Tego słucha cała Polska: 7 aktualnych hitów DISCO POLO, które powinnaś znać

25 Lipca 2015

Choć nie jest to nasza bajka, przyjrzałyśmy się aktualnym listom przebojów. Jesteś w stanie wysłuchać je do końca?

x

Wydawało się, że moda na disco polo przeminęła raz na zawsze, ale gatunek ten w ostatnich latach wraca ze zdwojoną siłą. Dzisiaj to już prawdziwy szał – w całym kraju odbywają się wielkie festiwale muzyki prostej, łatwej i przyjemnej, powstają kolejne stacje telewizyjne emitujące wyłącznie rodzime teledyski, a największe przeboje tego nurtu osiągają na YouTube miliony odtworzeń.

Ogromnej popularności disco polo nie sposób już ignorować. Jeśli chcesz być na bieżąco, powinnaś śledzić aktualne listy przebojów. W przeciwnym razie skazujesz się na społeczne odrzucenie. Nie wystarczy już znać na pamięć refrenu do „Ona tańczy dla mnie”. Od tego czasu rynkiem zawładnęły zupełnie nowe gwiazdy, o których istnieniu mogłaś nie mieć pojęcia.

W ramach przyswajania polskiej kultury proponujemy posłuchanie kilku największych dzisiaj hitów. Wytrzymasz do końca? Tego się teraz słucha!

Strony

Komentarze (43)
ocena
4.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-07-28 22:34:40

re: Tego słucha cała Polska: 7 aktualnych hitów DISCO POLO, które powinnaś znać

a Akcent, After Party i MIG? Uwielbiam discopolo ale niektóre piosenki są zbyt seksistowskie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-07-27 21:09:32

re: Tego słucha cała Polska: 7 aktualnych hitów DISCO POLO, które powinnaś znać

jak lubicie disco to obczajcie sobie MARIO BISCHIN & BOYS, bo warto :).

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-07-26 18:48:41

re: Tego słucha cała Polska: 7 aktualnych hitów DISCO POLO, które powinnaś znać

kocham to *.* ;3

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-07-26 17:44:36

re: Tego słucha cała Polska: 7 aktualnych hitów DISCO POLO, które powinnaś znać

Ja czasem lubię posłuchać disco polo a z tych piosenek znam tylko "Wyśmienicie"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-07-26 17:41:02

re: Tego słucha cała Polska: 7 aktualnych hitów DISCO POLO, które powinnaś znać

Kurczę, ja lubię czasem posłuchać disco polo a z tych piosenek znam tylko "Wyśmienicie"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-07-26 13:27:21

re: Tego słucha cała Polska: 7 aktualnych hitów DISCO POLO, które powinnaś znać

disco polo często ma życiowe piosenki

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
M.
(Ocena: 5)
2015-07-26 12:11:11

re: Tego słucha cała Polska: 7 aktualnych hitów DISCO POLO, które powinnaś znać

Ludzie, wystarczy tego obrażania publicznie! Każdy ma swój gust, i niech każdy słucha tego, co chce, ale niech nie obraża fanów muzyki disco polo. To prawda, jest to muzyka lekka i przyjemna, ale dobrze się przy niej bawi większość Polaków. Nikt nie słucha, a każdy zna! Bądźcie bardziej tolerancyjni! Lubie słuchać tej muzyki. Disco polo przeżywa swoją drugą młodość. Pozdrawiam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
GSK
(Ocena: 1)
2015-07-25 23:59:58

re: Tego słucha cała Polska: 7 aktualnych hitów DISCO POLO, które powinnaś znać

ale hity...żadnego nie znam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
GSK
(Ocena: 1)
2015-07-25 23:58:58

re: Tego słucha cała Polska: 7 aktualnych hitów DISCO POLO, które powinnaś znać

ale hity....żadnego nie znam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-07-25 21:19:38

re: Tego słucha cała Polska: 7 aktualnych hitów DISCO POLO, które powinnaś znać

Disco polo jest super, ale do tańczenia i zabaw. Ale takie prawdziwe. Te tutaj wymienione kawałki to jest jakiś pseudo polo-techno.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz