THE BEST OF Quentin Tarantino: Pięć filmów MISTRZA PASTISZU, które warto obejrzeć!

18 Listopada 2012

Obok jego twórczości nie da się przejść obojętnie.

Quentin Tarantino

Epatowanie brutalnością, krew, drastyczna przemoc, okrucieństwo – większość z nas, zapytana o cechy charakterystyczne filmów Quentina Tarantino - z pewnością jednym tchem wymieniłaby przede wszystkim te cztery. Nie zapominajmy jednak, że uwielbiany na całym świecie reżyser jedynie bawi się tematem agresji i tak naprawdę go wyśmiewa na wszelkie możliwe sposoby. W końcu nie bez przyczyny nazywa się artystę mistrzem pastiszu dramatów gangsterskich oraz filmów klasy B.

Jedni go za to kochają, inni nienawidzą, jednak obok produkcji reżysera nie da się przejść obojętnie. Oto nasza subiektywna lista najlepszych filmów Tarantino!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (18)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-18 17:53:53

dziwne, że opinie komercyjne skupiają się tylko na agresji, krwi i przemocy w filmach pana Tarantino - już od pierwszych realizacji widać u niego zajeb..tą grę formą, muzyka - to same perełki, nawet jeśli jest agresja, to pod nieco innym kątem, często prześmiewczo... itd., itp. - ogólnie, jeśli z bełkotu komercyjnego, jakim posługuje się pan Tarantino potrafi się zrobić coś takiego ... jak on zawsze, to hołd się należy, a głupole niech oglądają telewizję publiczną :p .... old boy w porządku film

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-18 17:09:52

wszystkie ogladalam i wszystkie sa super, zwlaszcza moj ulubiony pulp fiction i kill bill

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-18 15:31:32

Wszystkim fankom twórczości Tarantina polecam japoński film "Old boy". Sam Tarantino skomentował go mówiąc, że jest to najbardziej "tarantinowski" film jaki kiedykolwiek widział.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-18 18:42:27

gwoli scislosci jest koreanski:) jeden z moich ulubionych posiadam nawet mange oldboy!a Tarantino to mistrz

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-18 15:19:48

1.bękarty wojny, 2.pulp fiction, 3.kill bill dwa pozostałe muszę nadrobić ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-18 15:06:22

magnez? ahahahahahahahha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-18 12:44:05

bękarty wojny, genialne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-18 11:51:44

Grindhouse: Death Proof KONIECZNIE

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-18 09:53:31

A gdzie "Od zmierzchu do świtu"? No wiecie co?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-18 10:30:45

To nie jest film Tarantino, on go nie reżyserował, był scenarzystą i zagrał w nim, ale reżyserem był Rodriguez

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-18 11:40:05

To nie jest jedyny "jego" film, w którym zagrał ;) Reżyser czy scenarzysta, w każdym z wymienionych filmów jest jego styl i tak samo wymienione pozycje w artykule jak i "from dusk till dawn" kojarzą się z nim. Trzeba być już wyjątkowo upierdliwym, żeby czepiać o szczegół, który nie ma tu najmniejszego znaczenia :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-18 01:32:52

Natural Born Killers i 4 pokoje i Pulp Fiction najlepsze!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-18 10:31:28

w Czterech pokojach Tarantino kręcił tylko jednen "pokój"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-18 10:32:32

z 4 pokojów dobre były tylko 2 pokoje, ale Pulp Fiction najlepsze!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-18 11:57:49

Urodzeni mordercy są Olivera Stona ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-18 16:39:11

Zgadzam się! "4 pokoje" to świetny film, a najlepsze jest to, jak te z pozoru niepowiązane ze sobą historie łączą się w osobie boya hotelowego Teda ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-18 01:12:31

uwielbiam jego filmy!!! Pulp Fiction i Bękarty wojny plus Kill Bill

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz