Wreszcie jest! Zobacz GORĄCY trailer „50 twarzy Greya”!

25 Lipca 2014

Nie brakuje odważnych scen... Wybierzecie się do kina?

trailer 50 twarzy greya

Na ten moment czekałyśmy od chwili, kiedy ogłoszono, że powstanie filmowa wersja „50 twarzy Greya”. I oto jest! Dzisiaj zaprezentowano pierwszy oficjalny trailer tej głośnej produkcji. Zwiastun trwa 2,5 minuty i pełno w nim skrajnych emocji. Kto wie, może dzięki niemu fanki powieści łaskawszym okiem spojrzą na obsadę? Do tej pory Jamie Dornan i Dakota Johnson nie mogli liczyć na pełne wsparcie. Obawiano się, że nie podołają swojemu zadaniu.

Przypomnijmy, że ekranizacja skandalizującej powieści autorstwa E.L. James pojawi się na ekranach kin na całym świecie w Walentynki 2015 roku. Fragment trailera kilka dni temu na swoim profilu w serwisie Instagram opublikowała Beyonce, która na potrzeby filmu przygotowała nową wersję swojego przeboju „Crazy in Love”. Dzisiaj możemy wreszcie zobaczyć całość.

Jak Wam się podoba?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (40)
ocena
4.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Oliwka
(Ocena: 5)
2015-02-20 18:23:21

re: Wreszcie jest! Zobacz GORĄCY trailer „50 twarzy Greya”!

Wczoraj z mężem obejrzałam film po czym rzucił się na mnie jak zwierz, polecam wszystkim online z napisami po polsku www.Piecdziesiat-twarzy-Greya-hd.rfv.pl

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ania
(Ocena: 5)
2014-11-23 15:46:03

casting

Napisz komentarz..Na stronie www.facebook .com/CastingDoFilmu są podawane na bieżąco ogłoszenia odnośnie casingu do filmu reklam mody modelek wystarczy wejść i przeglądać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
;]
(Ocena: 5)
2014-08-03 16:19:10

re: Wreszcie jest! Zobacz GORĄCY trailer „50 twarzy Greya”!

aktorzy sa zle dobrani film bedzie przez to do bani

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
agata
(Ocena: 5)
2014-08-01 16:30:01

re: Wreszcie jest! Zobacz GORĄCY trailer „50 twarzy Greya”!

powinien tu grac matt bomer

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-08-02 01:44:33

tez tak uważam!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2014-07-28 09:37:34

re: Wreszcie jest! Zobacz GORĄCY trailer „50 twarzy Greya”!

On wygląda jak ciota a ona jak stara baba... nie wiem jak ich dobierali :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Blake
(Ocena: 5)
2014-07-26 10:10:46

re: Wreszcie jest! Zobacz GORĄCY trailer „50 twarzy Greya”!

Zapraszam na lifebyblake blog pl (zamiast spacji - kropka) :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ja
(Ocena: 5)
2014-07-26 09:01:03

re: Wreszcie jest! Zobacz GORĄCY trailer „50 twarzy Greya”!

gdyby Grey miał być taki jak w wyobraźni większości z nas to nikomu by nie dogodził żaden aktor. Jest jak jest i będzie ok. A wy marudy tak płaczecie nad Aną , że brzydka a same piękne nie jesteśmy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
gaba
(Ocena: 5)
2014-07-26 06:51:19

re: Wreszcie jest! Zobacz GORĄCY trailer „50 twarzy Greya”!

ubierzcie go w jasne jeansy i brazowy pasek tak wlasnie sobie wyobrazalam kiedy czytalam ta ksiazke

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
gość
(Ocena: 5)
2014-07-25 23:36:19

re: Wreszcie jest! Zobacz GORĄCY trailer „50 twarzy Greya”!

Zwiastun jest świetny, bardzo intrygujący. Aktorzy są idealnie dobrani! Ana jest zwyczajną dziewczyną, więc Dakota jest wręcz stworzona do tej roli. Wiadomo - Christiana mógł zagrać Matt Bomer, ale weźcie pod uwagę to, że on nie będzie spełniał oczekiwań innych osób. Może wcale nie chciał zagrać w tym filmie? Jestem pewną, że jeśli on by zagrał rolę Christiana to fanki Jamiego byłyby równie oburzone, co fanki Bomera. Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. Jednakże jestem bardzo zadowolona z wyboru aktorów i czekam na 14 lutego! :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
A.
(Ocena: 5)
2014-07-25 22:50:58

re: Wreszcie jest! Zobacz GORĄCY trailer „50 twarzy Greya”!

może gdybym nie widziała trailera z Alexis i Mattem w rolach głównych, to aktualni aktorzy by mnie tak nie mierzili. według mnie Alexis byłaby idealną Anastasią, a Matt Bomer był bliski perfekcji. ale to tylko moje odczucie, mam nadzieję, że Dakota i Jamie pozytywnie nas zaskoczą 14 lutego :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz