Ranking świątecznych hitów telewizyjnych: Co najchętniej oglądaliśmy w Boże Narodzenie?

29 Grudnia 2011

Każdego dnia świąt przed telewizorami spędziliśmy średnio 5 godzin i 47 minut.

telewizja

Bożonarodzeniowej tradycji musiało stać się zadość. Święta, jak co roku, znów głównie spędziliśmy przed telewizorem. Największą oglądalnością cieszyły się oczywiście stare polskie komedie oraz dobrze znane wszystkim seriale. Nie mogło zabraknąć również Kevina.

Opowieść o sympatycznym chłopcu, który spędza samotnie święta okazała się hitem tegorocznej Wigilii. W trakcie emisji tej kultowej komedii familijnej przed ekranami telewizorów zasiadło aż 4,6 mln widzów!

W pierwszy dzień świąt największą popularnością cieszyły się programy informacyjne, teleturnieje oraz filmy pełnometrażowe. Najchętniej oglądaliśmy "Teleexpress" (4,4 mln), "Jaką to melodię" (4,2 mln) i "Piratów z Karaibów" (3,6 mln) – podaje Fakt.pl.

26 grudnia należał z kolei do polskich seriali. Najwięcej ludzi przed telewizory przyciągnęła telenowela „M jak Miłość”, którą obejrzało tego dnia 5,98 mln ludzi. Dużą popularnością cieszyły się również wyemitowane przez TVP2 „Barwy szczęścia”.

Strony

Komentarze (24)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-30 15:36:52

oglądałam holiday, na Kevina nie mogę patrzeć

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-29 22:20:50

No ja nie wiem jak oni to badali??!! nie wierze ze jaka to melodia jest tak wysoko, a gdzie jakies filmy fajne?nie wierze w to

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-29 21:25:46

Nic nie oglądałam ponieważ Święta spędziłam w nietypowym powiedzmy miejscu. Poleciałam do Egiptu. Postanowiłam, że w tym roku w taki sposób sobie odpocznę. Znalazłam bardzo fajną ofertę, w katalogu alfa staru, bardzo tanio ( 1600 zł w opcji all inclusive) i nie zastanawiałam się ani chwili! I nie żałuję, poleciałam z najbliższą rodziną, mieliśmy uroczystą kolację, podzieliliśmy się opłatkiem i święta były naprawdę fantastyczne! Polecam każdemu taki sposób spędzania tego czasu, to naprawdę może zbliżyć do siebie ludzi!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-29 23:03:32

ok, daruj sobie tą reklamę. :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-29 19:55:41

ani minuty nie spędziłam przed tv, ani przed kompem. Święta się spędza z rodziną.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-29 19:52:50

a u mnie w Wigilie od 19 do 22 prądu nie było i bylo przesymaptycznie:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-29 19:33:57

Ja też już rzygam Kevinem. Co roku to samo! "To właśnie miłość" też już widziałam dwa razy i owszem, bardzo fajne, ale ile i jak często można?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-29 22:32:34

Dokładnie. Ile można? I za każdym razem się podniecają że Kevina oglądali. Patola... Pozdro. ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-29 14:57:16

Kevin??? to jakaś porażka...od tylu lat ciągle to samo...owszem zabawna komedia, ale ile można? kiedy to się znudzi...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-30 21:42:47

Tak samo jak na każdej wigilii nie może zabraknąć pierogów czy barszczu tak samo nie może zabraknąć Kevina.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-29 14:28:59

Kevin oczywiście na pierwszym miejscu. To już tradycja, że filmy o Kevinie w Boże Narodzenie mają największą oglądalność. Wszyscy jęczą, że znowu Kevin w święta a i tak go oglądają.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-29 15:59:58

jęczałam i nie oglądałam, bo po tylu razach mam już dość ;) mów za siebie ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-29 11:49:23

Polecam film " Jestem Bogiem";)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-29 13:40:13

a ja polecam "miasto boga "

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-29 20:32:55

''Jetem Bogiem'' rozczarowuje... ''Miasto Boga'' to juz inna polka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-12-29 11:33:35

a gdzie "Pzeminęło z wiatrem"? ;o

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz