Uwaga, widzowie mdleją w kinach! Przerażające sceny w „127 godzin”!

22 Września 2010

Reżyser „Slumdog. Milioner z ulicy” zrobił kolejny film! Seans przetrwają tylko ludzie o mocnych nerwach!

Uwaga, widzowie mdleją w kinach! Przerażające sceny w „127 godzin”!

Najnowszy film Danne'ego Boyle'a pt: „127 godzin”, jest ekranizacją książki młodego alpinisty, Arona Ralstona. Historia jest oparta na jego dramatycznych przeżyciach, do których doszło podczas samotnej wędrówki po trudno dostępnych górach Utah.

Podczas wyprawy dochodzi do wypadku, chłopak spada w rozpadlinę skalną i zostaje uwięziony z ręką przytrzaśniętą głazem. Pomoc nie nadchodzi, więc bohater odcina przygniecioną kończynę kombinerkami. Mimo bólu tnie skórę, ścięgna, mięśnie... Cała scena jest tak realistyczna, że podczas premierowego pokazu, trzy osoby zemdlały, a wielu odwracało wzrok lub wierciło się tak, jakby byli torturowani.

Film „127 godzin” miał swoją światową premierę 12. września, a w Polsce pojawi się zaraz po walentynkach, 18. lutego. Zatem, jeśli po czterech dniach nadal będziemy przesłodzeni romantyzmem, zaplanujmy kolejne wyjście na seans, ten na pewno wielu otrzeźwi, a licząc ewentualne omdlenia – nawet osłabi.

Oliwia Podlecka 

Zobacz także:

Prywatność, sekrety, mroczne tajemnice - dowiedz się, co ukrywają gwiazdy!

Miliony ludzi wierzą w zabobony!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (57)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-12-11 16:19:11

Super film! Może o pile byscie napisali jest straszniejsza

Piłą strszaniejsza a wy się 127h uczepiliscie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-26 20:20:12

Teraz wszyscy będą zapierniczać do kina, aby zobaczyć pięciominutową scenę, jak sobie facet rękę żywcem odcina

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-24 19:37:21

pamietam jak to sie wydarzylo, to byla glosna sprawa, we wszystkich wiadomosciach o nim mowili.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-23 10:39:28

Faktycznie k***a mozna zemdlec na ostatniej scenie. Juz czuje jak mi tetno maleje...Porazka!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-22 20:21:16

szkoda, że House'a nie było na miejscu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-22 20:11:20

gdzie wy dzieci na taki film?! a kysz, kubusia puchatka ogladac, bo spac nie bedziecie mogly

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-22 20:10:23

No musze isc ale sie usmieje ;DDDDDDDDDDD lubie takie akcje ale zazwyczaj sie smieje z tego bo jakies niby głupoty ale nawet fajne .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-22 22:13:45

Idiotka :-./ Nie wiem co w tym śmiesznego... To jest na faktach. Był kiedyś jakiś program właśnie o tym kolesiu, któremu zdarzył się ten wypadek.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-22 18:49:42

na paranolman activity tez mdeli i krzyczeli jak ninormlni. amerykanie jakcys tacy strachliwi sa ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-24 23:48:38

paranormal najlepsze na swiecie!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-30 08:39:55

czy najlepsze to bym nie powiedziała. Wg mnie bardzo nudne. Nasluchalam sie opinii o tym filmie, że taki straszny, że strach w nocy chodzic po domu. Z niecierpliwością czekalam na te straszne sceny. Wynudzilam sie nieprzecietnie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-22 18:00:07

ten film jest na faktach. był taki facet co sobie obciął ręke bo mu ugrzęzła.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-22 23:53:40

jest ekranizacją książki młodego alpinisty, Arona Ralstona. Historia jest oparta na jego dramatycznych przeżyciach no co Ty, wystarzczy czytac ze zrozumieniem

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-22 17:37:33

ciekawe + james franco . obejrze ; )

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz