WPADKA DNIA: Film „50 twarzy Greya” zanudzi widzów na śmierć?

24 Stycznia 2014

Podobno zostaną z niego wycięte wszystkie pikantne sceny, które zawiera książka.

50 twarzy Greya

Niektórzy przyznają się otwarcie do tego, że czytali 50 twarzy Greya, inni udają, że nigdy tej książki nie trzymali w rękach. Prawda jest jednak taka, że już dawno żadna powieść nie zrobiła w Polsce tak zawrotnej kariery.

Na rozgłos trylogii o demonicznym milionerze z całą pewnością wpłynęła spora ilość pikantnych opisów seksu, które wręcz wylewają się z kolejnych stron. Wszyscy Ci, którzy liczyli na podobną dozę erotyki w filmie, będą jednak zawiedzeni. Twórcy ekranizacji zapowiedzieli bowiem, że ta będzie pozbawiona pikanterii. Obiecują przy tym, że widzowie zobaczą w kinach piękną historię o rodzącej się miłości.

Wszystko wskazuje zatem na to, że czeka nas kolejna nieudana adaptacja. Wybierzecie się do kina na Greya w wydaniu romantycznym?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (30)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Oliwka
(Ocena: 5)
2015-02-20 18:25:41

re: WPADKA DNIA: Film „50 twarzy Greya” zanudzi widzów na śmierć?

Wczoraj z mężem obejrzałam film po czym rzucił się na mnie jak zwierz, polecam wszystkim online z napisami po polsku www.Piecdziesiat-twarzy-Greya-hd.rfv.pl

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-26 11:46:47

re: WPADKA DNIA: Film „50 twarzy Greya” zanudzi widzów na śmierć?

Jestem w trakcie czytania tej książki i raczej jej nie skończę TO JEST SZMIRA!!! gorzej niż nuda tylko sceny seksu są w porządku ale zanim się do nich dojdzie to... lepiej nie mówić, /niby książka dla dorosłych a teksty Any typu " Christian się na mnie patrzy, Christianowi się podobam, Christian mnie pożąda" no proszę dziecinada. Mam tą książkę od pół roku i nie dam rady bo usypiam, powiem szczerze lepsza książka z dobrą fabuła i jedną sceną erotyczną niż książka bez fabuły przesycona seksem. szkoda 30 zł jakie na nią wydałam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
groszek
(Ocena: 5)
2014-01-26 11:40:47

re: WPADKA DNIA: Film „50 twarzy Greya” zanudzi widzów na śmierć?

co to za muzyka leci w tle do tego trailera??

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ew
(Ocena: 5)
2014-01-26 19:09:28

project x intro

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-25 23:02:07

re: WPADKA DNIA: Film „50 twarzy Greya” zanudzi widzów na śmierć?

Przecież fenomenem tej książki było właśnie to całe seksualne sceny... ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-25 14:30:22

re: WPADKA DNIA: Film „50 twarzy Greya” zanudzi widzów na śmierć?

O matko, przecież już pisano, że powstana dwie wersje. Jedna " delikatna" druga "pikantna" dla dorosłych.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
badcake
(Ocena: 5)
2014-01-24 23:21:35

re: WPADKA DNIA: Film „50 twarzy Greya” zanudzi widzów na śmierć?

Może pamięć mnie myli, ale wydaje mi się ze Anastazja była brunetką i to było dość istotne w książce...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-24 20:31:08

re: WPADKA DNIA: Film „50 twarzy Greya” zanudzi widzów na śmierć?

on jest mega przystojny, idealny wg mnie do roli greya :) a ona kompletnie mi nie pasuje... wyglada staro!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-24 20:17:03

re: WPADKA DNIA: Film „50 twarzy Greya” zanudzi widzów na śmierć?

ta kobieta tak bardzo nie nadaje się do tej roli...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
asia
(Ocena: 5)
2014-01-24 18:34:15

re: WPADKA DNIA: Film „50 twarzy Greya” zanudzi widzów na śmierć?

jakoś nie pasują mi ci aktorzy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-24 15:47:34

re: WPADKA DNIA: Film „50 twarzy Greya” zanudzi widzów na śmierć?

najważniejsze było dobranie Greya, musi być seksowny, natomians Ana miała być szczupłą, mało atrakcyjną brunetką przypominającą matkę Greya czyli dziwkę. więc nie komentujcie urodę Dakoty...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-24 18:00:16

widocznie niedokladnie czytalas kasiazke. Ana uwazala sie za malo urodziwa a w rzeczywistosci byla piekna, byla tylko niesmiala.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-24 20:35:08

zgadzam się. gdyby była brzydka nie leciałoby na nią tylu facetów.. a już zwłaszcza Christian.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz