^^ To jego kobiety chcą oglądać w roli Christiana Greya! Strzał w dziesiątkę czy murowana klapa?

08 Czerwca 2013

Głównego bohatera erotycznego bestsellera zagra Ian Somerhalder. Tak wyobrażałyście sobie Greya?

Ian Somerhalder

Czy tak jak miliony kobiet na całym świecie przeczytałaś sagę o Christianie Greyu jednym tchem? Jeśli tak, to zapewne z równym entuzjazmem wyczekujesz filmu opartego na fabule książki. Mamy dla ciebie dobrą wiadomość – wszystko jest na dobrej drodze, by twoje marzenie się spełniło.

Pierwsze kroki do stworzenia ekranizacji bestsellera zostały poczynione, bowiem fani sagi wybrali swoje typy na odtwórców głównych bohaterów, czyli Christiana Greya i Anastazji. W internetowym głosowaniu wygrali Ian Somerhalder (gwiazda popularnego serialu `Pamiętniki wampirów`) i Alexis Bledel. Ian w wyścigu o rolę Greya pokonał między innymi Ryana Gosslinga i Henry`ego Cavilla. Z kolei Alex wygryzła tegoroczną laureatkę Oskara, Anne Hathaway.

 

Strony

Komentarze (121)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

sja
(Ocena: 5)
2013-08-02 13:38:57

re: ^^ To jego kobiety chcą oglądać w roli Christiana Greya! Strzał w dziesiątkę czy murowana klapa?

przecież Bomer to gej

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ange
(Ocena: 5)
2013-06-20 08:47:12

re: ^^ To jego kobiety chcą oglądać w roli Christiana Greya! Strzał w dziesiątkę czy murowana klapa?

Rolę Graya zagra Alex Pettyfer, a nie Ian. Czytajcie dobrze nagłówki. Tam pisze, że kobiety chcą go oglądać jako główną postać, więc to pewnie była jakaś sonda. A oficjalnie to wczoraj dopiero ogłosili, że Alex go zagra.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-08-13 01:18:01

uszatek, ugh okropność. Żaden aktor nie jest odzwierciedleniem mojego wyobrażonego Greya :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Victoria
(Ocena: 5)
2013-06-16 17:00:57

re: ^^ To jego kobiety chcą oglądać w roli Christiana Greya! Strzał w dziesiątkę czy murowana klapa?

Wasze zdanie ich za przeproszeniem gowno obchodzi . Ian jest sexowny ma klase pasuje na christiana moim zdaniem ale kazdy sb go inaczej wyobrazal no coz moze mogl by troche przypakowac, rzeczywiscie ma 50 twarzy i do tego jest okolo tym samym wieku co Chris... Ian jest aktorem ,gra w wielu filmach a nie tylko w pamietnikach wiec sie ogarnijcie ludzie i tak wasze narzekanie nic nie zmieni a ogladac tego filmu wam nikt nie karze . Ja jestem zadowolona :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
anonim
(Ocena: 5)
2013-06-16 14:12:55

re: ^^ To jego kobiety chcą oglądać w roli Christiana Greya! Strzał w dziesiątkę czy murowana klapa?

tylko nie on,wszedzie tego typa za duzo. Matt Bomer najbardziej pasuje do roli Cristiana.Po prostu nie te wyray twarzy,ten wyglada jak gowniarz ,a Matt ma w sobie klase.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
agata
(Ocena: 5)
2013-06-14 22:31:50

re: ^^ To jego kobiety chcą oglądać w roli Christiana Greya! Strzał w dziesiątkę czy murowana klapa?

beznadzieja !!! odechcialo mi sie isc na ten film mimo iz uwielbiam Iana nie nadaje sie do tej roli... M. Bomer owszem.. szkoda

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-06-14 17:15:11

re: ^^ To jego kobiety chcą oglądać w roli Christiana Greya! Strzał w dziesiątkę czy murowana klapa?

w życiu nigdy, nie wiem kto wybierał aktorów do roli Greya, ale on nie powinien się w nich znaleźć. Bomer byłby strzałem w dyszkę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
a
(Ocena: 5)
2013-06-14 17:12:38

re: ^^ To jego kobiety chcą oglądać w roli Christiana Greya! Strzał w dziesiątkę czy murowana klapa?

no gorzej być nie mogło

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
eeee
(Ocena: 5)
2013-06-14 12:23:54

re: ^^ To jego kobiety chcą oglądać w roli Christiana Greya! Strzał w dziesiątkę czy murowana klapa?

Może i Bomer jest przystojny ale zdecydowanie Ian ma 50 twarzy...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Magda
(Ocena: 5)
2013-06-12 14:39:02

re: ^^ To jego kobiety chcą oglądać w roli Christiana Greya! Strzał w dziesiątkę czy murowana klapa?

Sama książka już jest klapą. Nie powinna wyjść poza osiedlowy klub książki gospodyń domowych. Przeczytałam za namową koleżanek. Nigdy jeszcze aż tak nie zmarnowałam czasu, jak czytając ten chłam. -.- Ta "książka" jest dla ludzi o podobnym poziomie inteligencji jaki prezentują fanki zmierzchu i Biebera. Dno...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
neti
(Ocena: 5)
2013-06-12 11:03:53

re: ^^ To jego kobiety chcą oglądać w roli Christiana Greya! Strzał w dziesiątkę czy murowana klapa?

MAAAAAAAAATTTT BOOOOMER!!! Tylko on....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz