Zajrzyj na plan filmu „50 twarzy Greya”: Zdjęcia i video jednej ze scen!

29 Stycznia 2014

Nadal uważacie, że do siebie nie pasują?

film 50 twarzy greya

Prace nad filmową adaptacją „Pięćdziesięciu twarzy Greya” trwają. Po wielu burzliwych miesiącach skompletowano obsadę i produkcja wreszcie ruszyła. Za nieco ponad rok (w Walentynki 2015 roku) będziemy mogły podziwiać skończone dzieło. Tymczasem, możemy przyjrzeć się głównym bohaterom na planie filmowym. Kilka dni temu w Kanadzie fotografom udało się uchwycić ich w sklepie gospodarstwa domowego Clayton`s, w którym pracowała Anastasia Steele.

Reporterzy sfotografowali Dakotę Johnson w trzech stylizacjach – roboczej (jeansy i koszula w kratę), codziennej (skórzana ramoneska i obcisłe rurki), a także bardziej eleganckiej (poza sklepem aktorka była widziana w sukni wieczorowej). Poznałyśmy także dwie odsłony Jamie`go Dornana – w swetrze i garniturze prezentuje się równie dobrze!

Sfilmowano także jedną ze scen, kiedy Christian ofiarowuje Anastazji czerwone audi A3. Zobaczcie zdjęcia z planu, a także pierwszy materiał filmowy, w którym możemy podziwiać aktorów razem. Na razie wszystko wygląda wyjątkowo grzecznie. Myślicie, że uda im się nas pozytywnie zaskoczyć?

Strony

Komentarze (25)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ania
(Ocena: 5)
2014-11-23 15:47:07

casting

Na stronie www.facebook .com/CastingDoFilmu są podawane na bieżąco ogłoszenia odnośnie casingu do filmu reklam mody modelek wystarczy wejść i przeglądać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
jules
(Ocena: 5)
2014-09-27 09:12:43

re: Zajrzyj na plan filmu „50 twarzy Greya”: Zdjęcia i video jednej ze scen!

I teraz porownajcie Hunnama do Dornana, gdyby nie te wszystkie chore fanki Hunnam bylby o niebo lepszy ma to cos w oczkach a ten taka chlopaczyna,jest przystojny ale za malo meski.zamiast w miare dobrego filmu wyjdxoe dobra koedia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
elo
(Ocena: 5)
2014-06-11 23:39:16

re: Zajrzyj na plan filmu „50 twarzy Greya”: Zdjęcia i video jednej ze scen!

Zalosny aktor ku.rwa on ma mieć czarne włosy. Omg a aktorka wgl mi nie pasuje tamta miała siano na włosach a ta ma proste. Jestem ciekawa jak ona mu loda bd robila ahahhaha nie mogę sie doczekac. Pro

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-31 22:27:09

re: Zajrzyj na plan filmu „50 twarzy Greya”: Zdjęcia i video jednej ze scen!

Pasują idealnie. Ładna z nich para :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-31 22:23:54

re: Zajrzyj na plan filmu „50 twarzy Greya”: Zdjęcia i video jednej ze scen!

Ale jesteście wszyscy okropni. Potraficie tylko krytykować. Poczekajmy na film.:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-31 22:14:05

re: Zajrzyj na plan filmu „50 twarzy Greya”: Zdjęcia i video jednej ze scen!

nadal nie pasują

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-30 12:53:27

re: Zajrzyj na plan filmu „50 twarzy Greya”: Zdjęcia i video jednej ze scen!

wiecie co, nie rozumiem fascynacji która tak nadciągnęła wraz z publikacją tej książki.Powiem szczerze, że nie czytałam, wystarczy, że na serio każdy o tym gada, nagle ludzie zaczeli ją czytać bo ktoś napisał wprost o pragnieniach a to był przecież w Polsce temat tabu. Przecież tam cały czas piszą o jednym, nie obrażam fanek książki, tylko czy na serio wszyscy to lubią czy to taka chwilowa moda....ah książka 50 twarzy Greya...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-30 10:21:20

re: Zajrzyj na plan filmu „50 twarzy Greya”: Zdjęcia i video jednej ze scen!

ladna ona jest. zupelnie nie hollywoodzka :) moze dlatego sie wam nie podoba. Bo nie ma buzi jak 10 innych aktorek upodabnianych do siebie. Smutne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-30 08:01:32

re: Zajrzyj na plan filmu „50 twarzy Greya”: Zdjęcia i video jednej ze scen!

Nie za bardzo się postarali z obsada

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-30 07:46:29

re: Zajrzyj na plan filmu „50 twarzy Greya”: Zdjęcia i video jednej ze scen!

Fuu ochydna ona jest ! Jedno wielkie gów** !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ccc
(Ocena: 5)
2014-01-31 13:09:47

sie ku*rwa nie znasz!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz