Dziś Dzień Matki! ŻYCZENIA OD REDAKCJI

26 Maja 2010

W tym szczególnym dniu składamy najgorętsze życzenia wszystkim Mamusiom – obecnym i tym, które z niecierpliwością oczekują na rozwiązanie…

Dziś Dzień Matki! ŻYCZENIA OD REDAKCJI
> -->

Drogie Czytelniczki – Mamy,

Z okazji Dnia Matki składamy Wam najserdeczniejsze życzenia!  Spełnienia marzeń, ogromnej pociechy z dzieciaków (zarówno wtedy, gdy grzecznie zjadają obiadek, jak i wtedy gdy oznajmiają, że właśnie dostały dwóję), niewyczerpanych pokładów cierpliwości oraz wyobraźni bez granic i szczęścia przy każdym wyzwaniu! 

Niech zrealizują się Wasze najskrytsze pragnienia – od tych najbardziej przyziemnych po szczególnie wyszukane.  Uwierzcie, że wszystko jest możliwe!

Redakcja

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (12)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-26 20:38:46

Ta co stała nad kołyską tuż przy mnie tak blisko jej spracowane szorstkie dłonie głaskały me delikatne skronie. Ile w jej sercu dobroci, gdy jej dziecko napsoci. Ona będąc spragniona i głodna każe nam pić napuj do dna, kawałek chleba od ust odejmuje i wacale tego nie żałuje. Więc pamiętaj człowieku stary i młody i do was dzieci powiem w sekrecie, że macie tylko jedna matkę na świecie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-26 19:07:53

Każda kobieta powinna to przeczytać! Zapraszam na moje-zdanie.blog.onet.pl ciekawa nota o życiu kobiet.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-26 16:22:55

bardzo dziekuje :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-26 13:54:15

dziekuje

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-26 13:31:01

bardzo dziękuje

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-26 19:08:41

Każda kobieta powinna to przeczytać! Zapraszam na moje-zdanie.blog.onet.pl ciekawa nota o życiu kobiet. ..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-26 12:13:05

dziękuje ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-26 10:02:14

Kocham moją mamę :):):):)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-26 09:36:15

Ciepło, które bije od jej serca, daje mi poczucie bezpieczeństwa. Uśmiech mamy to księżyc na niebie, gdy smacznie śpię, tuli mnie do siebie. Słowa z jej ust, to muzyka dla uszu, tak jak szum liści w gęstym buszu. Gdy płaczę, ona głaszcze mnie i całuje, czuję się wtedy dobrze i podskakuje. Smutek mój mija, radość tryska, moja mama robi z ciasta tygryska. Smacznie gotuje, piecze i ładnie szydełkuje zrobi to wszystko, bo jej za to podziękuję. Jesteśmy z mamą jak koleżanki i przyjaciółki, rozmawiamy ze sobą jak w ulu pszczółki. Kocham mamę, bo jest moim pępkiem świata, ona będzie przy mnie wtedy, gdy będę miała nawet sto trzy lata. Joanna Kolasińska VI c Kochana mamo, chcę byś była najszczęśliwsza z Mam, bo najpiękniejsza Mamę już mam, dam Ci całusa i piękną laurkę. I co dzień będę robić to samo, kocham Cię bardzo moja Mamo!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-26 07:52:43

ciekaew i orginalne zyczenia e-castig.com/index.php?r=x1MSr

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)