Kto zaśpiewa z Czesławem na nowej płycie „POP”?

09 Kwietnia 2010

U boku Czesława Mozila zaśpiewają między innymi dwie uzdolnione polskie wokalistki, Kasia Nosowska i Gaba Kulka. Kto jeszcze?

Czesław Śpiewa
>

Już 12 kwietnia w sklepach muzycznych pojawi się całkowicie nowa płyta jednego z największych objawień polskiej sceny. Czesław Mozil (znany jako Czesław Śpiewa) po sukcesie pierwszego krążka ("Debiut" został pokryty podwójną platyną!) zaprasza do teatru współczesnej Polski. Jednego z kawałków możecie posłuchać TUTAJ.

Wśród gości, którzy zaśpiewali z Czesławem, znaleźli się Gaba Kulka, Katarzyna Nosowska oraz Nergal.  Tak o współpracy z nimi opowiada Czesław Mozil:

- To było niesamowite zaprosić do współpracy takich wspaniałych ludzi. „Caravan” to jest utwór Gaby, czuła go od początku. Nergal bardzo mnie zainspirował, w „Dziewczyna z branży” nadał całej historii patosu. Odsłuchałem „Ceasia & Ruben” stojąc w warszawskim korku. Popłakałem się ze wzruszenia. Ten utwór nagrałem z Kasią Nosowską. Jestem mega szczęśliwy, że Kasia, Gaba i Nergal zaśpiewali na POP. To jest zaszczyt.

POP to teatr współczesnej Polski, w którym sztuka i kicz występują na jednej scenie. Piosenki opowiadają o Polsce, miłości, nadziei i o ich braku. Album nagrywany był w łódzkim Toya Studios. Podczas nagrań, Czesławowi towarzyszyło 11 przyjaciół, instrumentalistów z Danii. Ilustracje do POP wykonała Monika Kuczyniecka.

 

Strony

Komentarze (19)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-17 14:37:38

LAAAAAASYYYYY POOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOORZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-10 19:50:12

PŁYTA JUŻ JEST! (TZN. W SPRZEDAŻY) kupiłam w Empiku za 36,99 (chyba) mój tatuś dostanie ją na urodziny^^,

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-10 19:47:07

płyta już jest! kupiłam w empiku za 36,99zł mój tatuś dostanie ją na urodziny;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-09 23:14:08

.Polecam bardzo fajny darmowy konkurs coś w stylu lotto :)Bardzo atrakcyjne nagrody typu bizuteria, kosmetyki, telefony, ipody, laptopy, ciuchy, bony, zabawki, konsole i inne! 123konkurs.pl/pl/partnersprogram/50737.html

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-09 20:44:15

Byłam na koncercie, on jest niesamowity ;) czekam na płytę ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-09 18:37:52

niesamowity gość, ma pomysł i przede wszystkim talent : )

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-09 17:32:46

muszę koniecznie posłuchać

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-09 15:11:07

Wielbie liryczną poezję w jego doskonałych tekstach. Niestety wiele ludzi (mam tu na myśli młodzież) nie rozumie ich tekstu i nie raz spotkałam się z opinią, ze słucham wieśniackiej muzyki. Jednak pomimo obelg, nadal uwielbiam Czesława Śpiewa! **********************

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-09 15:43:26

Nie no ja mam 16 lat wprost uwielbiam Czesława, a wieśniacką muzyką dla mnie jest disco polo np. Nie można mówić, że młodzież nie rozumie tekstów i się nie zna bo naprwdę dużo moich znajomych słucha własnie Czesława, Gaby Kulki i Hey czy czegoś takiego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-09 15:55:39

Kooocham Czesława! :)))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-10 22:10:56

Ja też mam 16 lat i również ubóstwiam Czesława! Co prawda nie przepadam za Hey/Gabą Kulką, ale Czesław jest g e n i a l n y ! :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-04-09 14:36:52

uwieliałam go miałam plyte ale tak jej słuchałam słuchałam aż mi się przejadła .... ale jesli teraz wyda ta płyte NOWĄ to pewnie do niego wrócę

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)