Na Waszą prośbę wracają anonimowe komentarze!

18 Grudnia 2012

Przyznajemy: konieczność logowania przez facebook`a była błędem, który postanowiliśmy błyskawicznie naprawić. Od dziś znów możecie komentować anonimowo. Liczymy na burzliwe dyskusje!

Carrie Bradshaw

Drogie Czytelniczki,

Bardzo (bardzo!) dziękujemy Wam za wszystkie komentarze i maile na temat nowego wyglądu i sposobu działania Papilota!

Zgodnie z Waszą sugestią i w odpowiedzi na liczne prośby, postanowiliśmy przywrócić możliwość anonimowego komentowania - wszak ten serwis to nie tylko artykuły redakcyjne, ale także i swoboda wyrażania własnych myśli i poglądów. Odbieranie Wam tego przywileju było błędem, który naprawiliśmy tak szybko jak to było możliwe :)

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi i pomysły - czekamy na maile pod adresem redakcja(at)papilot.pl.

Pozdrawiamy Was gorąco w ten mroźny wtorek,

Redakcja

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (127)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

thrhtt
(Ocena: 5)
2014-01-16 21:05:32

hrthrt

htrr

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
!!!
(Ocena: 5)
2012-12-20 01:50:37

Nooooo! i prawidłowo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-19 23:01:46

Jak zobaczyłam pierwszy czarne logo to zastanawiałam się kto zmarł. Skojarzyło mi się to z żałobą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-19 22:37:01

jak dla mnie ok tylko te okienka z artykułami na stronie głonej śa duże ledwno mi sie mieszczą dwa na ekranie, za duże obrazki i czcionka :P aha super ze sa komentarze takie jak zawsze bo przez tego FB to nie mogłam nic dodac :) Pozdrawiam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-19 19:17:51

Mnie osobiście nie podoba się kolor nowego papilota. Jakoś razi strasznie po oczach, lepiej by były chociaz troszkę ciemniejsze kolorki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
moskito
(Ocena: 5)
2012-12-19 19:00:16

Papilocie gratuluję :) Nowa grafika przypadła mi do gustu, choć wiadomo że trzeba się przyzwyczaić :D W ogóle jakoś jescze ciekawiej się tu ostatnio zrobiło :) No i dobrze, że komenty nie znikają, bo lubię czytać Wasze historie kochane :) Pozdrowienia dla redakcji i czytelniczek ;))))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Redakcja
(Ocena: 5)
2012-12-19 21:51:19

Dziękujemy i również pozdrawiamy :) Bardzo miło nam czytać takie komentarze!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonimus.
(Ocena: 5)
2012-12-19 18:39:25

Dziękuję Droga Redakcji, za usuwanie komentarzy! Prawda boli tak? dobrze!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-19 18:34:20

Dzię-ku-je-my

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-19 17:11:22

"(...) ale także i swoboda wyrażania własnych myśli i poglądów". Tak,szczególnie,gdy komentarze krytykujące wasz portal są usuwane.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
anonim
(Ocena: 5)
2012-12-19 16:30:43

wygląd jest świetny, właśnie tych komentarzy brakowało. to, że ściągacie trochę z boska.pl jest trochę irytujące, ale reszta to całkowity pozytyw, fajnie się go przegląda ;>

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Redakcja
(Ocena: 5)
2012-12-19 17:23:09

Papilot.pl i Boska.pl to serwisy siostrzane - oba należą do tej samej spółki i publikowanie wybranych treści z jednego na drugim nie jest kradzieżą treści, a sposobem na dotarcie z tematem do większego grona odbiorców :) Oba projektował ten sam grafik - to jego styl - charakterystyczny i rozpoznawalny sprawia, że są podobne - proste, eleganckie i wygodne dla Czytelniczek :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Dynm.
(Ocena: 5)
2012-12-19 19:48:05