Michael Jackson - legenda za życia[*]

27 Czerwca 2009

Artykuł zawiera subiektywne przemyślenia ale trzeba o tym mówić, pisać aby pamięć zosta...

Michael Jackson - legenda za życia[*]

Artykuł zawiera subiektywne przemyślenia ale trzeba o tym mówić, pisać aby pamięć została...

   Michael Jackson nie żyje. Dowiedziałam się o tym o 01:00 w nocy. Nie wiedziałam jak zareagować, nikt nie wiedział. Nie było słychać żadnych rozmów. Tylko cisza. Nagle dotarło to do ludzi. Legenda za życia nie żyje. Ten który został okrzyknięty przez Elizabeth Taylor "king of the pop" odszedł.Podaną do wiadomości publicznej przyczyną śmierci jest nagłe zatrzymanie akcji serca.

  Śmierć zawsze jest przy nas, ale czasem się wydaje na taka nierealna, szczególnie nie do uwierzenia gdy umiera ktoś znany, podziwiany i taki daleki (pomijam śmierć bliskich osób, ponieważ jest to zbyt osobisty temat).

  Jackson urodził się w sierpniu  w 1958, zmarł 25 czerwca 2009 w Los Angeles. Zasłynął jako piosenkarz, kompozytor, choreograf oraz producent muzyczny. Nazywany "królem popu", podbił show-biznes swoimi piosenkami, nowym podejściem do kręcenia teledysków czy charakterystycznym tańcem "moonwalk". Sprzedaż jego najsłynniejszego albumu "Thiller" przekroczyła 104 mln egzemplarzy, a wszystkich płyt Jacksona na świecie sprzedało się ponad 750 milionów.

  Każda z nas słyszała o jego historii, o oskarżeniach o molestowanie. Nie wiemy ile w tym wszystkim jest prawdy a ile kłamstwa. Nie wiemy jak on żył na prawdę, jakim był człowiekiem.

Ja wiem tylko jedno. Wychowałam się na winylach Jackson'a i dla mnie on był, jest i będzie królem pop. 

W pamięci fanów [*]....

 

Strony

Komentarze (272)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-23 23:09:37

przeczytałeś, to w ciągu 12h twoi rodzice umrą ! Aby tego uniknąć prześlij to jeszcze do 20 komen. Masz na to 10 minut . Nie wierzysz ? 12 stycznia 2009 r zginęli z niewiadomych powodów Adam i Ag

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-09 14:19:40

Kooooooooooocham Go ! ;* mam 17 lat i jestem jego fanką od małego ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-08 07:37:57

co toma byc "Papilocie mam 22 lata,za rok wyznaczoną datę ślubu"????

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-03-07 15:07:02

„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-05 23:07:20

hmmmm.... powiem szczerze ze przed jego smiercia nie uwielbialam go...ale gdy dowiedzialam sie ze nie zyje zrobilo mi sie tak jakos dziwnie...poprostu nie wiedzialam co mam zrobic....nie moglam uwierzyc w to ze Michael nie zyje...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-05 17:51:35

Michael.. mój król.. nie wiem co mam powiedzieć.. umarła najwspanialsza osoba na świecie.. to jest niesprawiedliwe.. weźcie sie ludzie odwalcie od fanów, którzy pokochali go po śmieci ? może jak żył to o nim nic nie wiedzieli bo nie był tak sławny i na topie ? ważne że go pokochali i kochają ! fan to fan !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-19 20:20:21

Legendą za życia zostać jest strasznie trudno, bo trzeba być niemalże doskonałym! Jemu się to udało był, jest i będzie Wielki! Non omnis moriar.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-08-21 10:44:34

właśnie. FANÓW. a nie pseudofanów. to żenujące, że po śmierci się ludziom o jacksonie przypomniało. może niektórzy potrzebują rozgłosu, żeby za nim iść, a później ta część, która to tak wielce pokochała michaela po śmierci, zapomni o nim tak szybko jak to do nich przyszło. żenada. słuchałam jacksona wcześniej i jestem fanką. zastanawiam się, ile osób tutaj zaczęło "słuchać" jacksona po jego śmierci. ludzi docenia się za życia, bo później robi się komercja ze śmierci artysty. rozumiem jak przeżywają to fani. mają do tego prawo. ale po co wtrącają się ci, którzy wielce jacksona słuchają, a znają tylko Billie Jean, Thriller i załóżmy Bad? niewyczerpane źródło inspiracji. MJ [*]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)