Niesamowity występ Beyonce i Jaya-Z na Grammy 2014 (Przytulają się i całują!)

27 Stycznia 2014

Musicie zobaczyć to video!

beyonce

O tym występie mówią dzisiaj wszyscy! Chodzi oczywiście o Beyonce i Jaya-Z, którzy na wczorajszej gali Grammy 2014 wspólnie wykonali piosenkę Drunk In Love. Kawałek pochodzi z najnowszej płyty piosenkarki i już ma ponad 55 mln odtworzeń na YouTube.

Wszystko wskazuje na to, że video, które możecie obejrzeć w dalszej części artykułu, będzie się cieszyło wśród fanów gwiazdy równie wielkim zainteresowaniem. Beyonce zadbała bowiem o to, żeby w niepowtarzalny sposób otworzyć wczorajszą galę. Seksownie wiła się na scenie, przytulała do Jaya-Z i zmysłowo się o niego ocierała. Występ został nagrodzony brawami na stojąco.

My, patrząc na ten filmik, doszłyśmy do dwóch wniosków: zazdrościmy Beyonce świetnej figury, a Jayowi-Z… takiej seksownej żony!

Obejrzyjcie video i napiszcie w komentarzach, jak Wam się podoba!  

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (43)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-28 20:17:52

re: Niesamowity występ Beyonce i Jaya-Z na Grammy 2014 (Przytulają się i całują!)

Wole Mariah Carey niz to cos...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-28 18:14:54

re: Niesamowity występ Beyonce i Jaya-Z na Grammy 2014 (Przytulają się i całują!)

Nigdy nie rozumiałam jej fenomeny, nie znam właściwie żadnej jej piosenki, może poza jedną, czy dwiema. Do mnie ona po prostu nie przemawia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-28 16:07:15

re: Niesamowity występ Beyonce i Jaya-Z na Grammy 2014 (Przytulają się i całują!)

Straaaasznie marny występ.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
mrrrrr
(Ocena: 5)
2014-01-28 14:13:45

re: Niesamowity występ Beyonce i Jaya-Z na Grammy 2014 (Przytulają się i całują!)

ale ona schudła :D wygląda świetnie jak chodzący ideał:) sexy i rusza się mega ponętnie:) Kobiecość przez wielkie K:D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Nathalie
(Ocena: 5)
2014-01-28 13:32:07

re: Niesamowity występ Beyonce i Jaya-Z na Grammy 2014 (Przytulają się i całują!)

tyle jadu tyko u as :D welcome in Poland :D jak dla mnie akurat było całkiem niezłe, nie obsceniczne i tandetne tylko na poziomie. Czepianie się body etc w ogóle jest żałosne, wolałybyście oglądać prawie nagą Lady Gage, która prawie wywołuje orgie na scenie? Oh come on, trochę mniej zawiści ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-28 01:21:02

re: Niesamowity występ Beyonce i Jaya-Z na Grammy 2014 (Przytulają się i całują!)

OMG to jest tragiczne... Serio...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-28 00:40:46

re: Niesamowity występ Beyonce i Jaya-Z na Grammy 2014 (Przytulają się i całują!)

Tego się nie da słuchać! Weszłam z ciekawości bo na którymś z kolei portalu mega zachwalają a Beyonce nie lubię, nie słucham i nie mam tej całej gorączki na Queen B...Masówa dla mało wymagających słuchaczy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-28 16:32:06

Szkoda tylko, że tę ,,masówę" wychwalają pod niebiosa największe autorytety muzyczne świata i genialni wykonawcy :) Widać, że kompletnie jej nie znasz.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-28 20:15:49

Anonim z 16:32:06 - Ty myslisz, ze oni robia to za darmo? :D Wszystko jest pewnie ustawione. Marketing na baaaardzo wysokim poziomie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-29 12:07:20

No pewnie, a złe rzeczy mówią za darmo. Dziwne nastawienie do świata.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-27 23:59:19

re: Niesamowity występ Beyonce i Jaya-Z na Grammy 2014 (Przytulają się i całują!)

jaki fenomen? ona jest strasznie cienka. sztuczna ,kreuje się na naturalną a piosenki to ma słabe. mąż kase pakuje w promocję. ponoć ma 39 lat. i to jest bardzo prawdopodobne w teledyskach ,gdzie ma rzekomo 18lat wygląda na o wiele więcej. tak samo jak udaje ,że była w ciązy. oglądam jej występ i mnie nie porwało

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-28 16:35:55

kolejna specjalistka :) oglądnęła 1 występ i wie wszystko. Może posłuchaj co do powiedzenia mają o niej inni muzycy? Przeczytaj biografię? Zapoznaj się z kilkoma koncertami? Przesłuchaj paru płyt? Potem się wypowiadaj.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-28 17:45:40

zapomniałaś dodać, że nad jej jednym hitem pracuje sztab specjalistów :) więc dla mnie jest licha, co innego jakby sama pisała teksty, czy komponowała muzyke.. to spoko, ktoś taki jest dla mnie artystą.. ale ona dla mnie jest zwykłym produktem dopracowanym przez specjalistów. Poza tym nie każdemu musi się ona podobać.. i ludzie mają prawo wyrazić swoją opinie, więc nie spinaj dupy:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-29 12:09:53

Ale ja nie mówię o jej hitach tylko o sposobie występowania dziewczyno :) Akurat nikt jej trybików w gardle nie przestawia komputerowo żeby świetnie śpiewała. Od hitów bardziej mnie interesuje co artysta ma do pokazania na scenie. Zresztą wg mnie opinie powinno wyrażać się na tematy o których ma się jakiekolwiek pojęcie. Produktem jest Rihanna, Britney czy nawet Madonna, która nie potrafi zaśpiewać czystko 1 piosenki na żywo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-27 21:01:07

re: Niesamowity występ Beyonce i Jaya-Z na Grammy 2014 (Przytulają się i całują!)

nie rozumiem fenomenu Beyonce. Dzikie ruchy, wokal może być, ale te piosenki.... no nie wiem. Nie przemawia to do mnie, ale to nie znaczy, że jej nie lubię. Jest mi po prostu obojętna

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-27 21:40:44

Jeśli nie rozumiesz to oglądnij koncerty.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-27 23:31:10

muzyke robi beznadziejna, steki i jeki

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-27 23:36:03

Byłaś na jej koncercie? Ja byłam i ma nie tylko potężny głos ale też każdy koncert jest dopracowany co do sekundy. Beyonce jest profesjonalistką, nie opiera swojej kariery na ćpaniu i aferach.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-28 16:34:12

Tak, tłumacz to w Polsce gdzie mianem dobrej muzyki jest nazywane disco polo. Niestety, ale ktoś taki jak Beyonce w naszym kraju był i będzie znany jako ,,stęki i jęki" czy jakaś tam gwiazda pop. Tak już będzie, nie można za dużo wymagać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-29 19:48:12

wszystko mi jedno jaki ma głos, piosenki to jakieś wypierdziane dźwięki z syntezatora jak np diva czy girls.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-30 12:25:36

Girls? Jakie Girls, ona nie ma takiej piosenki. Słyszałaś ją na żywo? Słyszałaś jak śpiewa acapella? Matko jak można mówić o czymś o czym nie ma się zielonego pojęcia :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
malunia
(Ocena: 5)
2014-01-27 19:41:44

re: Niesamowity występ Beyonce i Jaya-Z na Grammy 2014 (Przytulają się i całują!)

ja nie moge...gdybym sie ubrala w majty na impreze ;D moj chlopak by mi te majtki naciagnal...ze stringow byl by w stanie zrobic gacie w takiej sytuacji. rozumiem show biznes rzadzi sie, ale na miejscu jaya bym na to nie pozwolila...zeby tylek jego zony byl widoczny na calym swiecie ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-27 21:41:42

To body dziewczyno. Nigdzie się nie czepiają takich rzeczy tylko w Polsce...normalny strój sceniczny, jak miała się ubrać...w dres? Ma piękne ciało więc czemu ma to zasłaniać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz