiłam że rzucę to okropieństwo. Wymienia sobie wszystkie cechy przeciwne papierosom. I kiedy przychodzi najgorszy moment chęci siegnięcia po papierosa powtarzam to sobie. Nie palę już 5 dni. Kiedy probowalam zapalic prawie zwymiotowalam. Dziewczyny nie poddawajcie się to nie jest takie trudne. Uwierzcie tylko że dacie radę!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz