Nagi kalendarz dobroczynny

22 Kwietnia 2010

Dziewczyny zebrały 26 tysięcy funtów na szczytny cel! Zobacz jak pozowały do zdjęć!

Nagi kalendarz dobroczynny
>

50 ochotniczek, żon i narzeczonych panów związanych z brytyjskimi siłami zbrojnymi, postanowiło zrzucić ubranie w szczytnym celu. Z inicjatywy 20-letniej Kelly Monk, której ukochany, 21-letnie Andrew, służy w armii, wykonano serię zdjęć roznegliżowanym paniom, które prezentują wdzięki w arsenale broni, na czołgu czy skrzydle myśliwca.

Sesja stała się bazą kalendarza dobroczynnego, z którego dochód (26 tysięcy funtów) zostanie przeznaczony na pomoc umundurowanym ofiarom wojny w Afganistanie i Iraku. Dziewczyny podeszły do pozowania z poczuciem humoru i dystansem do własnego, nie zawsze doskonałego, ciała. Efekt świetny, choć zdaniem niektórych, nieco szowinistyczny. Ale nie od dziś wiadomo, że „za mundurem panny sznurem”…

Natasza Lasky

Zobacz także:

Nieprzyzwoity kalendarz na 2010 rok

To już 37. wydanie kultowego kalendarza, do którego produkcji co roku zatrudnia się topowe modelki i najlepszych fotografów. Najnowsza edycja, jak wszystkie poprzednie, ocieka dzikim erotyzmem…

Kalendarz pęka w szwach! Codziennie coś świętujemy!

365 dni w roku obchodzimy święta, o których być może nawet nigdy nie słyszałaś! Czy wiesz kiedy wypada Dzień Toalet albo ludzi leworęcznych? Nie? Koniecznie przeczytaj o tych i innych ciekawostkach z kalendarza!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (110)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Podpis...
(Ocena: 5)
2014-01-31 03:05:27

re: Nagi kalendarz dobroczynny

Napisz komentarz...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-27 18:27:19

normalnie nienormalne:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-27 22:35:24

jestem kobietą i mi się podoba :))) tak są fajnie zrobione te zdjęcia że niby nagie a jednak nic nie widać:D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-06 18:21:02

Tragedia !! bardzo dziwny pomysl i faktycznie BARDZO SZOWINISTYCZNY!!! jak zawsze zreszta!!! Czasem mam wrazrenie, ze tylko nagosc sie liczy!! NIESMACZNE

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-01 18:23:02

Kazda kobieta jest piekna.! Taka chudzitka jak patyczek to nie kobieta.!!! Kazda z nas powinna miec co nieco i okraglutkie ksztalty ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-29 18:24:34

Mowicie ze maja celulit i ze to jest ohydne hehehe no to macie swietne podjescie bo co 3 kobieta go ma nie wazne czy jest chuda czy ma troche wiecej kg niestety tak juz jest ja osobiscie mam 175 cm i nosze rozmiar S i jakos tez mam celulit ;]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-28 23:11:06

Uświadomcie sobie w końcu, że Każde zdjęcie "wysłane w świat" jest obrabiane w photoshopie, postprodukcja stała się nieodłącznym elementem fotografii reklamowej..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-26 17:02:54

te zdjecia SA OBRABIANE W photoshopie, przeciez to widac, szczególnie na trzecim, panienki sa doklejone, jedna ma zle przycieta noge, druga rozmazany brzuch (nie wiadomo czemu). Te zdjecia moglby by być dobre nie krytykuje pomyslu, krytykuje wykonanie. Czy tak trudno o profesjonalnego fotografa?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-25 15:30:33

Jak dla mnie zakładanie beretu i pasa Wojska Polskiego na nagie ciało jest zniewagą symboli narodowych.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-25 15:48:58

a może dopieszczeniem ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-26 17:39:04

to brytyjski kalendarz nie polski :P więc nie nasze militaria :P kalendarz fajny, nie wulgarny ale odpowiedni

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-25 15:07:39

niby naturalnie , i dobrze . ale jakoś mało seksownie, tzn kompletnie nie seksownie wyglądają te kobiety na tych zdjęciach .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-25 15:49:57

czy wszystko co nas otacza musi byc seksowne? wszedzie mamy gołe cipki a tu wszystko jest ujęte z poczuciem humoru i za to plus dla nich bo zrobiły coś choć trochę innego

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz