Otyła fotografka zrobiła sobie 10 emocjonalnych zdjęć (Uwaga: NAGOŚĆ – tylko 18+)

05 Sierpnia 2015

Wykazała się niezwykłą odwagą, by pozować bez ubrań.

Samantha Geballe

„Ale się spasła”, „Pewnie je za trzech”, „Co za grubaska!” - Samantha Geballe, fotografka z Los Angeles, od lat słyszała na ulicy obraźliwe słowa na swój temat. Owszem, jej figura znacznie odbiega od ideału, ale czy jest to powód, by otwarcie szydzić z niej na ulicy? Nie. Wszyscy mamy uczucia i każdego z nas łatwo zranić, bez względu na rozmiar naszego ciała.

Artystka postanowiła uświadomić odbiorcom, jak czuje się bezbronny człowiek w momencie, kiedy inni jawnie z niego szydzą lub patrzą z obrzydzeniem. Seria 10 emocjonalnych autoportretów to wizualizacja największych lęków, z jakimi borykała się przez swoją otyłość.

Uwaga: W dalszej części artykułu nagie zdjęcia 18+!

Komentarze (21)
ocena
4.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Doriss11
(Ocena: 5)
2015-08-20 18:38:49

re: Otyła fotografka zrobiła sobie 10 emocjonalnych zdjęć (Uwaga: NAGOŚĆ – tylko 18+)

Jestem gruba ale gdy zobaczyłam te zdjęcia prawie zwymiotowałam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Lotka
(Ocena: 1)
2015-08-16 21:51:52

re: Otyła fotografka zrobiła sobie 10 emocjonalnych zdjęć (Uwaga: NAGOŚĆ – tylko 18+)

Takie już mamy czasy - palaczowi/alkoholikowi/narkomanowi na ulicy wytkną, że się truje, że umrze na raka, że będzie śmierdział, a jego skóra będzie taka i owaka czy co tylko im przyjdzie do głowy. Ale otyłej osobie już nie można, to już obrażanie, wyśmiewanie, poniżanie. Jedzenie też może być nałogiem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-08-06 13:55:55

re: Otyła fotografka zrobiła sobie 10 emocjonalnych zdjęć (Uwaga: NAGOŚĆ – tylko 18+)

Co za zawistne baby z was. Ona nie musi wam się podobać, ale ubliżanie jest już chore.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-08-05 21:28:50

re: Otyła fotografka zrobiła sobie 10 emocjonalnych zdjęć (Uwaga: NAGOŚĆ – tylko 18+)

Dziewczyna jest otyła a to poważnie zagraża jej życiu. Nie rozumiem po co takie "smutne" i "emocjonalne" zdjęcia? Przecież doskonale widziała że się doprowadza do takiego stanu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-08-05 13:35:34

re: Otyła fotografka zrobiła sobie 10 emocjonalnych zdjęć (Uwaga: NAGOŚĆ – tylko 18+)

NIe rozumiem mentalności współczesnego społeczeństwa. Jeszcze kilkanście lat temu,normalną reakcją grubasa na swój stan byłoby to, że nie wyszedby z domu, a teraz z dumą upubliczniają swój wizerunek, dorabiając do tego idiotyczną ideologię. czekam z niecierpliwoścą, aż ludzie zaczną wrzucać swoje zdjęcia podczas np, defekacj,nazywając to sztuką i sposobem na wyrażenie swojej fascynującej osobowości.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-08-05 12:00:22

re: Otyła fotografka zrobiła sobie 10 emocjonalnych zdjęć (Uwaga: NAGOŚĆ – tylko 18+)

"jej ciało odbiegało od ideału". Serio? to jest jakiś ideał? może te chude desko-patyki?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-08-05 08:32:47

re: Otyła fotografka zrobiła sobie 10 emocjonalnych zdjęć (Uwaga: NAGOŚĆ – tylko 18+)

ze mną było bardzo źle, miałam otyłość 2 stopnia, od października m.in. ze względów zdrowotnych schudłam, 40 kg, da się, nigdy bym nie pomyślała, żeby robić sobie nagie zdjęcia i je upubliczniać, żeby pokazać jak mi źle :/ te zdjęcia jak i kobieta są po prostu paskudne i piszę to z perspektywy osoby, która ma/miała podobny problem, chociaż aż tak bardzo otyła nie byłam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
meg
(Ocena: 5)
2015-08-05 08:16:30

re: Otyła fotografka zrobiła sobie 10 emocjonalnych zdjęć (Uwaga: NAGOŚĆ – tylko 18+)

otyłość to choroba, a chorobę trzeba leczyć szczególnie że niesie za sobą ryzyko powikłań ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-08-05 10:07:12

zawsze mnie to wkurza--- otyłość NIE JEST chorobą! może prowadzić do chorób i może być skutkiem ubocznym choroby. ale to nie choroba.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-08-05 20:46:27

Mnie zawsze wkurza ignorancja komentujących. Tak, otyłość jest chorobą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-08-05 21:14:42

otylosc - przewlekła choroba niezakaźna.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-08-05 08:15:02

re: Otyła fotografka zrobiła sobie 10 emocjonalnych zdjęć (Uwaga: NAGOŚĆ – tylko 18+)

Tylko kilka zdjęć (6,8,10) mają jakąś wartość fotograficzną, reszta, to raczej słabe pstryki, na siłę wmawiające nam, że otyłość to dramat jednostki, przy całkowinym pominięciu faktu, że to też wina jednostki. Dla mnie słabizna.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kiq
(Ocena: 5)
2015-08-05 07:43:14

re: Otyła fotografka zrobiła sobie 10 emocjonalnych zdjęć (Uwaga: NAGOŚĆ – tylko 18+)

Piękne zdjęcia. Ma talent. Niestety ma też otyłość, którą portal ostatnio jakby trochę promuje. Za dużo tych artykułów o tolerancji.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz