Co podarować na komunię?

08 Maja 2010

W tym roku zapominamy o ekstrawagancji, na prezenty komunijne wybierając upominki skromne i tradycyjne. Do łask wracają rowery, rolki oraz zegarki.

Co podarować na komunię?
>

Jak donosi internetowa porównywarka cen Okazje.info, o powrocie do klasyki świadczy  fakt, że 25 % spośród najczęściej wybieranych rowerów to modele miejskie. Na drugim miejscu wśród sportowych propozycji znajdują się rolki ze wzrostem oglądalności o 26 %. 

– Na przygotowanej przez nas stronie z propozycjami komunijnych prezentów opcję  „tradycyjne” wybiera o 31 % więcej osób niż prezenty nowoczesne – mówi Justyna Staszewska z Okazje.info. – Jedną z najpopularniejszych kategorii są w tej chwili rowery, które odnotowały w ciągu ostatniego 40-procentowy wzrost oglądalności.– dodaje.

Renesans przeżywają również zegarki - w porównaniu z ubiegłym rokiem ich popularność wzrosła 5-krotnie. Najpopularniejsze są modele na kolorowych paskach, dedykowane głównie dla dziewczynek. Dla chłopców wybierane są zegarki elektroniczne. Cena najczęściej wybieranych modeli nie przekracza 250 zł. – W wielu przypadkach to maksymalna kwota, jaką planujemy przeznaczyć na prezent. Najczęściej wybierane przez naszych użytkowników przedziały cenowe to 100-300 zł. – mówi Justyna Staszewska.

Strony

Komentarze (103)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-20 15:36:03

Program TV Jeśli w tym roku wyprawiasz komunię swojemu dziecku i chcesz żeby ten dzień był niezapomniany. Masz zamiar kupić dziecku quada lub jakiś inny fajny i wypasiony prezent, a co najważniejsze chciałbyś z nami o tym porozmawiać- napisz:d.zimolag@tvn.pl. W mailu podaj numer, pod który mogłabym zadzwonić i porozmawiać. Rozmowa nie oznacza udziału w programie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-15 09:08:16

PSP kupcie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-11 22:47:04

teraz już przesadzają...ostatnio słyszałam, że chrzestni wykupują wycieczki zagraniczne jako prezent...xD najpopularniejszym prezentem jest rower i złoty łańcuszek...chyba większość dostała takie prezenty oprócz kasy_xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-11 20:07:04

ja w tym roku byłam na komunii i kupiliśmy trampoline. taka małą ale bardzo fajna rzecz dziewczynka byla bardzo zadowolona

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-11 19:51:28

ja komunie mialam jakies 13 lat temu i dostalam na niej rower, lancuszek zloty ktory mam do dzis, kolczyki zlote (ktorego jednego zgubilam) bombonierki i kwiatki a pozatym sporo kasy ktora przeznaczyli pozniej na mebelki do mojego nowego pokoju ;) , moj braciszek mial komunie 2 lata temu i dostal laptopa (chociaz wahał sie nad laptopem albo quadem ale w sumie wybral laptop ktory dzis jest juz prawie wrakiem poniewaz jest caly zasamiecony grami) od chrzesnego poniewaz rower juz mial, biblie, rolki, i sporo kasy bo jak na 20 osob zaproszonych to dostal okolo 2000 zl wiec wyadaje mi sie sporo...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-10 21:58:26

możesz kupic po prostu pamiątkę i są takie fajne maty edukacyjne dla dzieci. ja to kupiłam siostrze i była zadowolona;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-10 10:45:41

A jak myślicie, co można dać dziecku na chrzciny, tak, żeby miało potem pamiątkę, ale i użytek z tego?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-10 12:47:09

ja dałam złote kolczyki :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-10 07:11:29

ja komunię miałam 6 lat temu . dostałam rower , zegarek , komputer , kolczyki i łańcuszek , kase , za którą kupiłam sobie biurko i drukarke , dwa aparaty , dużo bambonier i kwiatów . i jestem zadowolona do tej pory , chociaż od kilku lat nie mogę znaleść tego zegarka i łańcuszka , ale cóż . xd

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-10 09:12:19

czyli nie dostałaś nic wartościowego... i czym się tu chwalić

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-10 19:32:28

rozwydrzony bachor.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-09 09:25:37

Rozum dla rodziców. To dziecko gdy dorosnie powinno decydować o przynależności a nie rodzice za niego

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-09 01:08:06

a ja nie chce byc chrzestną:(( nie lubie tej baby i nie chce zaciesniac stosunkow(a na bank mnie wezmie)!! i nie znosze dzieciaków, a na dodatek te wydatki, w dupie mam!! teraz taka mila sie zrobila ,a wczesniej zero kontaku , musialam sie wygadac

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-10 07:08:12

nie musisz się zgadzać być chrzestną , a ona nie może cię zmusić .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz