Premiery filmowe na jesień

09 Września 2012

Oto 10 kinowych przebojów, które koniecznie musisz obejrzeć! `Dwoje do poprawki`, `W drodze`, `Miłość` oraz inne filmy, na które warto wybrać się do kina.

dwoje do poprawki

Chcesz wiedzieć jakie nowości filmowe będą królowały tej jesieni na srebrnym ekranie? Wystarczy, ze zajrzysz do naszego przewodnika!

Dwoje do poprawki (Hope Springs), reż. David Frankel, Komedia/Dramat

Obsada: Meryl Streep, Tommy Lee Jones, Steve Carell, Susan Misner

Data premiery: 14 września

Po wielu latach małżeństwa Maeve chce na nowo podsycić atmosferę uczuć w swoim małżeństwie. Bohaterka dowiaduje się, że w Great Hope Springs przebywa specjalista zajmujący się relacjami partnerskimi, Bernie Feld. Maeve postanawia nakłonić swojego sceptycznie nastawionego męża, Arnolda do tego by wyruszył wraz z nią na intensywną terapię małżeńsko-seksualną. Wyprawa ma pomóc małżonkom pozostać razem.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (13)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-11 18:28:51

Jesteś Bogiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-09 19:46:06

DENERWUJĄ TE REKLAMY !!!!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-09 16:01:46

Dwoje do poprawki zapowiada się znakomicie! Nie mogę się już doczekać:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-09 11:32:18

a nie orientujecie się kiedy wchodzi do tvp 2 ósmy sezon dr house ?:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-09 12:48:21

nie będzie w ogóle pokazywany w TVP

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-09 20:01:08

jak to?:/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-09 11:12:15

Zamień swój wolny czas na trochę kaski :) 100-200zł miesięcznie czemu nie? Skoro masz FACEBOOK-a to śmiało rejestruj się już dziś! Czekasz 24h na aktywacje konta. Na start 60gr. I za każde kliknięcie "LUBIĘ TO!" w polecone linki 2gr. Wystarczy tylko trochę wolnego czasu i chęci. Wypłacają od 6zł na każde konto bankowe. Polecam! ***.likesmanager.com/main/r/11024/ zamiast *** wpisz www.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-09 11:10:04

Jesteś bogiem obejrzę na pewno.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-09 11:03:50

jesteś bogiem

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-09 09:47:40

jak mogliscie zapomniec o premierze uprowadzaona 2?!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-09 08:44:50

Czy "Anna Karenina" to stary film wpuszczony do kin, czy jakaś ulepszona, nowsza wersja ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-09 14:45:51

nowa wersja

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-09 03:16:37

"Miłość" Haneke'go po prostu fantastyczna, widziałam podczas Nowych Horyzontów i teraz czekam na oficjalną premierę, bo mogłabym oglądać na okrągło.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz