PYTANIE: Co oglądałyście w tym sezonie w TV? + lista programów, które stają się passe

10 Czerwca 2012

Które show i seriale zanotowały spadki oglądalności?

You Can Dance

Okres letni to dla największych stacji telewizyjnych czas podsumowań. Chodzi przede wszystkim o to, aby sprawdzić, czy jest sens emitować w następnych sezonie dotychczasowe serialowe hity i sztandarowe programy rozrywkowe, czy może lepiej zastąpić je nowymi projektami.

Jak więc bilans ten wypadł tym razem? Niestety, wydaje się, że na najbliższą jesień polskie stacje telewizyjne będą musiały poszukać nowych źródeł inspiracji. Jak bowiem donosi Rzeczpospolita - dotychczasowe programy rozrywkowe straciły miliony widzów i to w najbardziej pożądanej przed reklamodawców grupie wiekowej 16-49 lat.

Na kojelnej stronie prezntujemy pełną listę telewizyjnych hitów, których Polacy nie chcą już oglądać…

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (37)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-11 10:07:41

najgorszy program jaki może być w TV to You can dance. Co to w ogóle jest? Telepać się i kręcić tak jak niby ci "bardzo utalentowani tancerze" to każdy potrafi. Jest to żenujące i nie rozumiem tego fenomenu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-11 09:33:02

nie obejrzalam ani jednego odcinka z ww programow. glownie ze wzgledu na miernote, niski pozion, przesyt celebrytami oraz wszedobylskie reklamy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-10 23:28:50

A ja bardzo lubię "Ugotowanych", mam nadzieję, że będzie 3 sezon :) W sumie to program Magdy Gessler też, choć wiem, że w wielu przypadkach wydziwia i robi sztuczne afery. Jeżeli chodzi o seriale to naprawdę prześwietna jest Rodzinka.pl :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-10 20:07:02

bzdura

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-10 19:56:22

X-factor- Nie, nie i jeszcze raz NIE! Lubie oglądać talent shows, gdzie wyłania się talenty wokalne, lubie słuchać młodych zdolnych ludzi, ale nie moge zdzierżyć jaką tvn robi z tego szopkę . Mozil płacze, Tatiana płacze a Kuba z wielką powaga powala swoimi tekstami. haha ostatnio oglądałam powtórkę, kiedy powiedział jednej uczestniczce "Wiesz co by się stało jakbyś zarabiała na jedzenie śpiewaniem? Miałabyś w domu pełno jedzenia! Haha no padłam. Gość kiedyś wydawał mi się inteligentny i niezależny, a teraz....porażka. Naobiecują kariery tym biednym ludziom a potem i tak wiadomo, że tylko nieliczne jednostki jakoś się wybiją. Bez porównania z MBTM z rzeczowym jury, gdzie ludzie często śpiewają swoje piosenki a nie po raz setny Rihanne (jakże to ambitny repertuar) i czekają na łzy i pociąganie nosem Czesława (żeby podkreślić, że się popłakał) no i filozoficzne wywody Kuby :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-10 21:55:11

Ale każdy lubi co innego. Ty lubisz, ja nie. Widzisz, jedni wolą talent show, a drudzy jaki program polityczny. Więc proszę nie pisz, że to są bzdury.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-10 23:05:38

Nie napisałam, że to bzdury. Czytać nie umiesz? Ale ta sztucznie podgrzewana atmosfera i zachowania jurorów są tak żenujące, że aż się odechciewa oglądać. K azda inteligentna osoba widzi, że taki program to manipulacja

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-10 17:06:23

niczego z wyżej podanych programów nie oglądałam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-10 18:32:42

ja tak samo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-10 15:44:22

Mam już dość tej całej Kazadi w "You Can Dance". Jest bardzo stronnicza i zależy jej najbardziej na promowaniu samej siebie. Żeby jeszcze była obiektywna, ale te akcje jak na siłę chciała wyciągnąć z jednej z tych sióstr, że chciała być lepsza od drugiej, albo w półfinale, jak przeszła Ania, to ją ewidentnie popchnęła i zaczęła rozmawiać z tą siostrą. I to jej uwielbienie dla Briana. No po prostu... No i "promocja, promocja, promocja" samej siebie. Jurorzy nie mogą nawet skończyć zdania, bo ona musi coś powiedzieć. Musi być najgłośniejsza i najfajniejsza... Ile można?!?!?!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-10 14:53:11

Ta medialna papka, którą nas karmią tylko nas ogłupia. Przykład z brzegu: X-factor. Czy o śpiewanie tam chodziło? Nie. Jurorzy zebrali kasę i poszli do domu, a ludzie SMSy wysyłali. Tomasz Lis? Sorry, ale Dziennikarz sam podburza gości, jest lekko stronniczy, a wszystko żeby zaczęła się wrzawa i oglądalność wzrosła.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-10 13:54:37

Wszystkie te programy są beznadziejne, lubię czasem poogladać ojca mateusza i czasem must be the music. Wszytskie te syzmony, kuby, ycd, x factor i ogólnie się już przejadły no ile można to samo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-10 13:23:48

A co sądzicie o polskiej Perfekcyjnej Pani Domu? Ja uważam, że jest genialna :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-10 13:34:22

Moim zdaniem jest inaczej. Nie podoba mi się ten program , jest nieudaną kopią oryginału.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-10 13:51:57

uwielbiam perfekcujną ! chociaż sama nią nie jestem to po obejrzeniu takiego programu aż chce mi się posprzątać :)))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz