Zanim obejrzysz „50 twarzy Greya”

06 Lutego 2015

Ile trwa film? Czy będzie bardzo wulgarny? Które sceny wycięto? Oto ciekawostki na temat najgorętszej ekranizacji tego roku!

kino

Dzień przed Walentynkami, czyli 13 lutego, na ekrany polskich kin wejdzie długo oczekiwana ekranizacja „Pięćdziesięciu twarzy Greya”. Film na podstawie powieści E.L. James, w reżyserii Sam Taylor-Johnson, ma przed sobą trudne zadanie. Jak zadowolić czytelników, których liczbę na całym świecie szacuje się nawet na kilkaset milionów? Już dzisiaj możemy stwierdzić, że nie wszyscy poczują się usatysfakcjonowani.

Najwięcej będzie zależało od tego, jak w swoich rolach poradzili sobie aktorzy pierwszoplanowi, czyli Dakota Johnson i Jamie Dornan. Z upublicznionych do tej pory zapowiedzi niewiele można wywnioskować. Istotną kwestią jest także fakt, czy twórcom udało się przenieść na ekran dominujące w książce napięcie i erotyzm w brutalnym wydaniu.

O tym wszystkim przekonamy się już wkrótce. Przed seansem warto jednak przyjrzeć się kilku podstawowym kwestiom. Czy film rzeczywiście będzie naładowany erotyką? Jakich scen w nim zabraknie? Ile będzie trwał?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (65)
ocena
4.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Marta
(Ocena: 5)
2015-04-04 12:12:47

re: Zanim obejrzysz „50 twarzy Greya”

całkiem mi się film podobał. pobrałam dzięki filefox.pl, gdzie znajdziecie mnóstwo filmów:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Oliwka
(Ocena: 5)
2015-02-20 18:49:30

re: Zanim obejrzysz „50 twarzy Greya”

Ja wczoraj z mężem obejrzałam film po czym rzucił się na mnie jak zwierz, polecam wszystkim :D www.Piecdziesiat-twarzy-Greya-hd.rfv.pl

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-02-16 09:20:44

re: Zanim obejrzysz „50 twarzy Greya”

a Grey mówi w filmie magiczne słowa "dojdź dla mnie?" a ona w sekundzie na orgazm życia? ;P bo jeśli tak to idę. przeczytałam z ciekawości, bo wszystkie koleżanki czytały i nie mogły się nachwalić. wolę moje paranormalne erotyki :) każdy lubi co innego, życzę tylko wszystkim fanom aby nie żałowali po wyjściu z kina, że wydali na bilet. mnie się niestety kilka razy tak zdarzyło, teraz wolę poczekać i obejrzeć w domu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonimmm
(Ocena: 5)
2015-02-12 12:47:13

re: Zanim obejrzysz „50 twarzy Greya”

Nie czytałam i nie zamierzam oglądać tego chłamu . Ten film jest dla osób którym zwykły sex klasyczny ze swoim ukochanym partnerem się znudził. Czyli dla ludzi wypalonych erotycznie . Szczerze ? współczuje wszystkim fanom tego gówna którzy żeby uprawiać sex muszą szukać pobudek erotycznych w takim beznadziejnym wydaniu. Wzorować się na bohaterach filmu bo sami nie macie pomysłu na fantazje erotyczne? Żenada . .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-02-12 21:00:36

Ja przeczytałam książkę z ciekawości o co jest ten szum i cóż, o ile nie jest to literatura najwyższych lotów - ani nawet średnich - właśnie w książce stosunków ocierających się o BDSM jest może ze dwa-trzy włączając klapsy, reszta to normalny seks z uczuciem

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
anonim
(Ocena: 5)
2015-02-28 20:00:02

To skoro nie czytalas ksiazki,i nie ogladalas filmu po co sie wogule udzielasz na jego temat

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-02-09 18:54:14

re: Zanim obejrzysz „50 twarzy Greya”

Zdecydowanie nie chce. Liczylam na film rodzaju "nimfomanki", a tu zmierzch 18+....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Goodforyou blog
(Ocena: 5)
2015-02-08 12:30:10

re: Zanim obejrzysz „50 twarzy Greya”

Czytałam książkę i chętnie obejrzę film. Poza tym Jamie jest taki uroczy:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-02-07 22:44:26

re: Zanim obejrzysz „50 twarzy Greya”

ta książka to jakaś kpina i film to samo, jeśli komuś się to podoba nie ma dla niego ratunku bo jest intelektualnym zerem a w dodatku nie wie co to erotyk skoro mu się podoba książka dla mamusiek :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kithy
(Ocena: 5)
2015-02-07 20:59:41

re: Zanim obejrzysz „50 twarzy Greya”

de gustibus non est disputandum

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kithy
(Ocena: 5)
2015-02-07 20:54:11

re: Zanim obejrzysz „50 twarzy Greya”

Kim Kardashian już widziała ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-02-07 16:09:15

re: Zanim obejrzysz „50 twarzy Greya”

eee to co to bedzie za film? jak najwazniejszych rzeczy nie bedzie ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz